خانه / گوناگون / سوییچ های هوشمند

سوییچ های هوشمند

از فن آوری سوییچ های هوشمند خود لذت می برید؟ اتفاقا سارقان نیز همانند شما از این تکنولوژی خوشحالند

خودروهای مدرن، معمولاً مجهز به سیستم ورود بدون سوییچ یا «کلید هوشمند» هستند که به رانندگان این امکان را می‌دهد که قفل درها، صندوق عقب یا درب عقب و احتراق را بدون دست زدن فیزیکی به جا کلیدی، با کنترل از راه دور باز کنند. مسئله این است که این سیگنال ها هرگز قطع نمی شوند و حتی می توانند به سارقان کمک کنند تا از دور، با ماشین شما حرکت کنند.

جاکلیدی هوشمند و وسیله نقلیه به صورت الکترونیکی با استفاده از سیگنال ارتباطی بی سیم کم انرژی، به یکدیگر متصل می شوند. هنگامی که رانندگان در مجاورت خودرو یا کامیون خود هستند، سیگنال ها تأیید می شوند و با لمس راننده دستگیره در، قفل وسیله نقلیه باز می شود. پس از داخل شدن، بدون نیاز به دست زدن به کلید فیزیکی یا کنترل از راه دور استارت زده می شود.

حتی وقتی که وسیله نقلیه شما پارک شده است، خودرو همچنان به ارتباط با سیگنال از جاکلیدی خود ادامه می‌دهد و منتظر باز شدن قفل، راه‌اندازی و دور شدن است. هنگامی که آن سیگنال شناسایی شد و تأیید شد که در نزدیکی کمری یا F-150 شما قرار دارد، دسترسی به قفل ها و استارت آغاز می شود.

میلیون‌ها راننده در سرتاسر جهان، روزانه از فناوری پشت این سیستم لذت می‌برند، و البته سارقین نیز بی بهره نیستند. سارقان از یک تقویت کننده ساده دویست دلاری استفاده می کنند و بیشتر از همه، تویوتا و لکسوس را مورد حمله قرار می دهند.

به خاطر داشته باشید که جاکلیدی هوشمند خود را هرگز در کنار پنجره و راهروهای کنار در ورودی قرار ندهید و علاوه بر آن، وسیله نقلیه خود را در یک منطقه با نور خوب، نزدیک دوربین های امنیتی و یا در یک منطقه پر رفت و آمد پارک کنید . استفاده از یک کیسه مسدود کننده سیگنال نیز می تواند به کلید هوشمند شما کمک کند.

قرار دادن کلیدها در یک ظرف فلزی، مانند قوطی یا جعبه ابزار، می تواند به جلوگیری از تشخیص سیگنال نیز کمک کند.

مطلاب مربوط

جشنواره گل لاله در اتاوا

جشنواره بی نظیر گل لاله در اتاوا آغاز شد، اما در مورد تاریخچه لاله های …

نرخ های بهره بالاتر

بانک CIBC : نرخ های بهره بالاتر برای درمان بازار مسکن کانادا، کافی نخواهد بود …