خانه / سلامت و بهداشت / زن کبکی، با طرح دوستی دروغین در شبکه های اجتماعی، نوزاد هشت روزه ای را از یک مادر اتاوایی دزدید!

زن کبکی، با طرح دوستی دروغین در شبکه های اجتماعی، نوزاد هشت روزه ای را از یک مادر اتاوایی دزدید!

پلیس اتاوا، زنی 32 ساله ای را به جرم ربودن یک نوزاد پسر هشت روزه و تعرض به یک مادر، دستگیر کرد.
پلیس می گوید متهم در حین ربودن نوزاد 8 روزه، از اسپری خرس استفاده کرده است.
پلیس ضمن انتشار این خبر در روز دوشنبه اعلام کرد که مادر تازه زایمان کرده با متهم در یکی از چت گروه های شبکه اجتماعی آشنا شده بود. متهم، به مادر اتاوایی گفته بود که به تازگی برنده جایزه ای شده و می خواهد برای او نیز که در غرب اتاوا زندگی می کند، هدیه ای بیاورد.
متهم، حدود ساعت یک و چهل دقیقه بعدازظهر، بدون هماهنگی به خانه مادر اتاوایی رفته، با زور وارد شده و با پاشیدن اسپری خرس به ساکنین خانه، توانسته همراه نوزاد، از خانه خارج شود.
پلیس می گوید همسایگان که متوجه این موضوع شده بودند، سریع با پلیس تماس می گیرند و قبل از رسیدن پلیس، موفق می شوند زن را دستگیر کنند. خوشبختانه نوزاد آسیبی ندیده است.
این زن، نیکول شانکس از شاویل، با اتهامات زیر روبرو است:
ربودن فرد زیر چهارده سال – حمله به خانه – حمله با سلاح – حمل اسلحه مخفی – شکستن در و ورود غیرمجاز به خانه – آزار و اذیت اهل خانه – مصرف یک ماده مخدر انرژی زا با هدف به خطر انداختن زندگی دیگران.
شانکس، در کبک سابقه کیفری دارد. پلیس گفت که بازرسان آگاه به امور حمله جنسی و کودک آزاری، معتقدند که ممکن است متهم با سایر مادران تازه زایمان، در گروه های مشابه دیگری نیز، صحبت کرده باشد.

Anyone with information is asked to call that unit at 613-236-1222, extension 5944.

مطلاب مربوط

تساوی یک بر یک تیم ملی فوتبال ایران مقابل کره‌جنوبی در مقدماتی جام جهانی

تیم ملی فوتبال ایران در چهارمین دیدار خود در مرحله پایانی مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲، …

طرز تهیه آش دوغ

آش دوغ یکی از انواع آش های سنتی و قدیمی ایرانی است که مانند آش …