خانه / سلامت و بهداشت / به لطف قانون هتل قرنطینه در کانادا، کار و بار تاکسی های آمریکایی در مرز زمینی کانادا رونق گرفته است

به لطف قانون هتل قرنطینه در کانادا، کار و بار تاکسی های آمریکایی در مرز زمینی کانادا رونق گرفته است

گپ قانونی در کانادا که به مسافران زمینی اجازه می دهد به جای رفتن به هتل قرنطینه، به قرنطینه خانگی بروند، باعث یک تجارت بزرگ در خدمات تاکسی رانی ایالات متحده آمریکا شده است.
در حقیقت، گزارش جدیدی از رویترز نشان می دهد که برخی از شرکت های تاکسیرانی، بیشتر از اینکه با مشتریان آمریکایی باشند، تجارت رانندگی کانادایی ها را از آن طرف مرز به کانادا انجام می دهند. یک سرویس تاکسی مستقر در بوفالو به رویترز گفت که فقط با یک پرواز فلوریدا نه سفر مختلف، برای مسافران کانادایی به کانادا انجام داده است.v در حالی که تمام مسافران هوایی، ورود به کانادا، باید حداقل سه شب در یک هتل قرنطینه مورد تأیید دولت اقامت داشته باشند، یک شکاف و حفره قانونی، به کانادایی ها اجازه می دهد تا نزدیکترین فرودگاه را در ایالات متحده انتخاب کنند، به آنجا پرواز کنند و سپس از طریق مرز زمینی وارد کانادا شوند.
بنابراین، هر مسافر 2000 دلار پس انداز می کند.
در حالی که مرز کانادا و آمریکا برای مسافرت های غیر ضروری بسته است، تاکسی ها جزو مشاغل ضروری، به حساب آمده و به کار خود ادامه می دهند.

مطلاب مربوط

تساوی یک بر یک تیم ملی فوتبال ایران مقابل کره‌جنوبی در مقدماتی جام جهانی

تیم ملی فوتبال ایران در چهارمین دیدار خود در مرحله پایانی مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲، …

طرز تهیه آش دوغ

آش دوغ یکی از انواع آش های سنتی و قدیمی ایرانی است که مانند آش …