خانه / فرهنگ و هنر / دوست پسر باربی در ایران است!

دوست پسر باربی در ایران است!

رودریگو آلوس، جوان ۳۴ ساله برزیلی‌تبار و مقیم لندن، نمونه انسانی “کن” دوست پسر باربی است. رودریگو، ببخشید کـِـن، به ایران آمده تا چشم‌هایش را گربه‌ ای کند. کن در مصاحبه ای می‌گوید ایران بهترین جا برای جراحی پلاستیک است:‌«پزشک من روزی شش عمل بینی می‌کند. دکترهای خارج از ایران حداکثر هفته‌ای دو تا سه عمل می‌کنند.»

او عاشق جراحی پلاستیک است و تا بحال نزدیک ۴۰۰ هزار دلار برای بیش از ۱۵۰ عمل جراحی زیبایی خرج کرده. او بسیاری از اعضا بدنش، از پیشانی گرفته تا سینه و گونه و باسنش، عمل انجام داده.

رودریگو می‌گوید عمل‌هایش در ایران نه تنها مشکل تنفسی‌ او را حل کرده، بلکه دندان‌ها و چشم‌هایش را هم تغییر داده و قرار است چشم‌هایش گربه ای شوند.

جراحی‌های رودریگو در جزیره کیش و در کلینیک «پرشین بیوتی» به مدیریت دکتر سید محمد حسین صدر انجام شده. ورود به جزیره کیش ویزا نمی‌خواهد و کلینیک‌های مجهز، به گردشگران اروپایی که برای جراحی زیبایی به ایران می ایند خدمات رقابتی ارایه می دهند. رودریگو نه تنها از عمل های جراحی خود راضی است، بلکه عاشق فرهنگ و مردم ایران است و می گوید طرفداران ایرانی اش برایش گل و هدیه هم می فرستند.

مطلاب مربوط

حکایتهای گلستان سعدی به زبان ساده

باب چهارم، در فواید خاموشی حکایت نهم: برای خرید خانه ای مردد بودم. جهودی گفت: …

فصل های زندگی

فصل پاییز آغاز شد، فصل رنگارنگی برگ های درختان. در این فصل، زیبایی طبیعت، به …