خانه / گوناگون / فیلم جالبی از افراد خوش شانسی که از مرگ حتمی نجات پیدا کردن

فیلم جالبی از افراد خوش شانسی که از مرگ حتمی نجات پیدا کردن

فرهنگ‌ها در سراسر جهان علائم و نشانه‌هایی دارند و اعتقاد دارند که آنها برای‌شان خوش شانسی می‌آورند. نمادهای دیگری هم وجود دارند که تصور می‌شود فرد را برای رسیدن به آرزویش کمک می‌کنند یا حتی بیماران را شفا می‌دهند. نمادهایی نیز برای خنثی کردن شر و محفاظت از آدم‌ها در برابر لعن و نفرین وجود دارد.

خوش شانسی و افرادی که با خوش شانسی از مرگ گریختند

نمادهای خوش شانسی به اشکال، اندازه‌ها و فرم‌های مختلفی هستند. نشانه‌هایی از موفقیت (یا شکست) در طبیعت وجود دارند، از جمله گیاهان، حیوانات و حشرات. بسیاری از فرهنگ‌ها بر این باورند که اشیاء، اعداد، نمادها و سنگ‌های هستند که با خود خوش شانسی به ارمغان می‌آورند.

شانس موضوعی است که گاهی ما را در یه جا نگه میدارد و مدام فکر میکنیم که چرا ما شانس نداریم. آیا دوست دارید کاری کنید که شانستان بیشتر شود و موفقیت و خوشبختی به سوی شما بیاید ؟

پروفسور وایزمن یک روانشناس بریتانیایی است که تحقیقات زیادی درباره خوش شانس شدن انجام داد و به این نتیجه رسید که خوش شانس شدن با افکار و رفتار شما رابطه مستقیم دارد.

پروفسور وایزمن ۴ اصل را برای خوش شانس شدن پیشنهاد کردند که با کمک انها میتوانید شانستان را بالا ببرید.

۱- خوش شانس شدن با توجه به فرصت‌های خوش‌شانسی و ایجاد آنها

پروفسور وایزمن در آزمایشی از افراد خواست تا تعداد تصاویر در یک روزنامه را شمارش کنند. در صفحه دوم جمله‌ای بود که به آنها گفته شد دیگر نخوانید و تعداد عکس‌ ها را بیان کنید. مردم خوش‌شانس به این جمله دقت کرده بودند اما افراد بدشانس ان را ندیده بودند و به خواندن ادامه دادند. مردم خوش‌شانس به فرصت‌ ها بیشتر از مردم بدشانس دقت می کنند.

به گزارش پروفسور وایزمن خوش شانس ها هیچ به یک‌ روال خاص بسنده نمی‌کنند و بر اهدافشان کارهای جدید انجام می‌دهند، با افراد جدید صحبت می‌کنند و امکانات مختلفی برای خود فراهم می‌کنند. بر طبق تست‌های شخصیت در آزمایشی، افراد خوش‌شانس اضطراب و نگرانی کمتر نسبت به افراد بدشانس دارند. اضطراب توانایی فرد را محدود می‌کند، به‌طوری‌که اضطراب مانعی در مسیر خوش‌شانسی فرد محسوب می‌شود. به خاطر ایجاد مهم‌ترین اصل، مهم است که اضطراب خود را کنترل کنید.

۲- خوش شانس شدن با گوش دادن به بصیرت خود

گوش دادن به افکار و احساسات میتواند شانس شما را زیاد کند . افراد خوش‌شانس با گوش دادن به افکار و احساسات خود، به‌عبارت‌دیگر به بصیرت خود تصمیم‌گیری می‏کنند. او همچنین اشاره می‌کند که افراد خوش‌شانس به درک بصیرت خود، از طریق فعالیت‌هایی مانند مدیتیشن، تلاش می‌کنند. بصیرت خود را افزایش دهید که یکی از راه‌هایی است که می‌توانید شانس خود را افزایش دهید.

۳- خوش شانس شدن با داشتن انتظارات و پیشگویی‌های مثبت نسبت به خود

به گزارش آسان طب افراد خوش شانس مثبت اندیش هستند و مدام میگویند که ما موفقیم . افراد خوش‌شانس به‌ روشنی آینده ایمان‌ دارند. این انتظارات مثبت باعث می‌ شوند در کنار مردم با تعامل زندگی می‌کنند و بدون اینکه انتظار چیزی را داشته باشند. با مثبت اندیشی بیشتر، آن‌ها موقعیت‌های بهتری مقابل بدشانسی ایجاد می‌کنند.

۴- خوش شانس شدن با تبدیل شانس بد به شانس خوب

باید برای خوش شانس شدن دیدتان را عوض کنید .وایزمن به واکنش افراد خوش‌شانس و بدشانس به بد شومی شگفت‌زده شد. برای آزمایش، از آن‌ها پرسید اگر در بانک دزدی به آن‌ها حمله کند و به بازوی آن‌ ها شلیک کند، چه فکر می‌کنند. افراد بدشانس گفتند یک بدشانسی است، ولی افراد خوش‌شانس گفتند خوش‌شانسی است که صدمه بدتر ندیدند. حتی یک نفر خوش‌شانس اشاره کرد که این می‌تواند یک فرصت برای فروش داستان باشد.

مطلاب مربوط

کانادا برای برخی از دارندگان ویزای تعطیلات کاری اجازه تمدید ویزا تا 12 ماه را صادر کرد

کانادا به برخی از دارندگان ویزای تعطیلات کاری اجازه می دهد ویزای خود را تمدید …

تمامی پرسنل و کارکنان واکسن نزده در مدارس انتاریو باید هفته ای دو بار تست کووید بدهند

وزارت آموزش و پرورش انتاریو اعلام کرد، تمامی کارکنان، معلمان و کلیه پرسنل مدارس که …