خانه / فرهنگ و هنر / تفاوت شگفت انگیز عکس بدون آرایش کایلی جنر با عکس های اینستاگرامش

تفاوت شگفت انگیز عکس بدون آرایش کایلی جنر با عکس های اینستاگرامش

کایلی جنر ملکه زیبایی میلیاردر اینستاگرام در یکی از اتفاقات نادر بدون هیچ گونه آرایش و فیلتر رایجی که در شبکه های اجتماعی از آنها برای عکس هایش استفاده می کند، در بورلی هیلز- کالیفرنیا مشاهده شد.

Image result for ‫کایلی جنر بی آرایش‬‎

این ستاره ۲۱ ساله که به طور تعجب برانگیزی برخلاف همیشه تیپ ساده ای را انتخاب کرده بود، با عینک و بدون آرایش همیشگی برای وقت ملاقات خود به دندان پزشکی از عمارت خود در کالاباساس خارج شد. گرچه آرایش و میکاپ به نوعی تجارت این ستاره جوان است ولی به نظر می رسد حتی کایلی نیز گاهی نیاز دارد روتین معمول آرایشی خود را کنار بگذارد.

کایلی که ظاهر به لنز چشم هایش استراحت داده بود، این بار یک عینک مستطیلی کوچک به چشم داشت و موهای تیره خود را نیز با فرق وسط از پشت بسته بود و بدون رژلب های معروفش، به طور قابل توجهی لب هایش کوچکتر از همیشه به نظر می رسید.

این تصاویر منتشر شده از کایلی قطعا با تصاویر فریبنده ای که او اغلب با ۱۳۹ میلیون دنبال کننده اش در اینستاگرام به اشتراک می گذارد، متفاوت است. البته چهره کایلی در طی سال های مختلف به دلیل علاقه زیاد او به تزریق و پرتز لب تغییر کرده است.

Image result for ‫کایلی جنر بی آرایش‬‎

کایلی، موسس برند آرایشی Kylie اولین بار در ۱۶ سالگی تزریق لب انجام داد ولی در ماه جولای سال گذشته با خالی کردن پرتز لب هایش، هوادران را شگفت زده کرد و وقتی یکی از هواداران زیر یکی از عکس های کایلی نوشت: “نمی دانم چرا شبیه کایلی قدیم به نظر می رسد” در پاسخ او نوشت: “از شر همه پرتزها راحت شدم.

البته این وضعیت چندان پایدار نبود و او دوباره در اکتبر سال پیش به تزریق لب رو آورد و یک سلفی از خود در کلینیک پوست به اشتراک گذاشت و نوشت: “آخر شب برای پرتز لب اینجا آمدم.”

تصاویر بدون آرایش کایلی در هفته گذشته در بین کاربران بسیار جنجالی و شوکه برانگیز شد و بسیاری از تفاوت قابل توجه او با آرایش و بدون آرایش شگفت زده شده و برخی نیز وی را سرزنش کردند!

مطلاب مربوط

ونکوور: باز شدن بدبوترین گل جهان این روزها قابل بازدید است و هزاران نفر از آن دیدن می کنند

بدبوترین گل جهان که هنگام باز شدن، بوی گوشت مردار می دهد و به گل …

طلای زنده

یکی از مشکلات جهان امروز، حفظ بهداشت محیط زیست است. کره زمین، پر از آلودگی …