خانه / گوناگون / راز گردنبند لیدی گاگا در اسکار ۲۰۱۹

راز گردنبند لیدی گاگا در اسکار ۲۰۱۹

 مراسم اهدای جوایز و اعلام برندگان نهایی نود و یکمین دوره جوایز اسکار 2019 در سالن دالبی تئاتر لس‌آنجلس آمریکا برگزار شد. همراه با آغاز این اتفاق بزرگ سینمایی، روزنامه‌ها و خبرگزاری‌های دنیا این مراسم را پوشش دادند. به طور ویژه سایت‌های مُد و لباس خبر‌های زیادی را درباره برند، استایل و لباس‌های هنرمندان شرکت کننده در این مراسم را به مخاطبان خود عرضه کردند.

لیدی گاگا در این مراسم موفق شد توجه همه را به خود جلب کند و به محض راه رفتن روی فرش قرمز دالبی تئاتر، لنز دوربین‌ها بر او متمرکز شدند.

لیدی گاگا در استایل مشکی و ساده اش با طراحی (الکساندر ماکوین) در مراسم اسکار درخشید. اما چیزی که بیش از هر چیز دیگری توجه روزنامه‌های بین المللی را به خود جلب کرد جواهرات لیدی گاگا و گردنبند الماس نشان او بود. او مجموعه جواهرات فاخر و گرانبهای (تیفانی اند کو) را با قیمتی نزدیک به 30 میلیون دلار به خود آویخته بود. این گردنبند با الماس زرد قناری کمرنگ 141 سال قدمت دارد. آدری هپبورن در سال 1961 میلادی در جلسه عکسبرداری تبلیغاتی صبحانه تیفانی آن را به خود آویخته بود.

لیدی گاگا سومین زنی است که این مجموعه جواهرات گرانبها را می‌پوشد. خانم شیلدون وایتهاوس در سال 1957 میلادی و آدری هپبورن چهار سال بعد از او در سال 1961 میلادی تجربه آویختن این الماس بی نظیر را کسب کردند.

تیفانی این الماس افسانه‌ای تراش نخورده زرد با 42/287 قیراط را از معدن‌های الماس کیمبرلی واقع در جنوب آفریقا پیدا کرد، که بعد از تراشیدن به جواهری ارزشمند و معروف تبدیل شد.

این الماس زرد قناری کمرنگ به احترام تیفانی، الماس تیفانی نام گرفت و باعث شد تا این برند به عنوان برندی شاخص در جواهرسازی شناخته شود. مطمئنا تیفانی از به یاد ماندنی‌ترین شرکت‌های ساخت جواهر بوده که در سال 1837 توسط چارلز لوئیس تیفانی در شهر نیویورک تاسیس شد. الماس زرد کمرنگ در شهرت برند تیفانی بسیار مؤثر بود.

مطلاب مربوط

استفاده از برگه جعلی واکسن هنگام ورود به کانادا، یک جرم فدرال محسوب می شود و علاوه بر جریمه های مالی، بین 18 ماه تا 10 سال زندان در پی خواهد داشت

بحث ها در مورد ضرورت گواهی واکسن در کانادا همچنان ادامه دارد اما به نظر می …

هشدار : به کودکان خود در مورد کایوتی ها و روش های مقابله با این حیوان توضیح دهید

روز سه شنبه گذشته، در حوالی خیابان Warden و St  Clair Avenue East در منطقه …

error: