خانه / مقالات / عبور از بحران!

عبور از بحران!

در واقع بازار کاندو هیچ وقت خراب نبود، بلکه از سال ۲۰۰۸ تا ۲۰۰۱۱ تعداد فراوانی پروژه‌های پیش فروش همزمان شروع شد که مصادف بود با رکود اقتصادی بزرگ و تاریخی آمریکا. مدتی‌ عرضه فراوان شد و رسانه‌ها پر شد از اظهارنظر‌های منفی‌ در مورد سقوط قیمتها، حبابی که می‌خواهد بترکد … سالی‌ پنجاه هزار واحد تحویل خواهد شد…تورنتو شهر ارواح خواهد شد …کاندو تحویل می‌‌دهند و کسی‌ نیست که در آنها سکونت کند… و از این  حرف ها .  بسیاری از پیش خرید کنند گان هم از نگرانی‌ شروع کردند به رد کردن آنچه پیش خرید کرده بودند. شاهد هستید که در تمام این سالها در این صفحه برایتان نوشتم که اینطور نخواهد شد ظرفیت تولید یازده هزار واحد در سال را به پنجاه هزار واحد رساندن آسان نیست و امکانات سخت افزاری و نرم افزاری این شهر و شاید هیچ شهر دیگری قادر به چنین جهش ناگهانی نخواهد بود. تورنتو چنین امکاناتی ندارد…. واحد‌ها بتدریج تحویل و جذب خواهد شد….و شما شاهد هستید که دوباره حق با کی‌ بود.

امروز دیگرخرید کاندو راحت نیست به ارزانی‌ چند ماه پیش هم نیست. واحد هایی که سالها در دفاتر پیش فروش کاندو منتظر خریدار بودند در حال ناپدید شدن هستند. حالا باید برای خرید یک واحد کاندو بدرد بخور در لیست انتظار ماند یا با تعداد زیادی خریدار رقابت کرد. هر روز تلفن‌های فراوانی از خریدارانی که طالب کاندو هستند دریافت می‌‌کنیم که خود نمایانگر افزایش تقاضاست. گرافی که از سایت realcondoinvestor برای شما انتخاب کرده‌ام کاهش موجودی خانه و کاندو‌های نوساز را نشان می‌‌دهد. منحنی پایینی مربوطِ خانه‌های نوساز وسطی مربوط به کاندو‌های نو و بالایی مجموع هر دو یعنی‌ کاندو و خانه‌های نوساز است همان‌ها که عموماً در دفاتر پیش فروش عرضه می‌‌شوند. ملاحظه می‌‌فرمائید که موجودی با چه شیب تندی در حال ناپدید شدن است. حتماً می‌‌توانید حدس بزنید که این کاهش ناگهانی عرضه و افزایش تقاضا چه تاثیری روی قیمت ها دارد.

موجودی واحدهای کاندو نوساز که در انتهای سال ۲۰۱۵ بیست هزار واحد بود در پایان سال ۲۰۱۶  به دوازده هزار واحد کاهش پیدا کرد و اکنون کمتر هم شده است اکنون از بحران فراوانی عرضه عبور کرده و وارد بحران کمبود عرضه و افزایش تقاضا برای این کالا شده ایم. اگر به موضوع علاقمند هستید مسائل بسیار مهم دیگری هم وجود دارد که دانستن آن برای تصمیم گیری ضروریست. در صورت تمایل تماس بگیرید تا با هم نشستی کوتاه داشته باشیم. ما کمک می‌‌کنیم تا شما راحت تر و دقیق تر تصمیم بگیرید. تیم‌‌ما چند کاندو و ملک را برای فروش آماده می‌‌کند که اگر تمایل دارید آنها را قبل از آغاز بازدید عمومی‌ مشاهده کنید لطفاً هر چه سریعتر تماس بگیرید. در ضمن ما هنوز ظرفیت برای پذیرش لیستینگ‌های جدید داریم چنانچه به فکر فروش ملک خود هستید می‌ توانید روی ما حساب کنید. به امید دیدار.

کامران انواری

مطلاب مربوط

شهرداری جزیره ونکوور، به خریداران مسکن در تامین پیش پرداخت کمک می کند

شهر لنگفورد در منطقه ویکتوریا با ارائه پنج درصد پیش پرداخت در هنگام خرید به …

خلافکاری در پوشش هالووین

در حالی که برخی ناظران تصور می کردند این بخشی از یک بازی در یک …