خانه / گوناگون / سقوط هواپیمای مسافربری اندونزی با ۱۸۹ سرنشین در آب‌های «جاکارتا»

سقوط هواپیمای مسافربری اندونزی با ۱۸۹ سرنشین در آب‌های «جاکارتا»

در پی سقوط یک هواپیمای مسافربری با ۱۸۹ سرنشین در آب‌های جاکارتا در اندونزی، عملیات جستجو برای پیدا کردن بازماندگان احتمالی حادثه ادامه دارد.

یک هواپیمای مسافربری خطوط هوایی «لاین ایر» روز دوشنبه ساعت ۶:۲۰ صبح (به وقت محلی) قصد پرواز از جاکارتا به «پانگ‌کال‌پینانگ» را داشت که تنها پس از ۱۳ دقیقه پرواز ارتباطش با باند فرودگاه قطع شد و به مقصد نرسید.

به گزارش روزنامه «جاکارتا پست» سخنگوی وزارت حمل و نقل اندونزی اعلام کرد که این هواپیما ۱۸۱ مسافر شامل دو کودک و یک خردسال به همراه شش خدمه پرواز داشته است و دو خلبان هدایت آن را برعهده داشتند.

پس از ناپدید شدن این هواپیما یکی از افسران کشتیرانی اندونزی به این روزنامه خبر داد که یک کشتی یدک‌کش ساعت ۶:۴۵ قطعاتی از این هواپیما را مشاهده کرده است و پس از این گزارش تیم‌های امداد و نجات به محل سقوط این هواپیما اعزام و در ساعت ۷:۱۵ به محل حادثه نزدیک شدند.

سایت «فلایت رادر ۲۴» گزارش داد که هواپیمای حادثه دیده خطوط «لاین ایر» یک «جت بوئینگ ۷۳۷مکس ۸» بوده که گنجایش ۲۰۰ مسافر را داشته است.

مطلاب مربوط

استفاده از برگه جعلی واکسن هنگام ورود به کانادا، یک جرم فدرال محسوب می شود و علاوه بر جریمه های مالی، بین 18 ماه تا 10 سال زندان در پی خواهد داشت

بحث ها در مورد ضرورت گواهی واکسن در کانادا همچنان ادامه دارد اما به نظر می …

هشدار : به کودکان خود در مورد کایوتی ها و روش های مقابله با این حیوان توضیح دهید

روز سه شنبه گذشته، در حوالی خیابان Warden و St  Clair Avenue East در منطقه …

error: