خانه / فرهنگ و هنر / سایت های جعلی فروش تیشرت نارنجی با موضوع کودکان بومی کانادا، تنها هدفشان تجارت است و ربطی به بومیان کانادا ندارد

سایت های جعلی فروش تیشرت نارنجی با موضوع کودکان بومی کانادا، تنها هدفشان تجارت است و ربطی به بومیان کانادا ندارد

یکی از بازماندگان مدارس شبانه روزی بومیان کانادا می گوید: شرم بر کسانی که از این موضوع به نفع خودشان، تجارت می کنند.
با توجه به کشف بقایای کودکان بومی در استان بریتیش کلمبیا، همبستگی بسیار از سایر مردم کانادا با بومیان صورت گرفته است و احساسات بسیاری را برانگیخته است.
فیلیس وبستاد، انجمن پیراهن نارنجی را پس از روایت داستانی درباره چگونگی پاره شدن پیراهن نارنجی جدیدش پس از آنکه او را در شش سالگی به زور، به مدارس شبانه روزی بردند، راه اندازی کرد. این پیراهن ها با شعار ” هر کودکی مهم است” به عنوان یک شعار تلقی شده و هر ساله در تاریخ سی ام سپتامبر، در قالب یک پیراهن نارنجی گرامیداشت آن برگزار می شود.
حالا برخی از شرکت های سودجو، از این فاجعه سوء استفاده کرده و سعی در فروش تیشرت های نارنجی با این موضوع دارند که هیچ ربطی به این انجمن ندارد. فیلیس می گوید: اگر شما فقط یک جستجوی گوگل انجام دهید، می توانید انواع مکان های فروش آنها و سرقت طرح ها را پیدا کنید. شرم بر شما که از این نسل کشی کانادا سود می برید.
فیلیس می گوید: من مشکلی با کسانی که خودشان این پیراهن را برای خودشان طراحی می کنند و همبستگی خودشان را به ما نشان می دهند ندارم اما سرقت طرح اصلی پذیرفته شده نیست و حداقل کاری که می توانند بکنند، این است که درآمد جزئی این طرح انحصاری را برای انجمن در نظر بگیرند.
او به تمام کسانی که در این راه دست یاری بلند کرده اند و می خواهند یک تیشرت نارنجی داشته باشند، درخواست می کند که به سایت زیر مراجعه کنند و سفارش بدهند: https://www.orangeshirtday.org/
در صورت افزایش کمک های مالی، وبستاد می تواند پرسنل بیشتری استخدام کرده و فروشندگان دروغین پیراهن ها را بهتر کنترل کند.

مطلاب مربوط

خواص پسته برای کودکان؛ 10 خاصیتی که سلامتی شما را بیمه می کند

فواید پسته برای کودکان پسته یکی از مغزهای خوراکی با بیشترین میزان فیبر و چربی …

تئاتر ایرانی در بن؛ با نمایش کاریکاتوری علیه جنگ

انجمن تئاتر ایران و آلمان پس از دو سال وقفه یک نمایشنامه انتقادی را در …