فال هفتگی

فال هفتگی متولدین فروردین
در این هفته، مریخ آتشین و پر انرژی باعث نخواهد شد که توجهی به سمت شما جذب شود زیرا که در بخش زیرین نمودار شما قرار دارد. تمام این انرژی ها مخفی خواهد شد. در نتیجه، به دلیل سرکوب شدن انرژی تان احساس نامیدی خواهید کرد. ممکن است در این هفته تصور خاصی از یک شخص داشته باشید. و بعد متوجه شوید که تصور کاملا متفاوت با آن چیزی که می خواستید ایجاد شده است. به نظر می رسد که دارید خودخوری می کنید. زمان عالی برای کار کردن به تنهایی می باشد. اگر با دیگران کار می کنید، بهترین کار این است که از ضمیر ناخوداگاه خود بیرون بیایید. خودخواه و آرام باشید: در یکم ماه بعد میلادی، مریخ آتشین وارد نشانه شما می شود و سپس بر شما حکومت می کند!

فال هفتگی متولدین اردیبهشت
مریخ در بخشی از نمودار شما قرار دارد که مربوط به اهداف شما است. عالی است! روز اول هفته جدید، می توانید اهداف خود را سامان دهید کنید. در مورد آن از الان فکر کنید: اهداف مسیر شما را میسر تر می کند. به شما کمک می کند که بر روی رسیدن به چیزهایی که مدنظر دارید، تمرکز کنید. اول اینکه شما می دانید که چه چیزی می خواهید، و بعد می توانید تصمیم بگیرید که کنترل بیشتری بر روی آینده خود داشته باشید. علاوه بر این هدف داشتن به شما انگیزه زیادی خواهد داد! برخی از اهدافی که قبلا در نظر داشتید تا پایان سال میلادی سود زیادی از آن ها دریافت خواهید کرد. از خودتان راضی باشید.

فال هفتگی متولدین خرداد
جاه طلبی شما زیاد شده است زیرا که مریخ آتشین در بالای نمودار شما قرار دارد. می توانید از این مزیت بهرمند شوید. مریخ آتشین باعث خواهد شد که شما به اهداف تان برسید مخصوصا اگر می توانید پروژه ای را اجرا کنید. به سختی کار خواهید کرد و به پایان خواهید رساند. در حالت ایده ال می خواهید که از قدرت خود استفاده کنید تا زمان و انرژی خود را کنترل کنید. دوست ندارید که کسی به شما امر و نهی کند و می خواهید که رئیس خود باشید. تلاش خواهید کرد که از یک درگیری کوچک جلوگیری کنید. برای شما خیلی سخت است! فکر می کنید که هدف شما چیست که اینگونه به آن چسبیدید. متوجه شدید؟

فال هفتگی متولدین تیر
زمان آن فرا رسیده که از درون خود بیرون بیایید! شما مسافر بزرگ نیستید مگر اینکه در نمودار خود صورت فلکی داشته باشید. در این هفته لحظات متفاوتی خواهید داشت. فرصتی برای یادگیری های جدید و یا کشف چیزهای جدید انتخابات عالی برای شما می تواند باشد. می خواهید که به مکان های جدیدی بروید و اشخاص جدیدی را ملاقات کنید! عاشق این هستید که ایده های جدید، فلسفه، مفاهیم و باورهای جدید را کشف کنید. زیرا به آسانی می توانید ایده های خود را بشناسید، ممکن است بخواهید که دیگران را به فکر فرو ببرید. خوب، شما می دانید که دیگران چه می گویند شما می توانید اسب را در آب هدایت کنید اما می دانید که نمی تواند شنا کند. آرام باشید و از هیجانات این هفته لذت ببرید.

فال هفتگی متولدین مرداد
در طول این هفته، ممکن است در حال پیمودن مسیر زندگی تان ممکن است با اشخاصی برخورد کنید. شخصی را ملاقات خواهید کرد که قدرت زیادی برای تغییر دادن دارد. این اتفاق ممکن است از طریق یک درگیری رخ دهد. (اما درگیری نیاز نیست.) ممکن است با شخصی در ارتباط با چگونگی مدیریت اموال مشترک و نحوه خرج کردن پول مشکل داشته باشید. یا حتی ممکن است شخصی را جذب کنید که بسیار مهربان است. علاوه بر این، زندگی زناشویی تان بسیار گرم خواهد شد.

فال هفتگی متولدین شهریور
مریخ در خلاف نشانه شما قرار دارد، که تنش های شما را با دیگران افزایش می دهد. در واقع، زمانی که مریخ در خلاف نشانه شما قرار می گیرد به راحتی می توانید دیگران را اذیت کنید! بله، از دیدگاه شما آن ها آزار دهنده هستند. اما در همانطور که زیبایی در چشم بیننده است خشم نیست به همان نسبت به نگاه های شما بستگی دارد. در واقع به این معنی است که در ارتباط با چیزی ناراضی هستید زیرا که ذهن شما خوشحال نیست. و این خوشحال نبودن تان موجب ازارتان می شود. (و این را می دانید.) به همین دلیل صبر پادزهر خشم است. فرصتی دارید که تا پا بر روی پا بندازید و نوشیدنی خوبی را امتحان کنید.

فال هفتگی متولدین مهر
خوش بحال شما! مریخ به شما در این روزها کمک می کند که انرژی زیادی برای سخت کار کردن داشته باشید! شما می دانید که چه چیزی می خواهید و در انجام اهداف خود به خودتان افتخار می کنید. در حقیقت، شما در نقشی قرار می گیرید. که دیگران به شما کمک می کنند که به اهداف تان برسید. و مشکلی در این مسائل وجود دارد. ممکن است دیگران مشکلی داشته باشند که شما به آن ها دستور بدهید که چه کاری انجام دهند. این مکانی برای مریخ است که شما را تشویق می کند که با یک تیم کار کنید. شما رئیس خواهید شد. با این حال، دیگران خیلی از شما حمایت میکنند.

فال هفتگی متولدین آبان
می خواهید برای مدت طولانی بدون نیاز به کسی کار کنید در حالیکه هدف شما مخالف با این چیزی است که در نظر دارید: می خواهید که لحظات سرگرم کننده ای در این روزها داشته باشید. اشتباه نگیرید – انرژی زیادی دارید و دقیقا همان چیزی را که می خواهید انجام دهید. می خواهید با دیگران مشارکت داشته باشید فعالیت کنید و سرگرم باشید. فرار و منحرف شدن بالاترین انتخاب شما خواهد بود. در این روزها لحظات عاشقانه و زندگی زناشویی گرمی خواهید داشت. انضباط در تمام کارهای تان خواهید داشت و می توانید کارهای تان را به سادگی انجام دهید.

فال هفتگی متولدین آذر
مریخ در نمودار شما در بخشی قرار دارد که مربوط به ضمیر ناخوداگاه و الگوهای رفتاری شماست. به همین دلیل ممکن است به صور ناگهانی اشتباه رفتار کنید و یا نادرست عمل کنید. (فقط تا پایان ماه میلادی این گونه است.) ممکن است خیلی زود رنج باشید. در این روزها هرج و مرج در زندگی تان افزایش می یابد. شاید این هرج و مرج ها به دلیل بازسازی و سرگرمی و دید و بازدید باشد. حتی ممکن است دچار بحث و درگیری شوید. در ارتباط با چیزهایی که می خواهید نباید انعطاف پذیر باشید. آرام باشید. چیزی بر روی سنگ نوشته نشده است.

فال هفتگی متولدین دی
نزول کردن مریخ می تواند شما را تشویق کند که با دیگران درگیر شوید زیرا که مانند گانگستر رفتار می کنید! با صعود مریخ انرژی زیادی به شما برای همکاری با دیگران به ارمغان می آورد. به طور کلی آن چیزی را که می خواهید انجام دهید حتما انجام دهید. شناخت ایده ها و نظرات منجر به بحث خواهد شد. از سمت دیگر، مریخ به شما در بازاریابی، فروش، اموزش و نوشتن کمک زیادی می کند. دیگران را به زور مجبور نکنید که ایده های تان را باور کنند. حتی با این حال که ما مانند هم نیستیم، برخی نان را ترجیح می دهند و برخی برنج را ترجیح می دهند.

فال هفتگی متولدین بهمن
ثروت به ضمیر ناخودآگاه شما ارتباط دارد. به این معنی است که اگر پول بیشتری دارید، فکر خواهید کرد که شخص بهتری نیز هستید. اما شما بانک نیستید که ماشین شخصی خود خانه خود و یا اموال خود را داشته باشید. ممکن است با دیگران در ارتباط با ارزش های خود اختلاف نظر داشته باشید. برای پیشرفت کردن باید از تمام انرژی خود بهره بگیرید! می توانید توسط اموال خود چیزهایی بخرید که ارزش زیادی دارند. بازم این انتخاب شماست.

فال هفتگی متولدین اسفند
زمان های بسیار شلوغی برای شماست زیرا که مریخ آتشین در نشانه شماست و به شما کمک می کند که سخت کار کنید، بنابراین می توانید خودتان را در تمام تعاملات با دیگران اثبات کنید. در واقع این شانس را خواهید داشت که می توانید آن چیزی که خودتان هستید را نشان دهید و با تمام وجود این را حس می کنید. برخی نشانه ها زمانی که مریخ را در خود دارند. شروع به قوی شدن می کنند، و با دیگران بیگانه می شوند. شما خیلی حساس هستید، اما از یک جنگنده برای دفاع از حقوق خود بیشتر خواهید بود. و از این موضوع خیلی راضی هستید. از این انرژی که دارید به نفع خودتان استفاده کنید.

مطلاب مربوط

فال هفتگی

فال هفتگی متولدین فروردین هفته ای حادثه آمیزی برای شماست زیرا که هم ونوس و …

فال هفتگی

فال هفتگی متولدین فروردین تا هفته آینده، زندگی تان با سرعت زیادی سپری می شود. …