خانه / مقالات / سپاس

سپاس

درود بر یاران گرامی مجله شهرما.
همه شما خوانندگان وفادار شهرما، کاملاً آگاه هستید که تغییراتی که در دوره زندگی ما در دنیا به وجود آمده، چنان ژرف و شگفت‌انگیز است که هرگز نظیرش در طول تاریخ چند هزار ساله بشری، وجود نداشته است. اگرچه دنیای امروز به سرعت به سوی کامپیوتریزه شدن و دنیای مجازی پیش می رود ولی ما نیز همزمان مجله شهرما را به موازات دنیای دیجیتالی پیش می بریم.
اما این تغییرات مجازی، کاملاً فراگیر نشده است و هنوز بسیاری از نسل میانسال به بالا، آنچنان که باید و شاید، رابطه ای با دنیای دیجیتالی ندارند. آنها دوست دارند که همه چیز را در دستان خود لمس و احساس کنند. آنها در حقیقت، دنیای حقیقی را به دنیای مجازی ترجیح می دهند. به خاطر حضور چنین گروه بزرگی، طبیعی است که از نظر بیزینسی، اشتباه خواهد بود اگر کسی بخواهد که این گروه چند هزار نفری را که هر هفته مشتاقانه مجله شهرما را بر می دارند تا مطالب آن را مطالعه کنند، نادیده بگیرد.
اگر مجله شهرما علاوه بر سایت اینترنتی خود، به صورت چاپی هم منتشر می شود، دلیلش همان گروه بزرگی است که در بالا به آن اشاره شد و تا زمانی که از طرف این گروه قوی و ارزشمند جامعه، مورد حمایت و پشتیبانی قرار بگیریم، ما نیز همچنان به ارائه خدمات خود به جامعه، در تلاش خواهیم بود. نکته مهم دیگر این است که بدون حمایت و پشتیبانی صاحبان مشاغل که به امید توجه و استقبال شما از سرویس های آنها، به مجله شهرما آگهی می‌دهند، ما قادر به انتشار آن نبودیم.
همان گونه که بسیاری از شما خوانندگان گرامی آگاه و شاهد هستید، مجله شهرما پربارتر، با مطالبی جالب و خواندنی و با صفحاتی سرگرم کننده که در حقیقت، به تأیید بسیاری از شما، در نوع خودش بی نظیر است، هر هفته به دست شما می رسد. انتظار ما از شما خوانندگان گرامی نیز این است که برای انجام نیازهای خدماتی خود به تبلیغاتی که در مجله شهرما مشاهده می کنید، مراجعه کنید تا آگهی دهندگان هم با ادامه تبلیغات خود، تداوم انتشار مجله را قوام بخشند.
همچنین، امیدواریم شما خواننده گرامی، به عنوان یک طرفدار پروپاقرص، به کسانی که صاحب بیزینس هستند ولی هنوز در مجله شهرما تبلیغ ندارند، مجله محبوب خودتان را معرفی کرده و به آنها درج آگهی در مجله شهرما را پیشنهاد کنید.
یک بار دیگر از شما خوانندگان وفادار که هر هفته مجله شهرما را برای مطالعه و سرگرمی خود انتخاب می کنید، سپاسگزاریم و نیز سپاس ویژه داریم از کلیه صاحبان مشاغل که با آگهی های خود، صمیمانه با ما همکاری و همیاری می ‌کنند.
به امید روزهای بهتر
پاینده و پویا باشید

مطلاب مربوط

فصل های زندگی

فصل پاییز آغاز شد، فصل رنگارنگی برگ های درختان. در این فصل، زیبایی طبیعت، به …

حکایتهای گلستان سعدی به زبان ساده

باب چهارم، در فواید خاموشی حکایت یکم: به یکی از دوستان گفتم: از این روی …