خانه / مقالات / پیامی به مناسبت آخر سال، به خوانندگان عزیز  

پیامی به مناسبت آخر سال، به خوانندگان عزیز  

 

کم کم به آخر سال نزدیکتر میشویم و وقتی نگاهی به پشت سرمان می اندازیم سالی سرشار از تحولات مشاهده می کنیم، فرق نمیکند چند سالمان است حتماً سال گذشته برای همه ما سالی پر از فراز و نشیب هایی بوده که باعث خوشحالی، اندوه، یادگیری و تجربه چیزهای تازه شده، چرا که همه ما در این کشور جوانیم نه به لحاظ سن بلکه به دلیل شروع دوباره و تجربیات تازه در پیچ و خم یادگیری راه و رسم زندگی و انطباق اصولی آن با باورها و ارزشهایمان.

در مورد مسائل مالی هم حتماً همینطور بوده، چرا که بنا به طبیعت سرمایه گذاری و نوسانات بازاربخصوص  در سالی که  گذشت ،

تأثیر آن در زندگی همه ما کاملاً محسوس و مشهود بوده است. با همه این نوسانات ، بسیارند افرادی با دستاوردهای موفقیت آمیز، بعضی هاهم در راهند و بسیار نزدیک به آن و بعضی نیز کنجکاو و هنوز در حال تلاش و جستجو.

یادمان باشد همیشه کسانی موفقند که اهداف و پلان مشخص داشته و دارند بدون در نظر گرفتن تغییرات و تحولات ، همچنان بدنبال دستیابی به اهدافشان در حال فعالیت و حرکتند و این یعنی برداشتن قدمهای محکم به دلیل هدفمند بودن وداشتن استراتژی.

پلان و برنامه ای همراه با نظم و دیسیپلین که نکات مهم در آن بخوبی دیده، ارزیابی و پیاده شده و شخص را قادر ساخته تا با تمام نوسانات و  فراز و نشیب ها به اهداف اصلی اش نزدیکتر شده و یا به آن برسد.

در این رابطه و در این موقع از سال چند توصیه صمیمانه دارم:

– یادمان باشد که افزایش دارایی به تدریج صورت میگیرد و حفظ آن نیاز به تلاش ، زمان و برنامه ریزی دارد.

– داشتن یک پلان و برنامه اصولی  و پیاده سازی آن موجب موفقیت حتمی ما میشود، و شانس به تنهایی کافی نیست.

– نمی توانیم انتظار بهتر شدن وضعیت مالی مان را داشته باشیم در حالیکه بیشتر از درآمدمان هزینه می کنیم …!!

– ضروری است که در این محیط تازه، به فکر حفظ و نگهداری از دستاوردهای زندگی مان در جهت حمایت و آرامش خود و خانواده مان باشیم.

در این موقع از سال چه خوب است به یاد بیاوریم که با ارزش ترین چیزهای زندگی آنهایی هستند که نمی توان خرید یعنی سلامتی، شادی، خانواده ، کسا نی که دوستشان داریم و خدماتی که می توانیم در طی زندگی به آنها و جامعه خود بنمائیم )که گاها قدرشان را نمی دانیم(.

و در پایان میخواهم از این فرصت استفاده کرده و از یکایک شما که در سال گذشته با من مشاوره نموده و تعداد کثیری از شما قدم اول و مهمی از یک برنامه ریزی اصولی را برداشته و پلانی در خور خود و خانواده تان انتخاب نموده و به اجرا درآوردید و موجب آرامش خود و خانواده تان شدید، صمیمانه قدردانی نمایم چرا که اعتماد، استقبال و حمایت شما موجب افزایش امکانات و سرویسهای ما در جهت ارائه هر چه بیشتر و بهتر آنها به شما گردیده است.

با بهترین آروزها همراه با سلامتی، شادی و موفقیت همه شما عزیزان در سالی که در پیش است.

مهندس فرحنازجاهد

(Member of Million Dollars Round Table (MDRT

                               کارشناس ارشد بیمه ، مشاور در سرمایه گذاری های تضمینی

مطلاب مربوط

ابوالحسن بنی‌صدر درگذشت

سایت روزنامه انقلاب اسلامی (پاریس – وابسته به بنی‌صدر) با انتشار اطلاعیه‌ای از سوی خانواده …

مسئولیت و یا بی تفاوتی

همه ما خوب می دانیم که تحولات زیادی در دنیا بوجود آمده است. در حقیقت …