فال هفتگی

فال هفتگی متولدین فروردین
تا چهار هفته آینده می خواهید که در زندگی تجربیات زیادی به دست آورید و به مسافرت بیشتری بروید. این احساس تان اجباری خواهد بود. (ممکن است این رفتار خودتان را درک نکنید) به دلیل این است که انرژی خاصی در بخش پنهانی نمودار شما مخفی شده است. به طور طبیعی از خودتان سوالات روانشناختی می پرسید و یک مشاور می تواند به شما کمک کند که بیشتر به دنیای درونی خود پی ببرید. این تاثیر در سال یک بار فقط اتفاق می افتد و باعث تغییر و تحول درونی می شود. همچنین مشارکت ها و نگرانی های شما نسبت به اموال مشترک و یا هر چیز مشترکی که با شریک تجاری تان دارید، افزایش می یابد. تا چهار هفته آینده بسیار احساساتی خواهید بود!

فال هفتگی متولدین اردیبهشت
در ارتباط با خودتان از طریق روابط با افراد دیگر چیزهایی یاد خواهید گرفت. شما روابط تان را با افراد نزدیک بررسی خواهید کرد و می خواهید بفهمید که آیا نیازهای شما را برآورده می کنند یا نه! زمان تنهایی نیست. زمان بسیار خوبی برای مشورت با وکیل، مشاوره، دکتر و .. است. ممکن است در این هفته درگیری شخصی و یا قانونی داشته باشید. به همین دلیل که در این هفته نیاز به خواب و استراحت بیشتری نیز دارید.

فال هفتگی متولدین خرداد
تا چهار هفته آینده، درباره چگونگی مدیریت زندگی تان و وظایف و مسئولیت های تان فکر می کنید. می خواهید که تولید کننده باشید و قطعا می توانید بسیار کارآمد باشید. به همین دلیل است که در این هفته روش های خود را برای انجام کارهای تان اصلاح خواهید کرد. (توجه کنید: شما با توجه به خواسته های دیگران کار خواهید کرد.) از آن جایی که می خواهید کارآمد باشید، باید بر روی سلامتی تان و بهتر انجام دادن کارهای تان متمرکز شوید. ابتدا باید عادات مضر خود را کنار بگذارید و سپس کارهایی انجام دهید که برای سلامتی تان خوب است. برای راه رفتن به بیرون بروید!

فال هفتگی متولدین تیر
می توانید آزادانه خودتان را بیان کنید و کسی باشید که واقعا هستید! آن چیزی را که می خواهید انجام دهید و اولویت های خود را سامان دهی کنید. بدیهی است که هدف شما این است که به بیرون بروید و اوقات خوبی داشته باشید. عشق و امور عاشقانه محقق خواهد شد. تعطیلات برای تان عالی سپری خواهد شد. شما از همکاری با دیگران و رفتن به حوادث ورزشی، سینما و اجرای موسیقی و .. لذت خواهید برد. در این هفته روابط شما بسیار شاد و سرگرم کننده خواهد بود و از بودن با بچه ها لذت خواهید برد. شما شاهکار هستید!

فال هفتگی متولدین مرداد
قسمت زرق و برق زندگی تان تا چهار هفته دیگر کاهش می یابد زیرا که تمرکز شما بر روی خانه و خانواده تان می باشد. اکنون آن چیزی را که می خواهید پایه محکمی برای شماست. ممکن است همچنین درگیر خانواده تان شوید حتی بیش از حد معمول! فرصتی برای داشتن برخی از حریم های خصوصی خواهید داشت. اساسا این حریم خصوصی فقط مختص خانواده تان نمی شود در واقع مربوط به آن چیزی است که می خواهید برای خودتان انجام دهید و خودتان را بازسازی کنید. در این هفته رویدادهای گذشته را به یاد خواهید آورد و در ذهن تان مرور خواهید کرد.

فال هفتگی متولدین شهریور
کمربند ایمنی خود را ببندید زیرا که تا چهار هفته آینده سرعت زندگی تان خیلی بیشتر خواهد شد! در این هفته برنامه هایی در پیش خواهید داشت از جمله: مسافرت های کوتاه، مسئولیت ها، جلسات، مکالمات با بستگان و افزایش خواندن و نوشتن و مطالعه کردن. اما این مشغولیت ها سرگرم کننده خواهند بود! به تعطیلات بروید. توجه داشته باشید: حرکت اصلی شما برقراری ارتباط تا ماه آینده می باشد. می خواهید که دیگران را متقاعد کنید. می خواهید که به شخصی بگویید چه احساسی دارید. این عالی است. برای رسیدن به اهداف تان باید ارتباط برقرار کنید. با این حال، آگاه باشید که ارتباطات مثل یک خیابان دوطرفه است پس همانطور که صحبت می کنید باید گوش دهید.

فال هفتگی متولدین مهر
شعار شما این است که پول را به من نشان بده! در حال حاضر چهار سیاره در خانه شما که مربوط به پول است قرار دارند. به این معنی است که ایده های پول ساز زیادی دارید و مذاکره هایی در پیش دارید. ونوس پول را به سمت شما جذب می کند و توانایی شما در انجام مذاکرات بالا می برد. مشتری درآمد شما را افزایش می دهد مخصوصا به واسطه افراد خارجی. با این حال باید ارزش های خود را نیز در نظر بگیرید.

فال هفتگی متولدین آبان
این زمان خیره کننده برای شماست. این یک زمان کلاسیک برای شماست. عطارد شما را سخنران ماهر می کند. (صدای شما هوشمندانه است.) ونوس شما را جذاب تر و با سیاست تر می کند. و مشتری خوشبختی برای شما به ارمغان می آورد و برای شما زندگی را ساده تر می کند. هرج و مرج های خانه به زودی برطرف خواهد شد و همه چیز عالی می شود.

فال هفتگی متولدین آذر
شما دوست داشتنی تر، دوستانه تر خواهید شد. با این حال، تا چهار هفته آینده مشغولیت زیادی در دنیای روزانه خود خواهید داشت. احساس نیاز می کنید که حریم خصوصی خود را حفظ کنید و با دنیای درون تان بیشتر ارتباط برقرار می کنید. به طور مثال رفتارهای کودکانه تان که مفید بودن و اکنون از یادتون رفته اند مجدد یادآوری خواهد شد. و متوجه خواهید شد که این رفتارها باید کنار گذاشته می شدند. همان طور که روزها سپری می شود. اکنون زمان بازبینی است که بدانیم چقدر در مدیریت زندگی مان موفق بوده ایم . شما چه تغییراتی را برای سال جدید خود پیش بینی کرده اید؟

فال هفتگی متولدین دی
در چهار هفته پیش رو محبوبیت بیشتری را بدست خواهید آورد. با توجه به اهمیت دوستی ها در زندگیتان، شما تصمیم خواهید گرفت نقشی که دوستان تان در زندگی شما دارند، را مورد بررسی قرار دهید. شما می خواهید تبدیل به فردی شوید که درستی و صداقت شما را نقض نکرده و نادیده نگیرد. همچنین از طرفی به دلیل برانگیختن حس کمال گرایی درون تان، بسیار بیشتر از گذشته درگیر انجمن ها و باشگاه های مختلف خواهید شد. شما متوجه می شوید که همکاری با دیگران پاداش مناسبی برای تان در پی خواهد داشت. با این حال، یکبار دیگر، نقشی که تشکیلات مختلف در زندگیتان بازی می کنند را مورد آزمون قرار خواهید داد. آیا آنها از اهداف شما الگوبرداری خواهند کرد؟ بالاخره؛ افرادی که با شما ارتباط برقرار کرده و با شما معاشرت می کنند، بازتابی از خودتان هستند. رابطه عاشقانه با یک دوست، ممکن است گسترش یافته و تکمیل گردد. (آن دوست می تواند تبدیل به یک عاشق شود.)

فال هفتگی متولدین بهمن
دسته ای از سیارات در بالای نمودار شما قرار دارد. شما می توانید از همین مساله جهت جلو بردن برنامه های خود استفاده کنید. عطارد که در بالای نمودار شما قرار گرفته است باعث می شود که شما برای آینده خود به خوبی برنامه ریزی کرده و نیز شما را به مشورت با رئیس خود تشویق می کند. همچنین به شما کمک می کند تا یک مطالعه و تحقیق جدید را جهت تقویت حرفه شغلی خود بر عهده بگیرید. ونوس در بالای نمودارتان موجب جذب افراد و ایجاد موقعیت هایی می شود که به شما کمک خواهند کرد. (شما ممکن است در مشاغلی چون طراحی، تزیین دکوراسیون دفتر کار و یا انجام کارهای مربوط به روابط عمومی مشغول شوید.) ونوس همچنین شما را درگیر یک رابطه عاشقانه با یک رئیس و یا شخصی مسن و یا در قدرت خواهد کرد. مشتری در بالای نمودارتان برای شما شانس خیلی خوبی جهت پیشرفت کردن در شغل تان را فراهم می کند. یک ماه فوق العاده در انتظار شماست !

فال هفتگی متولدین اسفند
شما مدت طولانی است که به سفر رفته اید پس بهتره اکنون استراحت کنید. در ۴ هفته آینده درخواست هر چیزی که حس تحرک و هیجان شما را برمی انگیزد و نیز شانس یادگیری چیزهای جدیدی را به دنبال دارد، در درون تان ایجاد خواهد شد. این یک زمان ایده آل جهت مطالعه و یا گذراندن یک دوره است. همچنین یک زمان فوق العاده جهت بیرون رفتن می باشد. در این ماه عطارد، مطالعه کردن و نیز صحبت با معلم تان را برای شما آسان خواهد کرد. ونوس نیز ارزش زیبایی را درون تان افزایش خواهد داد که همین مساله نشان دهنده این خواهد بود که چرا شما از موزه ها، نمایشگاه های هنری، کمپ های دانشگاهی و معماری ساختمان ها لذت می برید. ممکن است عاشق شخصی از فرهنگ دیگر شوید که این باعث گسترش دنیای شما می شود. در این ماه سیاره مشتری نیز به دلیل داشتن تاثیر کامل خود، فرصت های زیادی را جهت مسافرت و گسترش دیدگاه تان در زندگی جذب خواهد کرد.

مطلاب مربوط

تساوی یک بر یک تیم ملی فوتبال ایران مقابل کره‌جنوبی در مقدماتی جام جهانی

تیم ملی فوتبال ایران در چهارمین دیدار خود در مرحله پایانی مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲، …

طرز تهیه آش دوغ

آش دوغ یکی از انواع آش های سنتی و قدیمی ایرانی است که مانند آش …