خانه / گوناگون / دختر جکی چان با دوست دخترش ازدواج کرد

دختر جکی چان با دوست دخترش ازدواج کرد

اتا ان‌جی، دختر ۱۹ ساله جکی چان، هنرپیشه هالیوود خبر ازدواج با دوست دختر ۳۱ ساله‌اش را اعلام کرد. این زوج خوشحال عکسی منتشر کردند که در آن خانم ان‌جی و اندی اوتم که از چهره‌های معروف شبکه‌های اجتماعی است، مدرک ازدواج‌شان به تاریخ هشت نوامبر (هجده روز پیش) را در دست گرفته بودند.

بنا بر گزارش‌ها این ازدواج در کانادا ثبت شده است و حالا این زوج در هنگ کنگ، زادگاه خانم ان‌جی هستند. این خبر با واکنش گسترده کاربران شبکه‌های اجتمای روبرو شد و تبدیل به یکی از پربازدیدترین پست‌ها در شبکه اجتماعی “ویبو” شد.

خانم ان‌جی، تنها فرزند جکی چان، هنرپیشه فیلم‌های رزمی با یی لی، از ملکه زیبایی پیشین است که حاصل رابطه خارج از ازدواج آن‌ها در سال ۱۹۹۹ است.

این خانم را مادرش بزرگ کرده اما به نوشته رسانه‌های محلی رابطه آن‌ها در سال‌ها اخیر همراه با تنش بوده است.

این زوج در شرح عکس‌شان نوشتند: “همه ما صدمه دیده‌ایم اما اگر بتوانید رویای عشق را ببینید، آن را پیدا می‌کنید. عشق مهربانی است نه قضاوت کردن. عشق هم ضعف است هم قدرت. عشق می‌تواند تغییر ایجاد کند. عشق پیروز می‌شود!”

خانم ان‌جی و خانم اتوم گفته‌اند که از اواخر سال ۲۰۱۷ شروع به قرار گذاشتن کردند و خانم ان‌جی کمی بعد از آن راهی کانادا شده است.

در ماه مارس این زوج با انتشار یک ویدئو در یوتیوب از مردم درخواست کمک کردند و گفتند که یک ماه است که به خاطر “والدین ضد همجنسگرایشان” بدون خانه مانده‌اند.

این ادعایی بود که مادر خانم ان‌جی رد کرد و به خبرگزاری آسیایی کوکونات گفت این زوج باید “بروند و شغلی پیدا کنند” به جای این که به دنبال پول پدر خانم ان‌جی باشند.

سایت “گی استار” گزارش کرد که جکی چان مشکلی با گرایش‌های جنسی دخترش ندارد اما به گزارش رسانه‌ها او هرگز رابطه‌ای با دخترش نداشته است.

سال ۲۰۱۵ جکی چان به بی‌بی‌سی گفت که از خبر شش ماه حبس جیسی چان، پسر بزرگش به علت قاچاق مواد مخدر متعجب و شرمنده است.

مطلاب مربوط

خواص پسته برای کودکان؛ 10 خاصیتی که سلامتی شما را بیمه می کند

فواید پسته برای کودکان پسته یکی از مغزهای خوراکی با بیشترین میزان فیبر و چربی …

تئاتر ایرانی در بن؛ با نمایش کاریکاتوری علیه جنگ

انجمن تئاتر ایران و آلمان پس از دو سال وقفه یک نمایشنامه انتقادی را در …