خانه / گوناگون / پلیس در جستجوی یک کارگزار وام جعلی

پلیس در جستجوی یک کارگزار وام جعلی

پلیس در جستجوی یک کارگزار وام جعلی که با 5 میلیون دلار وام مسکن، فرار کرده است

اگر تا به حال فیلم « مرا بگیر اگر می‌توانی» را تماشا کرده‌اید، ممکن است این هشدار واقعی توسط سرویس پلیس تورنتو آشنا به نظر برسد.

به گزارش پلیس تورنتو، مردی از تورنتو ظاهراً وانمود کرده که یک کارگزار خصوصی وام مسکن است و از هویت دیگران برای کلاهبرداری بیش از 5 میلیون دلار وام مسکن از آگوست 2020 تا کنون استفاده کرده است.

سازمان جرایم مالی سرویس پلیس تورنتو عکس هایی از این مرد منتشر کرده و برای شناسایی او کمک می خواهد. او را بین 25 تا 30 سال، با موهای مشکی و “بدنی لاغر” توصیف می کنند.

بر اساس یک خبر، این مرد زمانی که از چندین شرکت حقوقی با تمرکز بر املاک و مستغلات در تورنتوی بزرگ بازدید کرد، لوکاس نام داشت . زمانی که در آنجا بود، او ظاهراً با “وام دهندگان، وام‌گیرندگان و شرکت‌های جعلی به منظور دریافت وام‌های رهنی خصوصی” مدارک جعلی درست کرد.

او بدون اطلاع افراد، از هویت جعلی افراد استفاده کرده و بر روی خانه های آنها وام می گرفت

این مرد تا کنون بیش از پنج میلیون دلار از چندین شرکت حقوقی در GTA وام مسکن گرفته است

بازرسان به مردم – به ویژه افرادی که در مشاغل mortgage and legal professions هستند – توصیه می کنند که تمام مدارک شناسایی را دقیق بررسی کنند و در تایید هویت افراد در معاملات ملکی هوشیار باشند.

پلیس به افراد حاضر در این زمینه هشدار می دهد که نسبت به تأخیر، ناهماهنگی در زمان ها و قرار ملاقات ها، درخواست های آنلاین، ارجاعات نامعلوم از کارگزاران وام مسکن و موارد فوری توجه داشته باشند

مطلاب مربوط

جریمه صاحبان خانه در تورنتو، به دلیل پاک نکردن برف

تناقض قوانین بین استان ها…..صاحبان خانه در تورنتو، به دلیل پاک نکردن برف از پیاده …

سوییچ های هوشمند

از فن آوری سوییچ های هوشمند خود لذت می برید؟ اتفاقا سارقان نیز همانند شما …