خانه / گوناگون / جایزه ویژه جکی چان برای سازنده پادزهر کرونا

جایزه ویژه جکی چان برای سازنده پادزهر کرونا

.هنر پیشه سرشناس چینی به کسی که کرونا را درمان کند جایزه ای ۱ میلیون یوانی خواهد داد

به نقل از آرتی عربی، ویروس کرونا به یک بحران بزرگ در چین تبدیل شده است و با وجود آنکه چند هفته از این بیماری می گذرد اما هنوز درمان نشده است.

جکی چان هنرپیشه سرشناس چینی در صفحه اجتماعی خود نوشت: علم و تکنولوژی نقشی محوری در مبارزه با ویروس دارند. من اطمینان دارم که به زودی پادزهری برای این ویروس ساخته خواهد شد و مردم هم با من هم عقیده هستند.

او در ادامه نوشت: هر فرد و یا سازمانی بتواند درمانی برای کرونا پیدا کند از طرف من ۱ میلیون یوان(۱۹۷ هزار دلار) جایزه خواهد گرفت.

رسانه های چینی در همین زمینه نوشتند که قرار بود از یک فیلم به اسم“Vanguard که در آن جکی چان نقش اول را داشت رونمایی شود اما این فیلم به خاطر شیوع بیماری کرونا لغو شد.

تا کنون ۳۷ هزار نفر در چین مبتلا به ویروس کرونا شده اند و طبق اعلام وزارت بهداشت و درمان چین 1000 نفر هم جان خود را از دست داده اند این درحالی است که حدود ۱۵۰۰ نفر هم معالجه شده اند.

این ویروس از مرزهای چین هم گذشته است و در ۲۴ کشور مبتلایانی به خود دیده است و همین باعث شده تا زنگ هشدار جهانی به صدا درآید و نگرانی ها بزرگی در این زمینه وجود داشته باشد.

شفقنا

مطلاب مربوط

استفاده از برگه جعلی واکسن هنگام ورود به کانادا، یک جرم فدرال محسوب می شود و علاوه بر جریمه های مالی، بین 18 ماه تا 10 سال زندان در پی خواهد داشت

بحث ها در مورد ضرورت گواهی واکسن در کانادا همچنان ادامه دارد اما به نظر می …

هشدار : به کودکان خود در مورد کایوتی ها و روش های مقابله با این حیوان توضیح دهید

روز سه شنبه گذشته، در حوالی خیابان Warden و St  Clair Avenue East در منطقه …

error: