خانه / مقالات / مورد قوانین جدید محدودیت ها

مورد قوانین جدید محدودیت ها

برای میهمانی های تعطیلات آماده می شوید؟ لازم است در مورد قوانین جدید محدودیت ها بدانید

از آنجایی که موارد کووید در سراسر کانادا افزایش یافته است و نوع امیکرون در حال گسترش است، بسیاری از استان‌ها و مناطق، محدودیت‌های جدیدی را وضع کرده‌اند که تعداد افراد را در اجتماعات خصوصی داخلی محدود می‌کند.

قوانین جدید در حالی اجرا می شود که بسیاری از کانادایی ها آماده پذیرایی از خانواده در خانه های خود برای شام کریسمس و جشن های شب سال نو هستند.

تعداد افراد مجاز در یک گردهمایی خصوصی برای هر استان و منطقه متفاوت است، بنابراین اگر برای تعطیلات به خانه می روید، قوانین را بررسی کنید:

انتاریو
اجتماعات خصوصی به 10 نفر در داخل خانه و 25 نفر در خارج از منزل محدود می شود.

بریتیش کلمبیا
اجتماعات در منازل افراد محدود به خانواده میزبان به اضافه حداکثر 10 مهمان است، تا زمانی که همه افراد 12 سال و بالاتر واکسینه شده باشند. به جای انتخاب 10 مهمان، یک خانواده میزبان می تواند یک خانواده دیگر را نیز صرف نظر از اندازه آن خانوار دعوت کند.

آلبرتا
اجتماعات خصوصی در فضای داخلی حداکثر به 10 نفر از 18 سال به بالا محدود می شود. کودکان در کل به حساب نمی آیند.

کِبِک
میزبان ها می توانند دو خانواده دیگر را بدون در نظر گرفتن اندازه دعوت کنند. در صورت حضور افراد بیش از سه خانوار، حداکثر 10 نفر می باشد. برای اجتماعات خصوصی در فضای باز، حداکثر 20 نفر یا سه خانوار مجاز هستند.

مانیتوبا
تجمعات داخل سالن محدود به 10 نفر زمانی که همه به طور کامل واکسینه شده باشند و محدود به پنج نفر در صورت حضور فردی غیر واکسینه شده است.

مطلاب مربوط

انـگیـزه

هزاران بار شنیده ایم که عمر کوتاه است و زمان به سرعت دارد می گذرد. …

انسانیت

دیگر دنیا مانند چهل و یاپنجاه سال پیش نیست و زمان هم به عقب برنمی …