خانه / مقالات / مهمانی برای هفته آینده

مهمانی برای هفته آینده

همه ما بارها پیش آمده که دعوتی برای یک مهمانی و یا مراسم مهم در یک تا 2 هفته آینده دریافت کرده ایم و بلافاصله به فکر افتاده ایم که آیا برای آمادگی نیاز به کار خاصی داریم.

پوست سالم و درخشان و شاداب در همه سنین اولین و بهترین تأثیر را در نشان دادن زیبایی و سلامتی دارد.

بنابراین باید فکر کنیم که چه کاری برای پوست صورتمان می توانیم انجام بدهیم که در این فاصله کوتاه 1 تا 2 هفته پوستی سالم و شاداب و سرحال داشته باشم.

طبیعی است که این سوال جواب های متعددی دارد بنابراین سعی می کنیم که از روشهای ساده تر و خانگی شروع کنیم تا به روشهای جدیدتر برسیم.

 

استفاده کافی از میوه و سبزیجات

این مواد طبیعی دارای آنتی اکسیدان می باشند لذا در صورت تغذیه صحیح می توانید از آنها حتی در جوانسازی پوست نیز بهره ببرید.

 

نوشیدن مایعات کافی

طبیعی است با نوشیدن مایعات کافی پوست شما نیز بهتر آب رسانی شده و خشکی آن کمتر می شود. توجه داشته باشید با 1 تا 2 روز آب نوشیدن تغییری در پوست ایجاد نمی شود اینکار باید به طور مداوم انجام شود.

 

ماسک های تقویتی:

قسمت خارجی پوست یا همان لایه اپیدرم مواد غذایی را از لایه زیرین خود دریافت می کند و به همین دلایل آب رسانی و تغذیه آن از خارج چندان دور از واقعیت نمی باشد. اگر که هیچ گونه ماسک در اختیار ندارید می توانید از رنده خیار استفاده کنید حداقل هر 2 تا 3روز در میان بر روی همه صورت حتی بر روی چشم ها به صورت 2 برش خیار اضافه قرار دهید و برای 30 دقیقه آن تحمل کنید.

برای پوستهای بسیار خشک و مسن تر می توانید از ترکیب 2 برابر ماست و 1 برابر عسل برای مدت 30 دقیقه استفاده کنید.

برای پوستهای دارای جوش و لک می توانید از مرکبات و یا توت فرنگی برای ماسک استفاده کنید. چرا که وجود ویتامین C در این مواد باعث لایه برداری خفیف در پوست می شود.

ماسک ها بهتر است قبل از خواب گذاشته شوند و بعد از شستشو از یک کرم مرطوب کننده ساده استفاده شود تا تمام شب تأثیر آن بر روی صورت شما باقی بماند

در صورت استفاده از ماسک های میوه دارای ویتامین C  به یاد داشته باشید که در طول روز استفاده از ضد افتاب حداقل 30 حتی برای جوانان واجب و ضروری می باشد.

 

Oxygen Facial

اکسیژن فاشیال یا در واقع Celebrity Red carpet Facial   گفته می شود. چرا که تأثیر شگرفتی در درخشان کردن و جوانسای پوست دارد.

بسیاری از افراد معروف برای مراسم های مهم از آن استفاده می کنند.

 

چرا اکسیژن برای پوست مهم است؟

پوست صورت انسان هر روزه در معرض عوامل تحلیل برنده ای مثل نور خورشید، آلودگی، سیگار، سرما، … قرار می گیرد همه این عوامل باعث کاهش اکسیژن در پوست بخصوص در لایه خارجی می شوند.

پوست صورت در پاسخ به این محرکات طبیعی و فرساینده خاکستری شده و خسته به نظر می رسد و چین ها عمیق تر می گردند. لذا با تزریق اکسیژن تغلیظ شده تا 95% به لایه خارجی پوست این پوست خسته از اکسیژن اشباع می گردد و در واقع بخوبی نفس می کشد.

در نتیجه پوست شاداب،تازه، صورتی، شفاف می گردد درست مثل اینکه شما 2 هفته کامل در ارتفاعات کوهستانی با هوای پاک استراحت کرده اید.

 

مراحل اکسیژن فاشیال:

در مرحله اول پوست به طور کامل پاکسازی می گردد. در مرحله دوم مواد مورد احتیاج مثل Micronutrient ، کلاژن، ویتامینها بر روی سطح پوست با فشار اسپری می گردد.

در مرحله آخر و مرحله سوم اکسیژن غلیظ شده بر روی پوست به مدت 15-10 دقیقه انفوزیون می گردد.

 

اکسیژن فاشیال و درمان بیماریهای پوستی:

در افراد دچار آکنه، Rosacea وا فرادی که دچار لک های پوستی و محل زخم و تغییر رنگ آن می باشند نیز این روش مؤثر است.

در نهایت وقتی فقط 1 تا 2 هفته تا یک مراسم مهم فاصله دارید یکی از روشهای بسیار مؤثر در زمان کوتاه می باشد.

 

Oxygen Facial – Natural Botox

بسیاری از اشخاص نسبت به تزریق Botox نظر خوبی ندارند از طرفی Botox در واقع یک ماده طبیعی برای بدن نمی باشد.

در زمان انجام اکسیژن فاشیال می توانیم تغلیظ شدهRoyal Jelly زنبور عسل به صورت اسپری بر روی پوست اسپری کنیم و بعد از اکسیژن غلیط شده استفاده کنیم.

به علت اینکه این ماده باعث باز شدن چپن و چروک ها می گردد لذا به آن بوتاکس طبیعی نیز گفته می شود.

مدت دوام این کار برای 2 تا 4 هفته می باشد.

در صورت داشتن هر گونه سوالی می توانید با دکتر مرضیه قوامی 905-237-2360 تماس بگیرید.

مطلاب مربوط

فصل های زندگی

فصل پاییز آغاز شد، فصل رنگارنگی برگ های درختان. در این فصل، زیبایی طبیعت، به …

حکایتهای گلستان سعدی به زبان ساده

باب چهارم، در فواید خاموشی حکایت یکم: به یکی از دوستان گفتم: از این روی …