خانه / گوناگون / دردسرهای هتل روهمپتون، در خیابان اگلینتون شرقی، به مارکت کاندو آپارتمان های منطقه آسیب بسیار زیادی وارد کرده است و مرد احساس ناامنی می کنند

دردسرهای هتل روهمپتون، در خیابان اگلینتون شرقی، به مارکت کاندو آپارتمان های منطقه آسیب بسیار زیادی وارد کرده است و مرد احساس ناامنی می کنند

به گزارش تورنتو سان، با افزایش آمار جرائم در نزدیکی هتل “روهمپتون” در خیابان اگلینتون شرقی، به دلیل ساکن شدن بی خانمان ها در آنجا، یکی از آژانس های املاک و مستغلات در تورنتو می گوید که صاحبان کاندو در آن منطقه، احساس امنیت ندارند و مایلند هرچه سریع تر از آنجا نقل مکان کنند، خصوصا آنکه قیمت کاندو آپارتمان ها به نسبت سال قبل در آن منطقه، پانزده درصد کاهش یافته است.
شهر تورنتو، بهار گذشته هتل روهمپتون را به پناهگاهی تبدیل کرد که افراد بی خانمان از ماه جولای به آنجا نقل مکان کردند. پس از افتتاح این پناهگاه، فقط در سه ماه اول، آمار جرم و جنایت، سی درصد در منطقه افزایش یافت.
آمار پلیس تورنتو حاکی از افزایش سرقت قطعات اتومبیل 225٪، دزدی از منازل 100٪، تخلفات جنسی 175٪، دزدی آشکار در منطقه 150٪ و شکستن درب و پنجره و ورود به زور 76.5٪ است.
روکا، یکی از مشاوران املاک آن منطقه می گوید که یک مشتری در پاییز سال گذشته، کاندوی خود را به بازار عرضه کرد و هنگامی که من برای حضور و نشان دادن ملک به خریداری دیگر در محل حاضر شدم، در پارک کنار ساختمان، یک تیراندازی در حال انجام شدن بود و این کاندو هرگز فروخته نشد.
این کارشناس املاک معتقد است رها کردن بی خانمان ها در محله ای دلپذیر، بدون هیچ حمایت و نظارتی، یک فاجعه محسوب می شود.

مطلاب مربوط

تساوی یک بر یک تیم ملی فوتبال ایران مقابل کره‌جنوبی در مقدماتی جام جهانی

تیم ملی فوتبال ایران در چهارمین دیدار خود در مرحله پایانی مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲، …

طرز تهیه آش دوغ

آش دوغ یکی از انواع آش های سنتی و قدیمی ایرانی است که مانند آش …