خانه / فرهنگ و هنر / هیکل بسیار لاغر برد پیت در افتتاحیه فیلم جدیدش در نیویورک!

هیکل بسیار لاغر برد پیت در افتتاحیه فیلم جدیدش در نیویورک!

هیکل بسیار لاغر برد پیت در افتتاحیه فیلم “ماشین جنگ” در نیویورک سیتی که توجه همگان را به خود جلب می کرد.

هشت ماه از اعلام طلاق آنجلینا جولی از برد پیت در ماه سپتامبر می گذرد و به نظر می رسد هنوز آثار این ناراحتی بر روی برد پیت باقی مانده است. این بازیگر 53 ساله روز سه شنبه لاغرتر از هر زمان دیگر در افتتاحیه فیلم جدیدش به نام “ماشین جنگ” در نیویورک حاضر شد.

او کت و شلوار مشکی رنگی به تن داشت ولی به نظر می رسید لباس بسیار بزرگتر از اندام اوست و بیشتر لاغر شدن او را نشان میداد. به خصوص شلوار او چندین سایز بزرگتر بود و با یک کمربند چرم مشکی نگه داشته شده بود.

با وجود ظاهر نه چندان ایده آل، این ستاره هالیوودی در حین گپ و گفتگو با هوادارانش که برای افتتاحیه فیلم آمده بودند توانسته بود لبخند را روی صورتش نگه دارد.

بازیگر فیلم “متحد” همچنان که در کنار دیگر عوامل فیلم که برای معرفی فیلم حضور داشتند ،عکس می انداخت، به نظر می رسید از روحیه خوبی برخوردار است. و اگر کسی نگران رژیم غذایی او پس از جدایی از همسر 41 ساله اش آنجلینا جولی بود، او را می توانست در حین خوردن پاپ کورن پس از ترک افتتاحیه مشاهده کند.

او در اوایل این ماه در مصاحبه با مجله جی کیو استایل اعتراف کرده بود طلاق برای او و خانواده اش یعنی فرزندانش مدوکس 15 ساله، پکس 13 ساله، زهرا 12 ساله، شایلو 10 ساله و دوقلوهای هشت ساله
ویوین و ناکس بسیار سخت بوده است.

او گفت: “من شنیدم که یک وکیل گفت “هیچ کس در دادگاه برنده نمی شود- تنها مسئله این است که چه کسی صدمه بیشتری می بیند” و به نظر می رسد این موضوع حقیقت دارد.”

فیلم جدید “ماشین جنگ” یک فیلم کمدی در مورد یک ژنرال ارتش با اعتماد به نفس فوق العاده بالاست که نقش آن را برد پیت بازی می کند، به این ژنرال ماموریت می دهد به افغانستان رفته و در جنگ پیروز
شود ولی یک روزنامه نگار او را تهدید می کند که وی را از قدرتش می اندازد.

مطلاب مربوط

ونکوور: باز شدن بدبوترین گل جهان این روزها قابل بازدید است و هزاران نفر از آن دیدن می کنند

بدبوترین گل جهان که هنگام باز شدن، بوی گوشت مردار می دهد و به گل …

طلای زنده

یکی از مشکلات جهان امروز، حفظ بهداشت محیط زیست است. کره زمین، پر از آلودگی …