خانه / خبری / قیمت خانه های متوسط در شهرهای کوچک انتاریو

قیمت خانه های متوسط در شهرهای کوچک انتاریو

باور کنید یا نه، قیمت خانه های متوسط در شهرهای کوچک انتاریو، با لس آنجلس برابر است

تورنتو، شهری دوست داشتنی و گران قیمت، جایی که قیمت مسکن مقرون به صرفه اش از کلان شهرهایی مانند نیویورک ، لندن و اکنون، حتی لس آنجلس ، به شدت بالاتر است.

در حالی که هزینه زندگی در تورنتو مدام در حال افزایش است – میانگین خانه در تورنتو شهرهای اطراف در کل اکنون به رقم وحشتناک 1.3 میلیون دلار رسیده است و اینکه شما بدانید با این پول چه کارها که در کشورهای همسایه نمی توانید بکنید، مثل نمکی است که بر روی زخم پاشیده می شود.

با این وصف؛ میلیون ها نفر در این استان، سرنوشت خود را اینگونه پذیرفته اند که همیشه اجاره نشین بمانند، چرا که قادر به خرید خانه ای در این سرزمین نیستند.

اخیرا یک توییت‌ که به سرعت هم وایرال شده است، قیمت مسکن در لس‌آنجلس را با تورنتو مقایسه می کند، جایی که زندگی ساحلی است و رویاها به حقیقت می پیوندند، با شهر خوب Orangeville در انتاریو، جایی که جمعیت آن تنها حدود 30000 نفر است و رانندگی تا مرکز شهر تورنتو حدود یک ساعت طول می‌کشد.

استفان پانواسی ، بنیانگذار Better Dwelling و مدافع حمایت از مسکن هفته گذشته نوشت: “میانگین قیمت خانه در لس آنجلس: 900000 دلار. میانگین قیمت خانه در Orillia: 900000 دلار.”

Average home price in Los Angeles, 🇺🇸: $900,000

Average home price in Orillia, 🇨🇦: $900,000

و سپس به طعنه نوشت: البته که منطقی است قیمت خانه در شهری مثل لس آنجلس و بزرگترین اقتصاد دنیا، با شهری مثل اوریلیا، که دارای یک کازینو و چهار تیم هورتونز است، برابری کند!!!!

طبق آخرین آمار Zillow و Realtor.com ، میانگین قیمت یک خانه در لس آنجلس در حال حاضر کمی کمتر از 950,000 دلار آمریکا است .

که اگر این مبلغ را به دلار کانادا تبدیل کنیم، این مبلغ فقط 1.2 میلیون دلار است، و هنوز هم کمتر از میانگین فعلی نه تنها در تورنتو، بلکه در کل GTA است.

متاسفانه این مقایسه ها در توییتر و سایر شبکه های اجتماعی به طور وحشتناکی وایرال شده است و متأسفانه، هرچند ممکن است برخی از این پست‌ها ارائه‌ ای طنزآمیز داشته باشند، اما حقیقت پشت آن‌ها برای کسانی مثل ما که تلاش می‌کنیم در یکی از گران‌ترین شهرهای جهان زندگی کنیم و صاحب خانه شویم، اصلا خنده‌دار نیست.

مطلاب مربوط

بیش از صد هزار دانشجو که از مزایای CERB استفاده کرده بودند، باید پول را پس بدهند

کارلا کوالترو، وزیر کار می گوید: دولت متوجه شده است که بسیاری از دانشجویانی که …

عکس معده مسافر ایرانی در ترکیه که جهانی شد: پر از تریاک

یک مسافر ایرانی در شهر آغری ترکیه، به اتهام حمل مواد مخدر دستگیر شد. مهران. …