فال هفته

فال هفتگی متولدین فروردین

با وجود اینکه تمرکز شما بر روی خانه، خانواده و زندگی شخصی تان است، مریخ حاکم بر نشانه شما در بخشی از نمودار شما قرار دارد که مربوط به سرگرمی است و تا شش هفته آینده همان جا می ماند. این موضوع شما را تشویق می کند که آنچه را می خواهید، بیان کنید و جسور و پر انرژی باشید. فرصتی دارید که به مسافرت و تعطیلات بروید، داستان های عاشقانه داشته باشید، بازی با بچه ها افزایش می یابد و فرصتی دارید که خودتان را اثبات کنید. با توجه به عقب نشینی عطارد اتفاقات قدیمی مرور می شود. ونوس آتشین از شما می خواهد که خانه خود را بازسازی کنید و چیزهای زیبایی برای خانه تان خریداری کنید. لطفا توجه کنید که روز چهارشنبه، جمعه و یکشنبه روزهای خوبی برای خرید کردن نمی باشد. با این حال، روز سه شنبه روز عالی برای دقت و قصد و هدف تان می باشد. هیچ وقت برای بودن شخصی که می خواهید باشید، دیر نیست.

فال هفتگی متولدین اردیبهشت

به دلیل اینکه هم مریخ آتشین و عقب نشینی عطارد همزمان در پایین نشانه شما قرار دارد، به این معنی است که شما وارد یک زمانی می شوید که باید با موضوعات خانه و خانواده برخورد کنید، از جمله، چالش ها، ابهامات و رقابت ها و یکسری تغییرات! منتظر شنیدن موضوعی از سمت بستگانی باشید که مدت هاست او را ندیده اید. زمان عالی برای تعمیراتی است که به تعویق افتاده بودند. خوشبختانه، اهمیتی ندارد که چقدر زمان صرف می کنید، ونوس آتشین از نظر ارتباطی شما را با سیاست تر و جذاب تر می کند. در حقیقت، از محیط روزانه خود لذت بیشتری خواهید برد و از آن ها قدردانی خواهید کرد! روز سه شنبه برای شما روز عالی از نظر ارتباطی و تصمیم گیری است.

فال هفتگی متولدین خرداد

برای عقب نشینی عطارد آماده شوید زیرا که در حمل و نقل دچار تاخیراتی می شوید، در ارتباطات تان مشکلاتی پیش میاد و با دیگران دچار سوءتفاهم خواهید شد. همزمان، مریخ آتشین باعث می شود که طبق نظرات خود استدلال کنید. اگر کسی با شما مخالف باشد با شما مبارزه خواهد کرد. (مواظب باشید که شاید اشتباه باشد) بنابراین آرام باشید و قبل از صحبت کردن فکر کنید. خبرهای خوبی از نظر مالی خواهید شنید که می خواهید به بازار بروید و چیزهای زیبایی خریداری کنید. توجه داشته باشید که روزهای چهارشنبه، جمعه و شنبه برای خرید مناسب نیستند. سه شنبه روز عالی برای بررسی رابطه شما با پول می باشد.

فال هفتگی متولدین تیر

باید حوزه نفوذ خود را گسترش دهید. ونوس در نشانه شماست (و تا شش هفته همان جا می ماند) و شما را جذاب تر و دیپلماتیک تر می کند. شما جذاب تر خواهید شد، ماه خوبی برای خرید لوازم آشپزخانه می باشد. عقب نشینی عطارد در خانه درآمدهای تان رخ خواهد داد، به این معنی است که چک کردن ایمیل ها و پیام های تان دیر خواهد شد و مسائل مالی تان به تاخیر خواهد افتاد. مریخ تمایل شما را برای افزایش درآمد بیشتر خواهد کرد و می خواهید که بیشتر خرج کنید. مهم: از خرید کردن در روز چهارشنبه جمعه و شنبه اجتناب کنید. روز سه شنبه به شما فرصتی می دهد که تصمیمات جدی اتخاذ کنید.

فال هفتگی متولدین مرداد

خورشید و ونوس می خواهند که شما از زیبایی های محیط اطراف تان لذت ببرید. در حقیقت در روز سه شنبه باعث می شود که تمایل زیادی برای تفکر و بررسی داشته باشید. با این وجود، مریخ و عقب نشینی عطارد بسیار فعال است و شما را مشغول و کمی پرخاشگر می کند. زندگی تان به چالش کشیده می شود زیرا که عقب نشینی عطارد در نشانه شما وجود دارد! در برقراری ارتباطی تان کمی مشکلات پیش میاد، در اجرای کارهای تان ممکن است دچار تاخیراتی شوید. با این حال، اخبار خوب این است که به راحتی می توانید کارهایی که شروع کرده اید را به پایان برسانید. همه چیز در نهایت بهبود پیدا می کند. چیزهایی که ماه ها و یا سال ها طول کشیده است بالاخره تمام خواهد شد.

فال هفتگی متولدین شهریور

ونوس به خورشید می پیوندد و محبوبیت شما را افزایش خواهد داد، مخصوصا از دید افراد خلاق و هنرمند. به یاد داشته باشید که در روز سه شنبه روز عالی برای تعیین اهداف آینده تان می باشد. این فرصت را از دست ندهید. با این حال، عقب نشینی عطارد و مریخ آتشین در بخش پنهان نمودار شما قرار دارند، باعث خواهد شد که در چندین هفته بعد رازها به سطح بیایند! خوشبختانه، هرگونه تحقیقی که لازم دارید انجام خواهید داد و یا هر گونه تلاشی که نیاز است برای به دست آوردن راه حل مشکلات تان پیدا خواهید کرد و پاسخ هایی را از گذشته نیز دریافت می کند. از آن جایی که در باشگاه ها سازمان ها و گروه ها ممکن است فعال باشید – از هر گونه گرفتن تصمیمات مهم در روزهای چهارشنبه، جمعه و شنبه خودداری کنید.

فال هفتگی متولدین مهر

رئیس و افراد خاص و والدین تان به سمت شما جذب خواهند شد. همچنان که ونوس به خورشید می پیوندد شما را برای دیگران جذابیت بیشتری پیدا خواهید کرد! ونوس همچنین افراد مهم را به سمت شما جذب می کند و هر آن چیزی را که انجام میدهید را مورد ستایش قرار می دهند. در این هفته هایی که در پیش دارید از شما در خواست می شود که طراحی، تعمیرات دفتر و اداره جات را در برنامه های خود قرار دهید. (بسیار جذاب تر خواهید شد که باعث ایجاد رابطه جدیدی با شخصی از خودتان بزرگتر می شوید که مقام خاصی دارد) با این حال، عقب نشینی عطارد دوستان قدیمی از زندگی گذشته تان را به سمت شما جذب می کند. ممکن است احساس رقابت با شخصی را داشته باشید. بسیار از شما درگیر ورزش های جسمانی می شود و در گروه ها فعالیت خواهید کرد. هر کاری که انجام می دهید خواهید درخشید.

فال هفتگی متولدین آبان

شما مشتاق انجام کارهای جدیدی هستید و می خواهید که دنیای خود را گسترش دهید. با ایده های جدید، مفاهیم جدید و همچنین صحبت با افرادی که که مسیرهایی را دنبال می کنند روبه رو خواهید شد. ظاهرا زمان خوبی برای سفر و یادگیری چیزهای جدید است و لذت خواهید برد. با این حال، مریخ به بخش بالایی نمودار شما حرکت می کند که جاه طلبی تان را افزایش می دهد، جاه طلبی که هرگز قبلا با آن روبه رو نشده اید. اخرین باری که این اتفاق افتاده است دو سال گذشته است. مصمم هستید که موفق شوید. بهترین موفقیت برای شما کارها و چیزهایی است که قبلا درباره شان فکر کرده اید و آنها را نوشته اید. به دلیل عقب نشینی عطارد ایده های قدیمی و پروژه هایی که مربوط به گذشته است را افزایش می دهد. چه جیزی در زندگی تان مهم است و میخواهید که حتما به آن دسترسی داشته باشید؟

فال هفتگی متولدین آذر

زندگی سخت است. هر چیزی که مربوط به سیاست، شایعات، رویاهای خانوادگی، شغل شما، مشکلات مالی و هر چیز دیگه ای می شود مهم است. کلمه تصادفی ممکن است در لغت نامه شما نباشد. به طور طبیعی اشتیاق پیدا می کنید که صمیمیت را افزایش دهید. ونوس وارد صحنه می شود که باعث خواهد شد شما بیشتر از هر زمانی صمیمی و مهربان و با محبت باشید. مریخ تمایل شما را به مسافرت رفتن افزایش می دهد، (چه چیزی جدید است؟) با این حال، عقب نشینی عطارد ممکن است شما را به سمتی سوق دهد که کمی با تاخیرات و موانع مواجه شوید. بنابراین، اگر به مسافرت می خواهید بروید ، جایی بروید که قبلا بوده اید و تمام موضوعات مربوط به سفر را چک کنید و همینطور زمانی را برای پیش آمدن غیر منتظره ها در نظر بگیرید.

فال هفتگی متولدین دی

دوستی های نزدیک و مشارکت ها همچنان مهم هستند. خوشبختانه، ونوس نیز در خلاف نشانه شماست و بهترین موقعیت را برای روابط تان رقم می زند. اموری مربوط به ازدواج، روابط عاشقانه و مشارکت ها به خوبی پیش خواهند رفت. به راحتی می توانید خودتان را مطرح کنید و بر روی دیگران تاثیر بگذارید. علاوه بر این، در این مدت شما بیشتر درک خواهید کرد و بیشتر صبوری می کنید. حتی روابط با دشمنان تان نیز بهبود پیدا می کند. در همین حال، در پشت صحنه، مریخ آتشین در بخش زندگی زناشویی تان قرار دارد، که زندگی زناشویی تان را گرم تر می کند.

فال هفتگی متولدین بهمن

خوشحال هستید که سخت کار می کنید و برای این کار انگیزه کافی را دارا هستید. می خواهید که از تلاش هایی که می کنید نتیجه بگیرید به همین دلیل است که دقیق تر کار می کنید. همچنین در ارتباط با نحوه مدیریت زندگی خود نیز فکر می کنید. ونوس به خورشید پیوسته است و نتیجه عالی را برای تلاش های شما به ارمغان می آورد. روابط مثبتی با همکاران تان دارید و از نظر سلامتی نیز در حالت خوبی هستید. فرصتی دارید که کار و سلامتی را به عنوان پاداشی دریافت کنید زیرا که مریخ در خلاف نشانه شماست و ممکن است موانعی را بر سر راه تان با دوستان و همکاران تان قرار دهد. علاوه بر این، عقب نشینی عطارد شرکای قدیمی یا مشکلات قدیمی را دوباره به دنیای شما جذب می کند. صبور باشید، تحمل کنید و با شریک عاطفی تان مدبرانه برخورد کنید.

فال هفتگی متولدین اسفند

شهر سرگرمی هنوز برای شما ادامه دارد و فرصت های زیادی دارید که به مسافرت های مختلفی بروید. دعوت نامه هایی مربوط با هنر، رویدادهای اجتماعی، ورزشی فعالیت های سرگرم کننده را نیز بپذیرید. همچنین فرصتی دارید که با بچه ها بازی کنید و سرگرم باشید و از این قضیه لذت خواهید برد. داستان های عاشقانه در این زمان شکوفا خواهد شد. زیرا که با آن مواجه می شوید. متاسفانه عقب نشینی عطارد برای شما تاخیرات و اختلاط در روابط به وجود می آورد، مخصوصا در محل کاری تان. اما مریخ آتشین به شما انگیزه لازم را می دهد که سخت کار کنید و انرژی کافی برای مقابله با رویدادهای غیر منتظره را داشته باشید. تمام این ماه از امور عاشقانه و بازی با کودکان لذت خواهید برد. به راحتی با دیگران همراه خواهید شد زیرا که نیازی نیست تظاهر به چیزی که نیستید داشته باشید.

مطلاب مربوط

فال هفته

فال هفتگی متولدین فروردین تا هفته آینده عشق وجود دارد و تغییرات بزرگی برای شما …

فال هفته

فال هفتگی متولدین فروردین علاقمندی به پول و جریان نقدینگی دارید و در تلاش هستید …