خانه / مقالات /    بیمه  مناسب  یعنی چه ؟

   بیمه  مناسب  یعنی چه ؟

     آیا شما هم از آن دسته افرادی هستید که به این نتیجه رسیده اید که بیمه بالایی لازم دارید؟ حال یا بدلیل تعهدات مالی و بدهی ها، یا بدلیل داشتن بیزنس با تعهدات مالی زیاد و یا به دلایل شخصی دیگر و حالا فکر می کنید برای داشتن یک پوشش مناسب بیمه  باید حق بیمه ماهانه زیادی را پرداخت کنید؟ و ذهن شما با سئوالات و ابهامات زیادی روبرو شده است؟

این روزها به تعداد زیادی از اینگونه افراد بر می خورم که خوشبختانه با ذهنی روشن  به بیمه فکر می کنند و می خواهند برای آن اقدام کنند ولی از این طرف و آن طرف می شنوند که باید حق بیمه پرداختی بالایی بپردازند. در جواب این افراد که می توانند:

  • خانواده های جوان با فرزندان خردسال
  • صاحبان بیزنس با تعهدات زیاد.
  • افراد پروفشنال با درآمدهای بالا و ضمناً تعهدات زیادمانند پزشکان،

وکلا و دند انپزشکان……

  • افرادی با مورتگیج های سنگین
  • افرادی که به دلیل ساختمان سازی همواره با مورتگیج های سنگین و ضمناً متغییری همراه هستند.
  • و حتی خود شما !!!

باید بگویم که اصلاً جای هیچگونه ابهام و نگرانی وجود ندارد زیرا که بیمه ها بخصوص بیمه های عمر از انواع متفاوت و مختلفی تشکیل می شوند که میتوان نه تنها هر یک را به تنهایی در نظر گرفت بلکه اگر حق بیمه پرداختی ماهانه شما برایتان در حال حاضر با توجه به تعهدات مالی که دارید سنگین بنظر می رسد، می توان ترکیب مناسبی از بیمه های مختلف عمر را در نظر گرفت که هم بتوان نیاز فعلی شما را تأمین کرد و هم اینکه پرداخت حق بیمه ماهانه روی شانه های شما سنگینی نکند و به شما آرامش ببخشد. اگر چه داشتن بیمه عمر و پرداخت حق بیمه ها هزینه محسوب نشده بلکه پس اندازی گارانتی می باشد و لی در هر حال همانطور که اشاره کردم با در نظر گرفتن ترکیب درستی از آنها با توجه

به شرایط شما می توان به رقم پرداختی ماهانه مورد نظر شما رسید، تا نه تنها در حال حاضر خیال شما را ازبابت تعهدات و بدهی های موجودتا ن آسوده کند بلکه در آینده نیز جای بررسی وهر تغییری در آنها دیده شده و وجود داشته باشد.

بهرحال اگر شما هم از این دسته افراد هستید که تعدادتان کم هم نیست می توانید با یک مشاوره ساده جواب سئوالات و ابهاماتتان را دریافت نموده و وبا شروع بیمه ای مناسب ، به خود ، همسر و عزیزانتان آرامش هدیه دهید.

                                                                                                                                                             مهندس فرحنازجاهد

                                                                 MDRT Member

 

 

 

مطلاب مربوط

فصل های زندگی

فصل پاییز آغاز شد، فصل رنگارنگی برگ های درختان. در این فصل، زیبایی طبیعت، به …

حکایتهای گلستان سعدی به زبان ساده

باب چهارم، در فواید خاموشی حکایت یکم: به یکی از دوستان گفتم: از این روی …