فال هفتگی

فال هفتگی متولدین فروردین
تا هفته آینده، زندگی تان با سرعت زیادی سپری می شود. انرژی تان افزایش می یابد، تماس های تان با بستگان، خواهران و برادران افزایش می یابد. به این دلیل است که مریخ باعث می شود که ایده ها و نظرات خود را بشناسید، و بدانید نوبت کدام است، و شما را به بحث و گفتگو مشغول میکند. بله، شما! در برخی زمان ها نیاز است که از ایده های تان دفاع کنید اما واقعا شاید چیزی در خطر نباشد. دیگران ممکن است با ایده های شما موافقت نکنند. اما شما با توانایی که در متقاعد کردن دیگران دارید موفق خواهید شد که آن ها را با ایده های خود موافق سازید.

فال هفتگی متولدین اردیبهشت
مریخ انرژی است، و این انرژی سازنده است. زیرا که مریخ در خانه پول شماست و برای هفته باعث کسب درآمد می شود، شما را قدرتمند خواهد ساخت که چه چیزی نیاز دارید. شما فکر می کنید که اگر ثروت و دارایی دارید همه چیز را دارید. یا اگر پول های زیادی ندارید انگار هیچ چیز ندارید. هر دوی این افکار خوب نیست. شما شخصی هستید با یکسری ارزش ها که باید بر روی زندگی تان تمرکز کنید. ثروت می تواند چرخ ها را به حرکت درآورد اما شما را تعریف نمی کند. این موضوع به شما توضیح می دهد که چرا وارد بحث هایی که مربوط به ارزش ها و چیزهایی که مربوط به شماست وارد می شوید. به دنبال راه هایی برای انجام کارهای خود باشید.

فال هفتگی متولدین خرداد
مریخ آتشین در نشانه شماست و تا هفته اینده همان جا می ماند (این اتفاق هر دو سال یکبار رخ می دهد.) زمان عالی برای انجام کارها در زندگی تان است. به سختی کار کنید و منافع خود را بهبود بخشید. شما خودتان را در برابر دیگران اثبات خواهید کرد، زیرا که فرصتی دارید تا به جهان نشان دهید که چه کاری می توانید انجام دهید. شما بیشتر از یک فرد جنگنده برای حقوق خود هستید حتی بیش از حد معمول. انرژی فیزیکی شما زیاد است و با این انرژی خیلی از کارها را می توانید انجام دهید. ممکن است در این هفته خیلی حساس و زود رنج باشید. اما شما خیلی باهوش هستید و می دانید که چطور این مشکل را برطرف کنید.

فال هفتگی متولدین تیر
سیاره مریخ در بخش پنهانی نمودار شما قرار دارد و تا آخر هفته همان جام می ماند. با این حال، می تواند کمی نامید کننده باشید زیرا که هر کاری که می خواهید انجام دهید برای تان سخت خواهد شد. همچنین ممکن است احساس مبهمی داشته باشید. به این معنی است که می توانید در این مدت بدترین دشمن خود باشید. زمانی که خودتان را اثبات می کنید، در باره ی آنچه که می خواهید انجام دهید باید آگاه باشید و دقت کنید و نگذارید در کارهای تان شکست بخورید. از مقابله کردن با دیگران نهراسید. با خودتان مبارزه کنید.

فال هفتگی متولدین مرداد
انرژی مریخ فعال است. تا هفته به همین صورت است و باعث می شود که اهداف خود را مشخص کنید و آن ها را دنبال کنید. می خواهید که امروز کار کنید و فردا تغییراتی را ایجاد کنید. بیشتر از هر زمانی درگیر گروه ها خواهید شد و نقش رهبری را به عهده خواهید گرفت. ممکن است رقابت کنید. با توجه به ماهیت مریخ است، بهترین راه برای کارکردن با گروه ها و افراد دیگر این است که نیازهای تان با یکدیگر هماهنگ باشد. به دلیل آنچه که انجام می دهید اعتبار پیدا خواهید کرد. مخصوصا در شرایط سخت. خودتان می توانید مشاهده کنید.

فال هفتگی متولدین شهریور
برای اولین بار بعد از دوسال، مریخ آتشین در بالای نمودار شما تا آخر هفته می ماند و باعث افزایش جاه طلبی تان می شود. شما میخواهید که سخت کار کنید و خودتان را در پروژه ای اثبات کنید. در حالت ایده آل اگر مستقل هستید می توانید کاری را که می خواهید انجام دهید در غیر اینصورت نمی توانید تحمل کنید کسی به شما چیزی را تحمیل کند. می خواهید که رئیس خودتان باشید. می خواهید که اعتبار داشته باشید. در یک راه موفق خواهید شد اما در راه دیگر ممکن است والدین، رئیس تان، اداره های دولتی شما را بخواهند از راه تان منحرف کنند. با همکاران تان درگیر خواهید شد. به این معنی است که باید احتیاط کنید و به احساسات دیگران احترام بگذارید.

فال هفتگی متولدین مهر
به دلیل انرژی زیادی که مریخ دارد شما خواهان قدرت خواهید شد و تا آخر هفته همین طور خواهد ماند. می خواهید که دید خود را گسترش دهید. می خواهید که کار خلاقانه ای انجام دهید چیزهایی را کشف کنید و همینطور خواهان هیجان و دانش جدید خواهید بود. در این زمان ممکن است مشکلات قانونی برای شما ایجاد شود. ممکن است حتی در نشریات و پزشکی مشارکت داشته باشید. احتمالا در این مدت مجبور خواهید شد که از عقاید خود دفاع کنید. این حقیقتی است که همه ما باور داریم که دیگران نیز عقاید ما را باور کنند. ایا می توانید این را باور کنید؟

فال هفتگی متولدین آبان
نشانه شما بسیار پر شور است، و تا آخر هفته همینطور خواهد ماند. پر شورتر خواهید شد زیرا که مریخ آتشین در خانه مسافرت شما خواهد ماند. در این مدت ممکن است با افراد دیگر به دلیل اموال مشترک، بدهی ها، مالیات و مسائل مربوط به بیمه و ارث درگیر شوید. این درگیری ممکن است شما را مجبور کند که ارزش های خود را بار دیگر بررسی کنید زیرا اخیرا متوجه شده اید که با ارزش های خود در حال مقابله کردن هستید. زندگی زناشویی تان از صمیمیت خاصی برخوردار است! زمان بسیار جذابی برای شما خواهد بود.

فال هفتگی متولدین آذر
زندگی تان در این هفته کمی به چالش کشیده خواهد شد زیرا که برای اولین است در این دو سال، مریخ آتشین به صورت مستقیم در نشانه شما قرار دارد. شما در برابر دوستان خیلی ساده رفتار می کنید و به همین دلیل است که فکر می کنید شما را آزار می دهند. یکی از مواردی که شما در حال حاضر آماده است تا انجامش دهید این است که کارت ها بر روی میز بگذارید و بگویید. افرادی که در حال حاضر شما آن ها را اذیت می کنید افرادی هستند که شما را دوست دارند. اماده مصالحه و آشتی شوید. از مخالفت کردن اجتناب کنید تا دعوایی به وجود نیاید.

فال هفتگی متولدین دی
به دلیل اینکه مریخ در بخش خاصی از نمودار شما فقط دوسالی یکبار قرار می گیرد، این رویداد برای برخی از نشانه ها سخت است. و برای برخی از نشانه ها مزیت محسوب می شود. شما جز دسته ای از نشانه هایی هستید که مزیت برای شما محسوب می شود، از این انرژی استفاده خواهید کرد و سخت کار می کنید. بیش از حد وکیل دیگران هستید. یک مشکلی که وجود دارد این است بیش از حد به منافع دیگران توجه می کنید حتی بیشتر از منافع خودتان. خوب این کاری است که خودتان می خواهید. زندگی کاسه ای از گیلاس نیست و خودتان این را می دانید. اگر این موضوع شما را نامید می کند. مجبور هستید که یاد بگیرید که چگونه با آن ها برخورد کنید. برای انجام این کار هیچ نشانه ای بهتر از نشانه شما نیست. پس بایستید.

فال هفتگی متولدین بهمن
اخبار خوبی برای شما وجود دارد بهمن ماهی های عزیز! مریخ آتشین در بخشی از نشانه شما که در ارتباط با سرگرمی، سوپرایزها، مسافرت ها، زمان های عاشقانه، حوادث ورزشی، زمان های سرگرم کننده با بچه ها، هنر، و لذت بردن از خودتان را برای شما به ارمغان می آورد. نه تنها این، با جابجا شدن در این قسمت از نشانه تان، مریخ بخش سخت نمودار شما را که مربوط به خانه و خانواده تان می باشد را ترک می کند. بنابراین تا هفته آینده سرگرمی های عالی را خواهید داشت. روابط زناشویی تان پر شور و به یاد ماندنی خواهد شد. والدین ممکن است کمی با فرزندان تان درگیر شوید. اما چیز بزرگی نیست.

فال هفتگی متولدین اسفند
تا هفته آینده، مریخ در بخش پایینی نمودار شما سفر می کند، با خانه و خانواده و زندگی شخصی تان برخورد خواهید کرد. تمایل دارید که تغییراتی را ایجاد کنید که انرژی درونی تان به سطح انتقال پیدا کند. ممکن است باعث شود که در برخی جاها نامناسب رفتار کنید. ممکن است ناگهان با اعضای خانواده تان کمی بحث آمیز رفتار کنید. صحبت کردن به هر دلیلی باعث افزایش هرج و مرج خواهد شد – ممکن است بازسازی، تغییر دکوراسیون و یا حتی مهمان داشته باشید. اگر با والدین تان زندگی می کنید این موضوع برای شما چالش برانگیز خواهد یود زیرا که مریخ تهاجمی است.

مطلاب مربوط

فال هفتگی

فال هفتگی متولدین فروردین زمان لذت بخشی برای شماست زیرا که عطارد و ونوس هر …

فال هفتگی

فال هفتگی متولدین فروردین هفته ای قدرتمند برای شماست زیرا که عطارد و ونوس هر …