خانه / گوناگون / جریمه صاحبان خانه در تورنتو، به دلیل پاک نکردن برف

جریمه صاحبان خانه در تورنتو، به دلیل پاک نکردن برف

تناقض قوانین بین استان ها…..صاحبان خانه در تورنتو، به دلیل پاک نکردن برف از پیاده روهای خود جریمه می شوند

در حالی که فقط چند روز از رای نهایی دادگاهی در بریتیش کلمبیا مبنی بر اینکه صاحب خانه مسئولیتی بابت زمین خوردن افراد در بخش عمومی خانه خود در خیابان ندارد، در استان انتاریو امروز رسانه ها اعلام کردند که صاحبان خانه در تورنتو به دلیل پاک نکردن برف از پیاده روهای خود جریمه می شوند با اعمال هشدارهای کولاک در بخش‌هایی از جنوب انتاریو در روز دوشنبه، انتظار می‌رود در برخی مناطق تا 30 سانتی‌متر برف باریده شود زیرا یک سیستم کم‌فشار از ایالات متحده در این استان حرکت می‌کند.

ماشین های برف روب و نمک پاش در طول روز با حجم کاری سنگینی روبرو بودند . اما باید بدانید که در حالی که شهر مسئول پارو کردن پیاده رو در سراسر تورنتو است، زمانی که این خدمات در دسترس نیست، همه صاحبان خانه، املاک و مشاغل باید پیاده رو مجاور را از برف یا یخ ظرف دوازده ساعت پس از پایان بارش برف پاک کنند. آیین نامه پاکسازی که توسط شهرداری به عنوان قانون به تمام صاحبان املاک مسکونی و تجاری اعلام شده است را می توانید در لینک زیر مطالعه کنید:

https://www.toronto.ca/legdocs/municode/1184_719.pdf

افرادی که از پاک کردن برف از مسیر بخشهای عمومی منازل و مکان های تجاری خود سر باز می زنند، ممکن است با جریمه 105 دلاری، به علاوه 30 دلار هزینه اضافی، در مجموع 135 دلار مواجه شوند.

مطلاب مربوط

جشنواره گل لاله در اتاوا

جشنواره بی نظیر گل لاله در اتاوا آغاز شد، اما در مورد تاریخچه لاله های …

نرخ های بهره بالاتر

بانک CIBC : نرخ های بهره بالاتر برای درمان بازار مسکن کانادا، کافی نخواهد بود …