فال هفتگی

فال هفتگی متولدین فروردین
خبر بزرگ این است که مریخ به قسمت پنهان نمودار شما حرکت می کند. این موضوع می تواند باعث شود تا کارها و برنامه هایی را که می خواهید اجرا کنید را به تصویر بکشید. به همین دلیل است که در ماه آینده ممکن است ترجیح دهید که تنها کار کنید و به دیگران خدمت کنید. با این حال، احساسات شدیدی نسبت به برخی چیزها خواهید داشت. خوشبختانه، ونوس آتشین روابط تان را با دیگران هموار تر می کند در حالی که سیاره مشتری فرصت های شگفت انگیزی برای سال پیش رو از جمله سفر یا کشف راه های آموزشی و رسانه و پزشکی و .. برای شما فراهم می کند.

فال هفتگی متولدین اردیبهشت
همچنان مریخ در بالای نشانه شما قرار گرفته است و جاه طلبی شما را افزایش می دهد. این نفوذ عالی است! انرژی و انگیزه زیادی دارید. با این حال، می خواهید که تعادل را در زندگی خودتان برقرار کنید زیرا که خودتان دوست دارید عشق را طراحی کنید. مانند جادوگر پول کسب می کنید! در شش هفته آینده، تمرکز شما بر روی فعال بودن در گروه ها به همراه دوستان و یا حتی شرکت در کارهای رقابتی هستید! اما بیشتر جنبه سرگرمی دارد. روابط با همکاران تان خوب است. به یاد داشته باشید که استراحت کنید زیرا واقعا نیاز دارید. ممکن است در این هفته با نزدیکان و یا همکاران تان بحث های جدی در پیش داشته باشید.

فال هفتگی متولدین خرداد
در این هفته مریخ نشانه اش را تغییر می دهد، و تا شش هفته آینده راهنمای شما می شود زمانی که نسبت به همه چیز جاه طلب شده اید! واقعا انگیزه دارید و آن چیزی را که می خواهید بدون دخالت کسی به دست خواهید آورد. شما در نظر دارید که از لحاظ کاری بسیار پیشرفت کنید و باعث سوپرایز شدن رئیس و همکاران تان شوید. برای به دست آوردن همچین فرصتی خوش آمدید! همچنین ونوس آتشین در خانه پنجم نشانه شما قرار دارد و سفرها، بازی و سرگرمی و لحظات عاشقانه را برای شما به ارمغان می آورد اما باید سخت کار کنید تا پاداش را دریافت کنید.

فال هفتگی متولدین تیر
به طور کلی این روزها نیاز به مسافرت دارید برای کسب و کار خود و یا خانواده تان. با این حال، تا شش هفته آینده، می خواهید که به بیرون بروید! در این هفته برای تغییر مناظر اطراف تان و یا کشف چیزهای عجیب مشتاق هستید! فرصتی دارید تا از انتشار، رسانه، پزشکی، قانون و آموزش بهرمند شوید. با این حال، پروژه تعمیراتی خانه و علاوه بر این پذیرایی از مهمان ها مورد توجه شما قرار دارد. و اجازه دهید که فراموش نکنیم – این ماه فریاد زدن شماست. امور عاشقانه، مهمانی ها، هنر، تئاتر، اجرای موسیقی و کارهای سرگرم کننده با کودکان اولویت های شما هستند. شاید باید همه را با هم ترکیب کنید و از شهر خارج شوید!

فال هفتگی متولدین مرداد
خبر خوب ! مریخ در خلاف نشانه شما به صورت طولانی قرار نمی گیرد! سال قبل، سال خسته ای کننده ای بود زیرا که تمام این روزها که مریخ در خلاف نشانه شما بود از سمت دوستان نزدیک و حتی شریک احساسی تان اذیت شدید. نباید خودتان را سرزنش کنید. آنها مقصر هستند. چیزی که باید بدانید این است که باید بیشتر صبور باشید، زندگی ساده تر می شود، و مردم سرگرم کننده تر می شوند و راحت تر می توان با آن ها برخورد کرد. به این معنی است که مشارکت ها و دوستی های نزدیک به خوبی با هم ادغام می شوند! به دنبال راهی برای پول کسب کردن از طریق کلمات تان باشید زیرا که شدنی است. در این هفته ظاهر خوبی در پوشیدن و کشف چیزهای جدید خواهید داشت.

فال هفتگی متولدین شهریور
در این هفته همچنان مشغول رفتن به سفرهای کوتاه مدت، مکالمه ها، ملاقات ها، خواندن و نوشتن و تحصیلات هستید. ممکن است بستگان تان را برای مدت طولانی ملاقات نکنید و فقط روی مبل بنشینید و استراحت کنید ممکن است به این دلیل باشد که تا ماه آینده اصلا در برابر شرکا و دوستان نزدیک تان صبور نیستید زیرا که مریخ خلاف نشانه شما قرار دارد. همچنین مریخ شما را به یک اظهار کننده تبدیل می کند. این نفوذ فقط برای شش هفته است نه بیشتر. بنابراین می تواند خوب باشد! شما برای خودتان ایستاده اید و رفتاری را که دوست ندارید را نیاز نیست که تحمل کنید. جذب پول همچنان برای شما ادامه دارد، درحالی که می توانید چیزهای زیبایی برای خود و عزیزان تان خریداری کنید.

فال هفتگی متولدین مهر
شما تصمیم گرفته اید که از زمان تان بیشتر در محل کار استفاده کنید. در شش هفته آینده، به سختی کار خواهید کرد و نمایندگی را به دیگران اعطا می کنید زیرا که شما کارهای زیادی برای انجام دادن دارید. خوشبختانه، ونوس آتشین در نشانه شما قرار دارد، شما با سیاست تر و جذاب تر از هر زمانی نسبت به اطرافیان تان شده اید و دیگران خواهان انجام کار برای شما خواهند شد ! در بالاتر از این موارد مشکلاتی برای وسیله نقلیه تان به وجود می آید. زمان اضافی خود را برای رفتن به سفری کوتاه مدت، قرار ملاقات ها و ماموریت ها اختصاص دهید زیرا که عطارد با عقب نشینی اش برای شما تاخیراتی را به همراه دارد. اما چیز کوچکی است. هیچ چیز شما را از سرگرمی متوقف نخواهد کرد.

فال هفتگی متولدین آبان
همچنان زمان قدرتمند برای شما ادامه دارد. در اولویت قرار دادن خودتان تردید نکنید زیرا که مورد تحسین قرار خواهید گرفت. برای مهمانی ها و لذت بردن از رویدادهای ورزشی، عشق آتشین، زمان های رمانتیک، مسافرت ها و کارهای سرگرم کننده با بچه ها آماده شوید، زیرا که تا ۶ الی ۸ هفته آینده، این انرژی در شما وجود دارد! علاقه شما در این نواحی رشد خواهد کرد و تلاش می کنید که با واقعیت ها روبه رو شوید. به همین دلیل تا دوماه آینده می توانید سرگرم باشید! لباس های مهمانی بپوشید و ورزش کنید و هرکاری که می خواهید انجام دهید. سرگرمی های زیادی دارید.

فال هفتگی متولدین آذر
این شگفت انگیز است زیرا که مریخ در این هفته تغییر نشانه می دهد شما را دوستانه تر و با آرامش تر و پر انگیزه تر می کند. با این حال، مریخ برای شما یکسری هرج و مرج هایی در این هفته ایجاد خواهد کرد که جلوی توجه شما را نسبت به مسائل زندگی می گیرد. برخی از شما آذر ماهی های عزیز به فکر تعمیر و بازسازی هستید. و بقیه ممکن است به مهمانی ها بروند. برخی از شما حتی ممکن است در این هفته نقل مکان انجام دهید. تا شش هفته آینده بسیار فعال خواهید بود. احتمالا در خانه یکسری درگیری ها درست شود. به یاد داشته باشید که صبر کردن پادزهر هر خشم است.

فال هفتگی متولدین دی
در این هفته مریخ تغییر نشانه می دهد، وارد بخش از نمودار شما که مربوط به ارتباطات روزانه و عادت های روزمره است می شود. به این معنا خواهد بود که سرعت زندگی شما روبه افزایش است! انرژی زیادی پیدا می کنید. با این حال، ممکن است که با همسایه ها، بستگان و خواهر و برادران خود درگیر شوید زیرا که شما در حال قوی شدن هستید! دلایلی که دارید ممکن است کمی استدلال برانگیز باشد. زیرا که با اعتقادات خود یکی شده اید. مال من است! من من من! با این وجود، شش تا هشت هفته آینده برای افرادی است که فروشنده، نویسنده و تو کارهای آموزشی هستند زمان عالی می باشد. زیرا که انرژی زیادی پشت کلمات خود دارید.

فال هفتگی متولدین بهمن
آیا زمان خودستایی است؟ یا شاید متواضع! در حقیقت شما در چشم دیگران بسیار خاص و استثنایی هستید! رئیس، والدین و افراد خاص تحت تاثیر شما قرار می گیرند. (و نیازی به انجام دادن کار خاصی ندارید، این موضوع اتفاق می افتد.) همچنان سفر کردن جذاب است و لذت خواهید برد. در این هفته به باشگاه ها به همراه دوستان و گروه ها می روید، مخصوصا افرادی را ملاقات می کنید که در گذشته شما بوده اند. اکنون مریخ وارد نشانه شما که مربوط به پول است می شود. و باعث افزایش تمایل شما برای کسب درآمد خواهد شد. و به همان اندازه برای شما به دست اوردن پول را امکان پذیر می کند. مریخ جریان نقدینگی شما را افزایش می دهد و به این معنی خواهد بود که شما بیشتر خرج می کنید. بله که شما یک استاد در جهان هستید.

فال هفتگی متولدین اسفند
در این هفته مریخ وارد نشانه شما برای اولین بار در چند سال اخیر می شود و به مدت شش هفته همان جا می ماند و باعث افزایش انرژی تان می شود و شمار ا با اعتماد بنفس می کند. و به شما فرصت هایی را می دهد که خودتان را به جهان اثبات کنید. شما از این نظر نسبت به دیگران قدرتمندتر خواهید بود چرا که بر روی همه چیز تاثیر می گذارید. به کسی دروغ نمی گویید زیرا که شخصیت حساسی دارید. شما بیشتر از یک جنگنده برای حقوق خود هستید و برای حقوق دیگران نیز خواهید جنگید. انرژی فیزیکی بالایی در این هفته دارید که تا شش الی هشت هفته آینده قادر خواهید بود تا کارهای زیادی را انجام دهید. به جهان نگاه کنید!

مطلاب مربوط

تساوی یک بر یک تیم ملی فوتبال ایران مقابل کره‌جنوبی در مقدماتی جام جهانی

تیم ملی فوتبال ایران در چهارمین دیدار خود در مرحله پایانی مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲، …

طرز تهیه آش دوغ

آش دوغ یکی از انواع آش های سنتی و قدیمی ایرانی است که مانند آش …