خانه / سلامت و بهداشت / پارک ترینیتی بل وودز و مشکل فضولات انسانی، باعث گرفتاری و آلودگی زیست محیطی برای ساکنین این منطقه شده است

پارک ترینیتی بل وودز و مشکل فضولات انسانی، باعث گرفتاری و آلودگی زیست محیطی برای ساکنین این منطقه شده است

پارک ترینیتی بل وودز، در خیابان کویین غربی، یک مشکل بزرگ در خصوص ادرار مردم دارد. نوشیدن مردم در این پارک و سرویس بهداشتی دور و تعداد کم آنها، بوته های کثیف با بوی ناخوشایندی را در این پارک سبب شده است که البته احتمال گسترش(باکتری ایکولای) E.coli را همی میتوان به زودی پیش بینی کرد.
علاوه بر داخل پارک، مالکانی که در دور و بر این پارک ساکن هستند نیز از ادرار و مدفوع بازدید کنندگان این پارک در کنار دیوار خانه هایشان، در امان نیستند. به این سبب کمیته ای تاسیس شده تا به وضعیت این پارک و محله اطراف آن رسیدگی کند. چرا که این وضعیت، به صورت یک بحران درآمده است.
برای مردم ساکن در این منطقه، تا پیش از این وضعیت زباله های پارک یک مشکل بود و حالا حضور بی خانمان ها و فضولات انسانی در گوشه و کنار این منطقه بیداد می کند.
از هشتم جون تا به حال، 37 شکایت به شهرداری ثبت شده است. ادرار در املاک شخصی به منزله تجاوز به حساب می آید و علی رغم وجود توالت های سیار در برخی نقاط این پارک، باز هم به دلیل عدم نظارت مسئولین پارک و پلیس، این اتفاق در معابر عمومی می افتد

مطلاب مربوط

تساوی یک بر یک تیم ملی فوتبال ایران مقابل کره‌جنوبی در مقدماتی جام جهانی

تیم ملی فوتبال ایران در چهارمین دیدار خود در مرحله پایانی مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲، …

طرز تهیه آش دوغ

آش دوغ یکی از انواع آش های سنتی و قدیمی ایرانی است که مانند آش …