فال هفته

فال هفتگی متولدین فروردین
یک شروع شلوغ و آرام بخشی برای شماست! اما این مشغله ها بیشتر جنبه سرگرمی دارد. در این هفته شما بیشتر زیبایی های اطراف تان را خواهید دید و بیشتر از هر زمانی عشق را در دنیای تان احساس می کنید. احتمالا درگیر یکسری تنش ها و هرج و مرج ها شوید و یا در خانه ممکن است به علت مشکلات خانوادگی، بازدید مهمان ها، بازسازی و تعمیرات و تغییر دکوراسیون و … این هرج و مرج ها را تجربه کنید. خوشبختانه، از نظر ذهنی در یک حالت عالی قرار دارید. مهارت هایی را دارا هستید. به یاد داشته باشید که همیشه بدترین چیزها بهبود می یابد.

فال هفتگی متولدین اردیبهشت
در حال حاضر بر روی پول، درآمد، جریان نقدینگی و هزینه ها تمرکز کرده اید. خوشبختانه، پول بر سر راه تان خواهد آمد و موجب آسایش شما خواهد شد. به طور طبیعی، به شما این اجازه را می دهد که برای خود و افرادی که دوستش دارید چیزهای زیبا خریداری کنید. مطمئنا در موقعیت بسیار خوبی برای مذاکره، مسائل مالی و هر چیزی که برای شما مهم است و اهمیت دارد قرار دارید. زیرا که مریخ انرژی شما را بسیار زیاد می کند زمانی که وارد سبک ارتباطات شما می شود. خواهید پرسید منظورتان چیست؟ شما به شدت ایده ها و نظرات تان را می شناسید. دقت کنید که افراد دیگر نیز با شما موافق باشند. با وضوح صحبت کنید.

فال هفتگی متولدین خرداد
به همه چیز شگفت انگیز نگاه می کنید زیرا که ونوس آتشین در نشانه شما قرار دارد. خوش به حال شما! ونوس توانایی شما را در برقراری ارتباط بیشتر می کند. (زمان عالی برای صلح کردن با دشمنان تان است.) بدیهی است که زمان عالی برای لذت بردن به همراه دوستان تان می باشد. زیرا که ونوس همیشه از کار کردن لذت می برد، سعی کنید که سرگرمی داشته باشید! با این حال، مریخ باعث می شود آنچه که شما دارید را شناسایی کنید به این معنی است که اموال تان و چیزهایی که برای شما دارای ارزش و اهمیت است را بررسی خواهید کرد. گاندی با لباس و جامش فوت کرد، اما دنیا را تغییر داد! چه چیزهایی برای شما ارزش دارد؟ شما ارزشمند هستید! به یاد داشته باشید که همه ما ارزشمندیم

فال هفتگی متولدین تیر
آسمان ها بر شما تاثیر متضاد می گذارند: ونوس در بخش پنهان نمودار شما قرار دارند، این باعث می شود که تا حدودی از مشغولیت های اطراف تان بیرون بیایید. از محیط های زیبا لذت فراوانی خواهید برد. مخصوصا به همراه برخی تنقلات خوشمزه. (بیش از حد نخورید.) همچنین این نفوذ زندگی خصوصی تان را تقویت می کند مخصوصا به همراه امور عاشقانه. با این حال، در تضاد آن مریخ آتشین در نشانه شما قرار دارد! مریخ باعث می شود که کارهای زیادی را انجام دهید و ساعت ها به کار کردن مشغول باشید و خودتان را میان دیگران اثبات کنید. مریخ انرژی فیزیکی تان را افزایش می دهد و باعث می شود که به دنبال هر چیزی که می خواهید بروید، بروید. شما در این هفته تاثیر متفاوت این دو گروه را احساس خواهید کرد.

فال هفتگی متولدین مرداد
تمایل زیادی دارید همچنان که با دیگران ارتباط برقرار کنید، از این که با دوستان تان به بیرون می روید، با باشگاه ها، گروه ها و سازمان برخورد دارید لذت می برید. ونوس به شما این اطمینان را می بخشد که برای شما آسان است که با دیگران دوست و مهربان باشید. این مزیت برای شما محدودیتی ندارد. با ورود شما به هر گروهی، شما را دوست خواهند داشت. مشتری البته که شما را تشویق می کند که سرگرم باشید و بازی کنید ورزش کنید و به مسافرت بروید. با این حال، عطارد و مریخ در قسمت پنهانی نمودار شما قرار دارند، زمان عالی برای تحقیق و بررسی است.

فال هفتگی متولدین شهریور
خورشید همچنان شما را در لحظه ای غافل گیر می کند. به این معنی است که زمان عالی برای انجام کارهایی است که باعث پیشرفت شما می شود به همین دلیل است که افراد خاص، والدین و رئیس تان از شما قدردانی می کنند. از این شرایط عالی بیشترین بهره را ببرید زیرا که نیازی نیست تا کار خاصی انجام دهید تا دیگران مجذوب شما شوند. خورشید همچنین دود و آینه را در اطراف شما قرار می دهد که باعث می شود که در دیدگان بدرخشید. بدیهی است که این اتفاق فقط یکبار در سال رخ می دهد پس از آن استفاده کنید. ممکن است در این هفته رقابتی در پیش داشته باشید مخصوصا میان افراد جوان. ممکن است نقش انرژی دهنده ای را در باشگاه و یا مکان دیگر ایفا کنید. این هم نوعی دیگر از رفتار شما در برابر دیگران است.

فال هفتگی متولدین مهر
نیاز است که چشم انداز را تغییر دهید، جمله ارنست را دوست دارم که می گوید: هرگز با کسی که دوست نداری سفر نکن. (درست است! ) دالای لاما می گوید: یکبار در سال، برو جایی که هرگز آنجا نرفتی. و هنری میلر آن را خلاصه کرده است و می گوید، مقصد هرگز یک مکان نیست بلکه برای دیدن چیزهای جدید است. آیا شما آماده پرواز هستید؟ یا شاید می خواهید که در ماشین بپرید ؟ این تمایلات به دلیل نفوذ مریخ است، مریخ شما را جاه طلب می کند و علاقمندید که کارهای تان را به اتمام برسانید. مطمئنا به این معنی است می توانید پاداش خود را دریافت کنید؟

فال هفتگی متولدین آبان
آیا متوجه شده اید که با درون تان بسیار ارتباط دارید؟ گاهی وقت ها مشکلات تان دوباره یادآوری می شود. از این حقیقت آگاه هستید که گاهی وقت ها می خواهد که تنها باشید و فکر کنید. به همین دلیل افرادی را جذب می کنید که نیاز دارند در درون خود جستجو کنند. همچنین ممکن است پول از طریق دیگران جذب کنید. هفته خوبی برای وام گرفتن و حمایت های مالی است. با این حال، عشق و مهربانی در روابط تان بیشتر خواهد شد. نیاز دارید که چشم اندازهای خود را تغییر دهید. الیوت گفت: تنها کسی که ریسک می کند متوجه می شود که می تواند چقدر گذشت کند.

فال هفتگی متولدین آذر
بدون شک شما همچنان به استراحت و خواب بیشتری نیاز دارید. اختلافات و چالش هایی که در ارتباط با اموال مشترک، ارث و میراث و مسائلی که مربوط به بیمه و اداره است همچنان ادامه دارد. خوشبختانه ونوس عادلانه در خلاف نشانه شما قرار دارد، یکی از بهترین تاثیرات را بر روی روابط تان می گذارد. وقتی می خواهید با شخصی برخورد کنید، تعادلی مناسب بین خود و آن شخص در ارتباط تان ایجاد می کنید. اساسا شما در این هفته می توانید به راحتی نیازهای دیگران را درک کنید به همین دلیل است که در روابط تان بسیار هماهنگ هستید زیرا که دیگران می دانند که شما برای سود دوطرفه کار می کنید.

فال هفتگی متولدین دی
شما همچنان به صورت جدی بر روی مدیریت زندگی تان متمرکز شده اید. می خواهید که وظایف و مسئولیت های تان را سریعا انجام دهید. با این وجود، مجبور خواهید شد که زمانی را برای شریک عاطفی تان کنار بگذارید. راندمان فیزیکی یک تفاوت ایجاد خواهد کرد – درست است. خوشبختانه، احساس سلامتی می کنید روابط با همکاران تان بسیار خوب است. و برخی از شما عزیزان با داستان های عاشقانه در محیط کاری تان مواجه خواهید شد. واقعیتی که نمی توان آن را انکار کرد این است که مریخ در خلاف نشانه شما قرار دارد. که شما را در برابر دیگران کم تحمل می کند. مخصوصا در برابر اذیت دیگران. موفق باشید.

فال هفتگی متولدین بهمن
شهر بازی برای بهمن ماهی های عزیز است. راننده اصلی شما هستید و به هر کجا که می خواهید می توانید بروید. به این معنی نیست که می خواهید بر دیگران تسلط داشته باشید – می خواهید که آزاد باشید و دیدگاه خودتان را داشته باشید. در این هفته زمان زیادی را با کودکان و همچنین بودن در باشگاه ها و اجتماع سپری خواهید کرد. از هر فرصتی برای بیان خود در کارهای خلاقانه استفاده کنید زیرا شادی برای شما به ارمغان می آورد. اکنون مطمئن هستید که نیاز به تظاهر نیست. هیچ گونه مشکلی ندارید. مریخ به شما کمک می کند که به سختی کار کنید زیرا برای آنچه که انجام می دهید اعتبار می دهید.

فال هفتگی متولدین اسفند
خانه، خانواده و زندگی شخصی برای شما این هفته همچنان اهمیت دارد و شما بر روی آن تمرکز کرده اید. در حقیقت فضای خانه برای شما سرگرم کننده خواهد بود. بسیاری از شما برای خانه تان چیزهای زیبا و جذابی خریداری خواهید کرد. (این همان نفوذ است که مربوط به خانه و املاک می باشد.) در حال حاضر مریخ انرژی زیادی به شما می بخشد که دیگران متوجه می شوند شما چه کسی هستید. اعتماد بنفس بیشتری خواهید داشت! همچنین شما بسیار خلاق، حمایتگر و کمی آزاردهنده خواهید شد. با این حال، صمیمیت خاصی در رفتار شما وجود دارد.

مطلاب مربوط

جریمه صاحبان خانه در تورنتو، به دلیل پاک نکردن برف

تناقض قوانین بین استان ها…..صاحبان خانه در تورنتو، به دلیل پاک نکردن برف از پیاده …

سوییچ های هوشمند

از فن آوری سوییچ های هوشمند خود لذت می برید؟ اتفاقا سارقان نیز همانند شما …