خانه / سلامت و بهداشت / وخامت آلودگی به ویروس کرونا در شهر کلگری (آلبرتا)، با وضعیت وحشتناک در هند برابری می کند

وخامت آلودگی به ویروس کرونا در شهر کلگری (آلبرتا)، با وضعیت وحشتناک در هند برابری می کند

وضعیت میزان عفونت در کلگری، دو برابر هند گزارش شده است روز پنجشنبه هفته گذشته، شهردار کلگری آقای نهید ننشی، اعلام کرد که کلگری با بیش از 8800 مورد فعال، یکی از بحرانی ترین مناطق جهان است.
او در بیانیه ای ضمن ابراز شدید نگرانی خود از وضعیت وخیم در شهر کلگری گفت که ما هر روز در اخبار در مورد اوضاع وحشتناک هند می شنویم اما آن چیزی که شما باید بدانید این است: میزان آلودگی در هند، تقریباً 200 نفر در هر 100000 نفر است. در کلگری امروز 520 نفر در هر 100000 نفر. این، دو برابر بدتر از هند است.
و همچنین نگران است که برنامه واکسیناسیون فعلی، قادر به مدیریت این بحران نباشد. او می گوید که ما تمام تلاش خود را برای اجرای قوانین پروتکل های بهداشتی، فاصله های اجتماعی و پوشش ماسک می کنیم؛ اما برخی رویدادها و تجمعات و اعتراضات بار ایمنی جامعه ما تاثیر بسیار منفی گذاشته است.
مقامات بهداشتی می گویند که علاوه بر آنکه برای سومین روز متوالی آمار مبتلایان در شهر بیش از هزار نفر است، حدود بیست درصد از رزروهای انجام تست کووید هم توسط مردم فراموش می شوند و سر قرار خود حاضر نمی شوند و این بدان معنی است که حتی آمار نیز با توجه به اینکه مردم حاضر به تست نیستند یا پشیمان می شوند، نادرست و کمتر از واقعیت خواهد بود.

مطلاب مربوط

تساوی یک بر یک تیم ملی فوتبال ایران مقابل کره‌جنوبی در مقدماتی جام جهانی

تیم ملی فوتبال ایران در چهارمین دیدار خود در مرحله پایانی مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲، …

طرز تهیه آش دوغ

آش دوغ یکی از انواع آش های سنتی و قدیمی ایرانی است که مانند آش …