خانه / فال و طالع‌بینی / طالع بینی هفته

طالع بینی هفته

فال هفتگی متولدین فروردین
تا چهار هفته آینده زمان محبوبی برای شماست. با افراد زیادی آشنا خواهید شد و در این مدت درگیر گروه ها و سازمان ها می شوید. انتظار می رود که در این مدت با افراد جوان بیشتر معاشرت داشته باشید. مریخ اتشین در نشانه شماست و انرژی زیادی دارید. با این حال، ونوس می خواهد که شما بیشتر سفر کنید و چیزهای جدید دنیای اطراف تان را کشف کنید. ونوس همچنین شما را تشویق می کند که از موزه ها، گالری ها و پارک ها و مکان های زیبا دیدن کنید زیرا که در این هفته بیشتر از هر زمانی قدردانی زیبایی ها هستید. تا چهار هفته آینده با دوستان تان و گروه ها ارتباط بیشتری برقرار خواهید کرد. به همین دلیل می توانید در کنار دیگران قرار بگیرید و خودتان باشید.

فال هفتگی متولدین اردیبهشت
در مرکز توجه قرار خواهید گرفت. همه بیشتر از حد معمول به شما توجه می کنند، مخصوصا رئیس، والدین، و افراد خاص. (در ضمن افراد خاص شامل پلیس هم می باشد.) نگاه دیگران به شما کاملا متفاوت است مانند کسی که سحر و جادو شده! آن ها شما را قوی و توانمند می بینند. بنابراین، از این چهار هفته استفاده کنید و ایده های خود را ارتقا دهید. زمان عالی برای درخواست تاییدیه ها می باشد. برای آینده خود برنامه ریزی کنید. در این زمان هدایای زیادی دریافت خواهید کرد.

فال هفتگی متولدین خرداد
تا چهار هفته آینده، می خواهید که متفاوت باشید. به مکان های جدید و یا سفرهای مختلف جدید بروید. می خواهید که چیزهای جدیدی را در مدارس و کارگاه ها و گروه ها یاد بگیرید. شما جذب افرادی که از فرهنگ های مختلف هستند می شوید. دیگران دوست دارند که با شما ملاقات کنند زیرا که ونوس و مشتری در خلاف نشانه شما قرار دارند، روابط تان با دیگران بهبود می یابد. (بهتر از این وجود ندارد.) مریخ انرژی زیادی را برای شما به همراه دارد مخصوصا در هنگام برخورد با دیگران و دوستان تان. مکالمات خوب، سرگرمی با دیگران و تغییر مناظر در این مدت برای شما رخ خواهد داد.

فال هفتگی متولدین تیر
تا چهار هفته آینده احساس جاه طلبی زیادی خواهید کرد. هیچ چیز سد راه شما نخواهد شد. همکاران در هر کاری که انجام می دهید شما را حمایت خواهند کرد. خیلی خوب است. وقت و انرژی کافی دارید که موضوعات ارث و میراث و اموال مشترک را با تمرکز بیشتری مورد بررسی قرار دهید. نگران نباشید. برای شما تکرار می کنم که شما در منطقه ای هستید که باید باشید و دقیقا در بالای همه چیز هستید. به سختی کار می کنید و کنترل همه چیز را در دست دارید. (صادقانه به شما می گویم که من تحت تاثیر قرار گرفته ام.)

فال هفتگی متولدین مرداد
تمرکز شما در این مدت بر روی روابط و مشارکت های تان می باشد. فرصتی برای شماست که از طریق روابط تان بیشتر درباره خودتان یاد بگیرید. می توانید بیشتر روابط تان را بررسی کنید و ببینید آیا نیازها و خواسته های شما برآورده می شود یا خیر! پس به نفع خودتان می باشد برای شریک عاطفی تان به همان اندازه که او برای شما مناسب است مناسب باشید. زمان ان نیست که به این چیزها تنها دست پیدا کنید. زمان خوبی است که در حضور یک مشاور، وکیل، دکتر و یا روانشناس باشید و از او کمک بگیرید.

فال هفتگی متولدین شهریور
تا چهار هفته آینده بسیار خوشحال خواهید شد. زیرا که تمام سیارگان در نمودار شما قرار دارند که باعث هدایت شما خواهند شد. سیارگان از شما می خواهند که بیشتر در انجام کارهای تان کارآمد باشید. در این روزها بیشتر به فکر نحوه مدیریت زندگی تان هستید و به جزئیات توجه خواهید کرد. می خواهید بدانید که چگونه کارهای تان را انجام دهید تا زندگی تان ساده تر شود؟! به همین ترتیب آیا می توانید که سلامتی تان را بهبود بخشید؟ همچنین از تعمیرات و تغییرات در خانه تان لذت خواهید برد و سرگرم خواهید شد! روابط زناشویی شما در این مدت قوی تر و صمیمی تر خواهد شد.

فال هفتگی متولدین مهر
خبرهای خوبی برای شما تا چهار هفته آینده در راه است. یک شهر سرگرمی برای شماست! شما دقیقا بیان می کنید که چه کسی هستید. هدف شما این است که کاری را که واقعا می خواهید را انجام دهید. و اولویت های تان را بر این اساس تنظیم می کنید. سرگرمی، فیلم، اجراهای موسیقی، حوادث ورزشی و بازی با بچه ها همه در برنامه شما در این مدت خواهد بود. در واقع شما روابطی که سرگرم کننده است را می خواهید! برای برخی از شماها در این مدت عشق جدیدی شکوفا خواهد شد! زمان بسیار عالی برای رفتن به مسافرت های بزرگ و کوچک است. از این فرصت استفاده کنید و از آرامش لذت ببرید. نکته: در برابر دوستان نزدیک و شرکای کاری تان صبور باشید.

فال هفتگی متولدین آبان
تا چهار هفته آینده، به خانه و خانواده و زندگی شخصی تان توجه زیادی دارید، بسیاری از شما خانه تان را تعمیر می کنید و در بحث های خانوادگی شرکت می کنید. با این حال، زمان خوبی برای فکر کردن است و می توانید زندگی شخصی خود را بررسی کنید و نیازهای خود را برطرف سازید. زمان آن است که به اطرافیان خود اثبات کنید که چطور می توانید همه چیز را داشته باشید. در این زمان به سختی کار خواهید کرد و کارآمد هستید. زمان خوبی است که در این هفته درآمد خود را افزایش دهید و در کل سال این درآمد را بیشتر خواهید کرد. بله! بوی پول می آید!

فال هفتگی متولدین آذر
تا چهار هفته آینده برنامه های شلوغی خواهید داشت که سرشار از مکالمه، سفرهای کوتاه، قرار ملاقات ها، مکالمات با خواهر و برادر، همسایگان و بستگان است و خواندن و نوشتن ها نیز افزایش می یابد. شما علاقمند هستید که دیدگاه های تان را برای دیگران توصیف کنید. ونوس در نشانه شماست و باعث جذابیت و سیاست می شود. (همه شما را دوست دارند.) مریخ تمایل شما را برای رفتن به باشگاه ها و سرگرمی ها افزایش می دهد و لحظات عاشقانه شما افزایش می یابد. همه کارهای قبلی خود را انجام می دهید اما به نوعی کمتر استرس دارید. مشتری از نشانه شما محافظت می کند و تا اواخر ماه میلادی ادامه پیدا می کند. خوش به حال شما!

فال هفتگی متولدین دی
پول برای شما عادی نخواهد شد. خداوند می داند که شما از هدر دادن متنفر هستید. تا چهار هفته آینده، تمرکز شما بر روی یادگیری، ثروت، افزایش درآمد و جریان نقدینگی خود هستید. ایده های عالی برای کسب درآمد دارید. در ارتباط با پروژه های مالی با دیگران صحبت خواهید کرد. تنش هایی در خانه وجود دارد که موجب هرج و مرج می شود، اما بعضا این فعالیت ها برای بازسازی و بهبود است. در عین حال، ممکن است داستان های عاشقانه برای برخی از دی ماه های عزیز رخ دهد. اکنون زمان آن است که در ارتباط با ارزش های خود فکر کنید و آنچه که برای شما مهم است در زندگی تعریف کنید.

فال هفتگی متولدین بهمن
انرژی تان زیاد می شود و شرایط و افراد خاص را به سمت خود جذب می کنید. در حقیقت، فرصتی دارید که باطری های خود را برای تمام طول سال شارژ کنید. عطارد همچنین در نشانه شماست که باعث می شود که بیشتر فکر کنید و با ایده های خود مشغول به کار شوید. با این حال، مریخ تاکید بیشتری بر روی ارتباطات شما دارد و شما را متقاعد کننده می سازد! خودتان را به راحتی بیان خواهید کرد. از روابط گرمی که با دیگران دارید لذت ببرید، که شامل تعامل با گروه ها است. (یکی از دوستان نزدیک به یک عشق تبدیل می شود.)
فال هفتگی متولدین اسفند

تا چهار هفته آینده زمان مناسبی است که گزارش کاری را برای خود تهیه کنید. چقدر خوبه که با هنر زندگی کنیم؟ به گذشته خود نگاهی بیاندازید. چه چیزهایی در سال جدید می خواهید؟ چندتا ایده را مطرح کنید – ایده هایی را مطرح کنید که مطمئن هستید در سال جدید می خواهید بر روی آن تمرکز کنید. امسال شهرت شما در میان رئیس، همکاران تان و حتی والدین تان خواهد درخشید. زیرا برای اولین بار بعد از یک دهه است که مشتری در بالای نمودار شما قرار دارد و فرصتی دارید که نامی را برای خود ثبت کنید.

مطلاب مربوط

خواص پسته برای کودکان؛ 10 خاصیتی که سلامتی شما را بیمه می کند

فواید پسته برای کودکان پسته یکی از مغزهای خوراکی با بیشترین میزان فیبر و چربی …

تئاتر ایرانی در بن؛ با نمایش کاریکاتوری علیه جنگ

انجمن تئاتر ایران و آلمان پس از دو سال وقفه یک نمایشنامه انتقادی را در …