درود

نوروز شکوهمند همرا با بهار از راه رسید و به طبیعت جلوه زیباتری بخشید. 

ما ایرانیان، به بهار و طبیعت ارزش و احترام ویژه‌ ایقائلیم. بهار آغاز زندگی دوباره طبیعت است و در بهار است که زمین جان می گیرد، گل و گیاه می روید و هوا عطرآمیز می شود. 

حدود ۱۵ کشور جهان، با صدها میلیون جمعیت خود،رسم و آئین باشکوه نوروزی را گرامی می دارند. بیش از سه هزار سال است که نوروز پیروزمندانه از میان جنگ ها،کینه ها و نفرت ها و از میان ادیان و مذاهب گوناگون عبور کرده است تا به ما برسد. ما نیز این یادگار ارزشمند نیاکان پاکمان را گرامی میداریم. چون نوروز علاوه بر ارزش های آئینی، پیام آور ارزش های انسانی و پاسداری از طبیعت نیز می باشد.

نوروز، با خود شادی و مهربانی را به ارمغان می آورد. در ایام نوروز، ایرانیان کینه ها را فراموش می کنند و دوستی ها را پاس می دارند. امیدواریم اگر فرصتی هست،دانه ای بر خاک بیفشانید و طبیعت را گرامی بدارید.چون، ما از طبیعت هستیم و به طبیعت هم باز میگردیم. بیائیم در این روزهای بهاری، به اطراف خود و به همه چیز با دقت بنگریم و همه چیز طبیعت را با جان و دل دوست بداریم.

بیائیم دوستی ها را تحکیم بخشیم و قدر دوستان صمیمی خود را بدانیم.

امیدواریم در سالی که پیش رو داریم، همراه باشد با سلامتی، شادکامی و موفقیت

با امید، زندگی کنیم و آرزوهای بزرگ داشته باشیم تا دنیا هم، به کام و رام ما گردد. 

از همه شما خوانندگان گرامی، به ویژه صاحبان مشاغل که سال هاست همواره مجله شهرما را مورد مهر و محبت خود قرار داده و با حمایت خود، موجب بهتر شدن مجله محبوب خود شده اید، سپاسگزاریم و از یزدان پاک، آرزو داریم که در سال جدید، همواره دلتان شاد و لبتان خندان باد. 

آرزو داریم در این روزهای فرخنده و خجسته، و نیز در این روزگار پر از چالش، یکدیگر را دوست بداریم و قدر زندگیرا بیشتر بدانیم. چون زندگی بسیار کوتاه تر و در عینحال بسیار با ارزش تر از آن است که با غم و غصه سر شود. پس: 

بیا تا قدر یکدیگر بدانیم     که تا ناگه ز یکدیگر نمانیم

جشن زیبای نوروزی، بر همه شما خجسته باد. 

مدیریت و کارکنان مجله شهرما

مطلاب مربوط

استفاده از برگه جعلی واکسن هنگام ورود به کانادا، یک جرم فدرال محسوب می شود و علاوه بر جریمه های مالی، بین 18 ماه تا 10 سال زندان در پی خواهد داشت

بحث ها در مورد ضرورت گواهی واکسن در کانادا همچنان ادامه دارد اما به نظر می …

هشدار : به کودکان خود در مورد کایوتی ها و روش های مقابله با این حیوان توضیح دهید

روز سه شنبه گذشته، در حوالی خیابان Warden و St  Clair Avenue East در منطقه …

error: