خانه / خبری / چالش های بی خانمانی و مسکن در تورنتو

چالش های بی خانمانی و مسکن در تورنتو

عدم رسیدگی به چالش های بی خانمانی و مسکن در تورنتو به قیمت جان مردم تمام می شود هر شب در تورنتو، نزدیک به 10000 نفر، بی خانمانی را تجربه می کنند، و اعلامیه بودجه استانی، روز پنجشنبه نیز هیچ کمکی به حل این مشکل نکرد.

متاسفانه هزاران نفر در پناهگاه‌های اضطراری و پارک‌های زندگی می‌کنند یا شب را در اورژانس بیمارستان می‌گذرانند.

بودجه پیش از انتخابات داگ فورد، نخست‌وزیر انتاریو، کمک چندانی به شهرداری‌ها برای رسیدگی به بحران مسکن نمی‌کند، و علیرغم درخواست‌های مکرر برای اقدام و کمک، آن را برای تامین بودجه عملیاتی خود نگه می‌دارد.

با تمرکز بر بافت محلی ما، شهر تورنتو دارای یک بحران بی خانمانی است که طی دو سال گذشته از طریق همه‌گیری جهانی بدتر نیز شده است و با افزایش فزاینده هزینه‌های مسکن بدتر می‌شود. چرا؟ به این دلیل که دولت ها در همه سطوح نتوانسته اند برای ایجاد و راه اندازی مسکن مقرون به صرفه و حمایتی سرمایه گذاری کنند.

هشتاد هزار نفر در لیست انتظار برای مسکن یارانه ای هستند.

پناهگاه ها هر شب پر است. اردوگاه ها به یک واقعیت گسترده در سراسر تورنتو تبدیل شده است.

و تعداد مرگ و میر افرادی که بی خانمان را تجربه می کنند، به طور متوسط به 4.2 در هفته، به نسبت سال 2021 افزایش یافته است.

علی رغم تمام این نگرانی ها، بودجه ای که دولت استانی در 28 آپریل پیشنهاد داد، هیچ بودجه ای را برای رفع گرفتاری بی خانمان ها ارائه نکرد.

ما می دانیم که ارائه مسکن با کیفیت، ایمن و مقرون به صرفه، راه درستی برای کمک به مردم برای رهایی از بی خانمانی مزمن است. این نه تنها گزینه دلسوزانه و بدیهی برای بهبود سلامت و وضعیت اجتماعی و اقتصادی یک فرد است، بلکه اقتصادی ترین راه حل برای کل شهر است.

اما پرداختن به چالش‌های بی‌خانمانی و مسکن که تورنتو با آن مواجه است، نیازمند سرمایه‌گذاری از سوی تمام سطوح دولتی است و این دقیقا درخواست های شورای شهر است که متاسفانه تا کنون شنیده نشده است.

شورای شهر تورنتو اعلام کرده است: تأخیر مستمر تأمین مالی یک انتخاب سیاستی است که پیامدهای شدیدی بر کیفیت زندگی و نتایج سلامت فرد دارد.

نتیجه بی توجهی استان به درخواست های شورا به قیمت جان مردم تمام می شود و ما نمی توانیم این را بپذیریم.

مطلاب مربوط

بیش از صد هزار دانشجو که از مزایای CERB استفاده کرده بودند، باید پول را پس بدهند

کارلا کوالترو، وزیر کار می گوید: دولت متوجه شده است که بسیاری از دانشجویانی که …

عکس معده مسافر ایرانی در ترکیه که جهانی شد: پر از تریاک

یک مسافر ایرانی در شهر آغری ترکیه، به اتهام حمل مواد مخدر دستگیر شد. مهران. …