خانه / مقالات / ورزش و هنر

ورزش و هنر

چند روزی است که ورزشکاران ایرانی ( ورزش های آسیایی) در تیم ملی ایران در رشته های گوناگون در جاکارتا، اندونزی در مسابقات آسیایی شرکت دارند و هر کدام از آنها سعی دارد تا برای کشورش، افتخار آفرین باشد.

به گفته آقای صالح نیا، گزاشگر پر سابقه و پیشکسوت ورزش فوتبال، تاکنون ورزشکاران ایرانی چندین مدال به رنگهای مختلف را به دست آورده اند و این مبارزات ورزشی تا دوم سپتامبر همچنان ادامه دارد.

یادآوری می کنم که تلویزیون ITC، مهم ترین مسابقات ورزشی این دوره از بازی های آسیایی را با کمک و همت آقای کیومرث صالح نیا، از این شبکه، هر روزه پخش می کند. شبکه ITC را می توانید از کانال 115 GLwiz و یا وبسایت TTCTV.ca مشاهده نمائید.

شرکت معتبر GLwiz هر ماهه کارنامه کانال های ایرانی را به مدیران آن کانالها ارسال می کند. طبق این گزارش ماهیانه، کانال ITC در ماه ژانویه امسال، بین 185 کانال موجود در GLwiz، مرتبه پنجاهم را دارا بود. ولی پس از آغاز برنامه های ورزشی با مدیریت و گزارشگری آقای صالح نیا، این شبکه از رتبه پنجاهم به رتبه هفدهم صعود کرد.

بسیاری از علاقمندان به ورزش فوتبال آگاهند که مسابقات جام جهانی فوتبال 2018 روسیه به زبان فارسی فقط دار دو جا گزارش می شد:

تلویزیون جام جم ایران و دیگری تلویزیون ITC که به طور زنده کلیه مسابقات به زبان فارسی توسط، صالح نیا گزارش می شد.

اکنون نیز پس از  مسابقات جام جهانی، مسابقات آسیایی برگزار می شود و به دنبال آن جام ملت های اروپا و سپس جام … بطور کلی مسابقات ورزشی همچنان در سطوح مختلف در جهان برقرار است و خوشحالیم که به اطلاع علاقمندان به ورزش برسانیم که شبکه ITC هر روز به مدت چندین ساعت، مهمترین رویدادهای ورزشی را پخش می کند. برای تبلیغ خدمات و یا کالاهای خود در تلویزیون ITC می توانید با ما تماس بگیرید. 416-858-6060

ضمنا برای علاقمندان به موسیقی ایران می رسانیم که به مناسبت بزرگذاشت خوانندگان جاویدان ایران: دلکش و مرضیه، کنسرت بزرگی در تئاتر ریچموندهیل، همین یکشنبه برگزار می شود. آهنگ های خاطره انگیز دلکش و مرضیه را، هنرمند توانا و خوش صدای شهرتورنتو، خانم رها اجرا خواهد کرد. در این برنامه دو خواننده دیگر خانم شهرزاد و آقای حبیب نیز ترانه های زیبایی خواهند خواند. رقصنده هنرمند، یانانیز با رقص های مینیاتور ایرانی، برنامه را تکمیل خواهد کرد.

انتظار می رود که این برنامه از استقبال خوبی روبرو شود. بیش از هشتاد درصد بلیت های فروخته شده است و علاقمندان به موسیقی ایرانی می توانند برای تهیه بلیت به فروشگاه های معتبر ایرانی از جمله: سوپر خوراک، سوپر ارزان و سوپر تهران مراجعه کنند.

به امید دیدار شما در کنسرت بزرگ بزرگان موسیقی ایران در روز یکشنبه ساعت 7 شب در سالن نمایش های ریچموندهیل

مطلاب مربوط

حمایت از بیزینس های ایرانی

می دانیم که بلای کرونا که می توانست در عرض دو و یا سه هفته، …

از ماست که برماست

شما تا چه اندازه اخبار و حوادث جهان را تعقیب می کنید؟ این روزها، یا …