خانه / خبری / صف‌های طولانی در فرودگاه بین‌المللی پیرسون

صف‌های طولانی در فرودگاه بین‌المللی پیرسون

صف‌های طولانی در فرودگاه بین‌المللی پیرسون ادامه دارد و کمپانی GardaWorld به دنبال استخدام بازرس‌های غربالگری بیشتر در فرودگاه است

کمپانی GardaWorld، یک شرکت امنیتی خصوصی کانادایی، در بحبوحه صحنه‌های آشفته و تأخیرهای طولانی در سالن های فرودگاه پیرسون که هنوز هم ادامه دارد، برای فرودگاه پیرسون تورنتو، screeners یا همان مسئولین غربالگری را استخدام می‌کند.

طبق بیانیه‌ای که روز دوشنبه منتشر شد، سازمان امنیت حمل‌ونقل هوایی کانادا (CATSA) از مسافران هوایی عذرخواهی کرد و به عموم مسافران اطمینان داد که شرکت فدرال به شدت در حال تلاش برای رسیدگی به وضعیت است.

طبق آخرین گزارش های موجود، جویندگان کار می توانند با ساعتی بیش از 24 دلار در ساعت به عنوان مسئول غربالگری، قبل از سوار شدن مسافران به هواپیما، استخدام شوند

متقاضیان باید حداقل 18 سال داشته باشند و دیپلم دبیرستان خود را داشته باشند

برخی از وظایف روزانه شامل غربالگری مسافران و اطمینان از مطابقت وسایل آنها با قوانین CATSA، اطمینان از اینکه وسایل سفر غیرمجاز وارد “منطقه امن” نمی شوند و پاسخ به هشدارهای فرودگاه می شود.

افسران غربالگری پیش از پرواز در پیرسون همچنین مسئول گزارش هرگونه اقدام یا تخلف غیرقانونی و رسیدگی به هر گونه شرایط اضطراری هستند که در فرودگاه اتفاق می افتد.

هر فردی که برای پیوستن به این تیم استخدام شود، برای آموزش و دریافت گواهینامه خود پول دریافت می کند و همچنین باید از خط مشی اجباری واکسن کووید-19 GardaWorld پیروی کند.

متقاضیان علاقه مند باید در کنار فرودگاه زندگی کنند، سابقه کیفری بی عیب و نقص داشته باشند.

سایت زیر شما را به این شغل هدایت می کند:

https://jobs.garda.com/

لازم است که به این سایت بروید و شغل زیر را جستجو کنید:

Pre-Board Screening Officer – Toronto Pearson International Airport (YYZ)

مطلاب مربوط

بیش از صد هزار دانشجو که از مزایای CERB استفاده کرده بودند، باید پول را پس بدهند

کارلا کوالترو، وزیر کار می گوید: دولت متوجه شده است که بسیاری از دانشجویانی که …

عکس معده مسافر ایرانی در ترکیه که جهانی شد: پر از تریاک

یک مسافر ایرانی در شهر آغری ترکیه، به اتهام حمل مواد مخدر دستگیر شد. مهران. …