خانه / گوناگون / کارگران ساختمانی در میلتون که در محل کار (کارگاه ساختمانی) یک مهمانی همراه با رقصنده استریپتیز، برگزار کرده بودند، همگی اخراج شدند

کارگران ساختمانی در میلتون که در محل کار (کارگاه ساختمانی) یک مهمانی همراه با رقصنده استریپتیز، برگزار کرده بودند، همگی اخراج شدند

گروهی از کارگران ساختمانی، پس از آنکه هفته گذشته فیلم و تصاویری از یک مهمانی در یک محل کار در میلتون در شبکه های اجتماعی منتشر کردند، همگی اخراج شدند. این تصاویر نشان می دهد که در تاریخ نهم آپریل، گروهی از مردان، در حال نوشیدن مشروبات الکلی هستند، در حالی که یک زن نیمه برهنه، بین آنها رقص استریپتیز می کند.
شرکت ساختمانی مربوطه پس از این رخداد، در بیانیه ای گفت که ما سعی می کنیم از شرکای تجاری با استانداردهای بالا انتخاب کنیم و اصرار داریم که اخلاق حرفه ای هنگام کار باید رعایت شود و این افراد، کاملا رفتاری نامناسب و بی پروا داشته اند.
وزارت کار نیز از چنین رفتاری نامتناسب، در محل کار اظهار تاسف کرده و تاکید کرده است که به این موضوع رسیدگی می کند. البته پلیس هالتون در مورد این حادثه فراخوانده نشده است، چون شکایتی دریافت نکرده است.

مطلاب مربوط

تساوی یک بر یک تیم ملی فوتبال ایران مقابل کره‌جنوبی در مقدماتی جام جهانی

تیم ملی فوتبال ایران در چهارمین دیدار خود در مرحله پایانی مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲، …

طرز تهیه آش دوغ

آش دوغ یکی از انواع آش های سنتی و قدیمی ایرانی است که مانند آش …