خانه / گوناگون / نگرانی رستوران دارها در مناطق محبوب تورنتو از افزایش دزدی ها و جرائم جنایی اخیر

نگرانی رستوران دارها در مناطق محبوب تورنتو از افزایش دزدی ها و جرائم جنایی اخیر

تعداد سرقت ها در یکی از محبوب ترین مناطق رستوران های تورنتو، همچنان رو به رشد است و این محله را در حالت آماده باش کامل قرار داده است، زیرا رستوران داران فکر می کنند که مبادا مورد بعدی خود آنها باشند.
سرویس پلیس تورنتو در تاریخ سوم ماه می، با انتشار خبری اعلام کرد که گزارش شده است که چهار کسب و کار بین اول ماه می در ساعت ده شب و دوم می، در ساعت هفت و بیست دقیقه صبح، مورد حمله واقع شده اند. حمله کنندگان مستقیما به سراغ صندوق رفته و سپس فرار کرده اند.
پلیس تورنتو از هیچ کدام از محل های جرم، نام نبرده است اما به نظر می رسد داون تاون تورنتو، از جمله خیابان دانداس یکی از این مناطق باشد. چرا که رستوران لو باراتین که مورد حمله واقع شده است در آن منطقه قرار دارد.
رستوران فرانسوی لو باراتین، اول ماه می ساعت سه و نیم بامداد مورد حمله واقع شده و فقط 45 دلار از آن دزدیده شده است. اما به تمامی درها آسیب جدی وارد شده است.
دستیار مدیر کل لو باراتین گفت: “بسیار ناراحت کننده است که ببینم کسی وارد مشاغل کوچکی می شود که از قبل با وضعیت کووید، دست و پنجه نرم می کرده اند. اخیراً، از پول نقد زیاد، استفاده نمی شود. بنابراین، شکستن درب ها می تواند ضرر بسیار زیادی برای مشاغل به بار آورد.
کارولین د کلوت، افسر روابط رسانه ای خدمات پلیس تورنتو می گوید: روشنایی کافی محل، علامت های نمایش داده شده برای محافظت از دارایی توسط آلارم و دوربین مداربسته، اطمینان از عدم مانع در جلوی ویترین فروشگاه ها و همکاری با مشاغل همسایه برای مشاهده و گزارش فعالیت مشکوک، می تواند از این جرائم تا حدی جلوگیری کند.

مطلاب مربوط

تساوی یک بر یک تیم ملی فوتبال ایران مقابل کره‌جنوبی در مقدماتی جام جهانی

تیم ملی فوتبال ایران در چهارمین دیدار خود در مرحله پایانی مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲، …

طرز تهیه آش دوغ

آش دوغ یکی از انواع آش های سنتی و قدیمی ایرانی است که مانند آش …