خانه / فال و طالع‌بینی / طالع بینی هفته

طالع بینی هفته

فال هفتگی متولدین فروردین
یک هفته پرشور و اشتیاق در انتظارتان است. تمرکز شما این هفته بر روی جنس مخالف، ثروت و اموال مشترک با دیگران است. همین طور شما مراقب جزئیات مربوط به ارث و میراث و مالیات و بیمه و مسائل از این قبیل خواهید بود. مریخ شما را ترغیب می کند که با دوستان و گروه ها فعالیت های رقابتی داشته باشید. برنده می شوید! این هفته، ونوس در خلاف نشانه شما قرار می گیرد و به روابط شما با سایرین گرما می بخشد و تا یک ماه آینده ادامه دارد. عطارد سفرها و برنامه ها را به تاخیر خواهد انداخت. تا قبل از آن به بهترین سفرها خواهید رفت. خبر خوب این است که عطارد عقب نشینی می کند و یک مقاله، پایان نامه و حتی کتابی که در دست دارید را به اتمام خواهید رساند.

فال هفتگی متولدین اردیبهشت
شما همچنان به استراحت و خواب بیشتری نیاز دارید. (به تخت خواب بروید و استراحت کنید.) تمرکز شما بر روی شرکا و دوستان نزدیک تان خواهد بود و فرصت هایی خواهید داشت تا بیشتر از سبک ارتباط خود با دیگران مطلع شوید. مریخ در بالای نشانه شماست و شما را بیشتر جاه طلب می کند و در طول سال ادامه می یابد. ونوس به خانه ششم در این هفته جابه جا می شود، این باعث می شود که در نزد رئیس و همکاران تان جایگاه ویژه ای داشته باشید. در حیطه کاری ترفیع خواهید گرفت و روابط تان را گرم و صمیمی می کند. زمان خوبی است و سلامت هستید، گرچه شیرین ها و فست فودها شما را وسوسه می کنند. اخبار خوب و بدی در راه است زیرا که عطارد در حال عقب نشینی است: ممکن است پول با تاخیر به سمت شما بیاد. چک کردن ایمیل ها دیر خواهد شد. با این حال، تمام مشکلات و مسائل مربوط به بیمه، مالیات و بدهی و … به پایان می رسد. این مشکلات به سرعت برطرف خواهند شد. ( ممکن است درباره ارث و میراث اخباری بشنوید.)

فال هفتگی متولدین خرداد
زمان مشغولی برای شماست. می خواهید که کارآمد و موثر در هر کاری که انجام می دهید باشید زیرا که می خواهید با توجه به تلاش های تان بهترین نتایج را بگیرید. این هفته بیشتر بر روی سلامتی تان تمرکز خواهید کرد. خوشبختانه، ونوس زمان های سرگرم کننده، مهمانی ها، سرگرمی های اجتماعی، فیلم ها و رویدادهای ورزشی را برای شما به ارمغان می آورد با این حال، مریخ علاقه شما را برای رفتن به مسافرت و گسترش ذهن افزایش می دهد. برخی از شما ممکن است درگیر یک حادثه و قانون شوید. توجه داشته باشید که عطارد در حال عقب نشینی از نشانه شماست به این معنی است که از شرکای سابق خبرهایی هم در بخش حرفه ای و هم شخصی دریافت می کنید. به نظر خوب است زندگی کردن بهترین انتقام می باشد!

فال هفتگی متولدین تیر
همچنان می خواهید که به بیرون بروید و زمان خوبی داشته باشید! روابط تان بسیار سرگرم کننده است. می خواهید که زمان آزادی داشته باشید تا خودتان را بیان کنید و بگویید که چه کسی هستید! احساس سبکی می کنید و بیشتر از هر زمانی رمانتیک و اجتماعی هستید، زمان خوبی برای لذت بردن از یک فیلم و تئاتر می باشد. از لحاظ زندگی زناشویی پیشرفت خواهید کرد. (در این مدت برخی اختلافات در ارتباط با ارث و میراث وجود خواهد داشت.) ونوس شما را تشویق می کند تا به زیبایی های خانه خود اضافه کنید. علاوه بر این به خرید بروید و یا تعمیراتی انجام دهید. به هر حال، عطارد در حال عقب نشینی است و بر کار شما تاثیر خواهد گذاشت. انتظار می رود که برخی از برگه ها را گم کنید، یا ارتباطات تان با مشکل مواجه شود و یا اشتباهات نامید کننده ای مرتکب شوید. مشکلات سلامتی تان حتما در این هفته حل خواهد شد.

فال هفتگی متولدین مرداد
در این هفته بر روی خانه و خانواده و زندگی شخصی تان تمرکز خواهید کرد. مجددا به نظر می رسد که مانند سال قبل باید در برابر دوستان نزدیک و شرکای تان صبور باشید زیرا آن ها موجب آزار و اذیت شما خواهند شد! خوشبختانه، ونوس وارد بخشی از نمودار شما خواهد شد که مربوط به ارتباطات روزانه و زندگی اجتماعی تان می باشد. به این معنی است که تا ماه آینده، زندگی اجتماعی تان گسترده می شود. شما در این هفته مشتاق صحبت کردن با دیگران حتی به مدت ساعت ها می باشید. می خواهید که به دیگران بگویید که چقدر دوست شان دارید. همچنین زیبایی های اطراف تان را خواهید دید عطارد عقب نشینی می کند و گذشته شما را به سمت تان جذب خواهد کرد. همچنین ممکن است اگر فرزند دارید با فرزندان تان مشکلاتی داشته باشید.

فال هفتگی متولدین شهریور
این هفته سرگرم خواندن و نوشتن، سفرهای کوتاه، درگیری با بستگان می باشید و سریع سپری خواهد شد. بسیار مشغول هستید! خوشبختانه، مریخ آتشین هنوز در خانه کار است، و همه چیز را برای شما آسان می کند. در حقیقت، به سختی کار می کنید، و این اشتیاق را به دیگران منتقل خواهید کرد. ونوس وارد بخشی از خانه شما که مربوط به پول است می شود. و خبر خوب این است که تا ماه آینده همان جا می ماند. و همینطور پول را به سمت شما جذب خواهد کرد! عطارد در حال عقب نشینی است و بستگان را به سمت شما جذب خواهد کرد. منتظر یکسری از اعضای فامیل باشید که تا حالا آن ها را ندیده اید. ماه آینده ماه عالی برای تعمیرات خانه می باشد.

فال هفتگی متولدین مهر
شما همچنان در ذهن خود به فکر پول هستید. جریان نقدی به علاوه ایده های کسب و کار! یکی از دلایلی که شما پول خود را می شمارید این است که لذت خواهید برد. می خواهید که جاهای دیدنی جدید، رستوران ها را کشف کنید و با فرزندان خود به تعطیلات بروید. این موارد نیاز به پول دارد. علاوه بر این، این هفته ونوس به سمت نشانه شما جابه جا می شود، به این معنی است که زمان عالی برای خرید چیز های زیبا برای خودتان می باشد. ونوس همچنین از لحاظ اجتماعی شما را ترویج می دهد. عطارد در نشانه شما در حال عقب نشینی است و باعث ایجاد ارتباط شما با دیگران می شود که نوعی سرگرمی برای شما می باشد. ممکن است البته با یکسری تاخیرات برای اتوبوس ها، قطارها و … مواجه شوید. حتما قبل از رانندگی لاستیک های وسیله نقلیه تان را چک کنید.

فال هفتگی متولدین آبان
همچنان این هفته یک زمان قدرتمند برای شماست و مردم و شرایط عالی را به سمت شما جذب می کند. از این فرصت هایی که در پیش دارید بیشتر استفاده کنید. ونوس همچنان در بخشی از نمودار شما که مخفی است جابجا خواهد شد، که مربوط به مسائل عاطفی شماست. مریخ آتشین همچنان در پایین نمودار شما مستقر است که باعث افزایش فعالیت، هرج و مرج و … در خانه می شود. این امر می تواند به دلیل آمدن مهمان به خانه شما و تعمیرات باشد. عطارد به سمت یکی از خانه های پول شما عقب نشینی می کند، هم خوب و هم بد است. ممکن است حقوق تان دیر شود و یا به افرادی بدهکار باشید. (ایمیل تان را چک کنید که به شما کمک خواهد کرد.) به هر حال اگر به دنبال کار هستید زمان عالی برای برگشت به همان محل کار قبلی است. خوب است که بدانید.

فال هفتگی متولدین آذر
< هویت خود را حفظ خواهید کرد و از هر فرصتی استفاده می کنید. سال گذشته چه اتفاقی افتاده است؟! برای سال جدید چه چیزهایی را می خواهید؟! در این باره فکر کنید و اهداف خود را تنظیم کنید. مریخ برای شما ارتباطات مستقیم را میسر میکند. علاوه بر این علاقه شما به خواندن و نوشتن و سفرهای کوتاه بیشتر می شود. ونوس تمایل شما را به هنر و خلاقیت زیاد می کند. ( از این موضوع لذت خواهید برد.) عطارد از نشانه شما عقب نشینی می کند. صادقانه بخواهیم صحبت کنیم همه چیز از کنترل خارج خواهد شد. هرچه زودتر به زمان بیشتری دست یابید. ممکن است با برخی مشکلات مواجه شوید و باید به بهترین نحو با این مشکلات مقابله کنید. خوشبختانه عطارد عقب نشینی می کند و به صورت جزئی دیوانه کننده است!

فال هفتگی متولدین دی
محبوبیت شما همچنان ادامه دارد! در حقیقت زمان عالی برای سپری کردن با دوستان تان و اعضای گروهی که عضو هستید می باشد و برای آینده به همراه یکدیگر برنامه ریزی خواهید کرد ونوس در بالای نمودار شما که مربوط به روابط تان با رئیس، افراد خاص و والدین می باشد قرار دارد. در حقیقت، ونوس می تواند همه چیز را خیلی ساده برای شما فراهم کند. برخی از شما یک داستان عاشقانه با رئیس تان خواهید داشت. ممکن است فردی برای طراحی و برنامه ریزی کردن به شما مراجعه کند. مریخ باعث افزایش درامد شما می شود و همچنان شما را جذب خرج و مخارج بزرگ می کند. برای شما عقب نشینی عطارد می تواند مفید باشد. توانایی شما را برای انجام تحقیقات ترویج می دهد و پاسخ برای مشکلات را پیدا خواهید کرد. بقیه سالی که در پیش دارید به تحقیق و پژوهش خواهید پرداخت.

فال هفتگی متولدین بهمن
شما در یک نور دلپذیر و شگفت انگیز قرار می گیرید (همه فکر می کنند که شما قرار است یک کار غیر منتظره را انجام دهید) به طور مشخص اکنون زمان ارائه یک پیشنهاد جهت بدست آوردن یک قرارداد است. سیاره ونوس به تازگی وارد بخشی از نمودارتان شده است که در نتیجه ، شما را جهت لذت بردن و نیز افزایش علاقمندی به علم بیشتر، به مسافرت و سفر ترغیب می کند. درک شما از زیبایی افزایش خواهد یافت بنابراین شما از موزه ها، گالری های هنری، پارک های طبیعی و دست نخورده و بحث پیرامون تفکرات عمیق لذت خواهید برد. با ورود سیاره مریخ در طالع تان، شما همچنان به دنبال موفقیت هستید، برخی فعالیت های فیزیکی را در جهت کاهش مصرف انرژی که ممکن است در درون شما ایجاد شده باشد، انجام دهید. عقب رفتن سیاره عطارد موجب بازگشت دوستان که زمانی در در گذشته، در زندگیتان وجود داشته اند، خواهد شد. شما عاشق دوستانتان هستید. هم اکنون فرصت فوق العاده ای خواهد بود تا دروغ را به فراموشی سپرده در مورد روزهای بد گذشته صحبت کنید.

فال هفتگی متولدین اسفند
شما به دنبال راهی جهت خارج شدن از یک وضعیت هستید. هر فرصتی را جهت مسافرت رفتن غنیمت بشمارید. دانش خود را با عواملی همچون گذراندن یک دوره و یا برگشتن به مدرسه گسترش دهید. سیاره ونوس به تازگی به سمت یکی از خانه های پول شما در حال حرکت است که به این معنی است که افرادی به شما هدیه و یا پول داده و یا اینکه به شما لطف خواهند کرد. در ماه آینده گرفتن یک وام آسان تر خواهد شد. همچنین شریک شما ممکن است پول بیشتری را بدست آورد. یک رابطه عاشقانه جدید – بسیار گرم و پرشور – ممکن است آغاز شود. در همین حال بزودی، عقب رفتن سیاره عطارد در بالای نمودار شما اتفاق خواهد افتاد. این عمل باعث اتفاقات مختلفی خواهد شد که به موجب آن شما دوباره به روی اهداف بلند مدت خود و نیز به طور کلی مسیر زندگیتان، فکر خواهید کرد. شما همچنین ممکن است به صورت غیرمنتظره به ملاقات یکی از رئسای خود در گذشته، بروید. عده ای نیز ممکن است مجددا با والدین خود ارتباط برقرار کنند.

مطلاب مربوط

تساوی یک بر یک تیم ملی فوتبال ایران مقابل کره‌جنوبی در مقدماتی جام جهانی

تیم ملی فوتبال ایران در چهارمین دیدار خود در مرحله پایانی مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲، …

طرز تهیه آش دوغ

آش دوغ یکی از انواع آش های سنتی و قدیمی ایرانی است که مانند آش …