خانه / گوناگون / اولویت های سیستم مهاجرتی کانادا

اولویت های سیستم مهاجرتی کانادا

جاستین ترودو، نخست وزیر کانادا، اولویت های سیستم مهاجرتی کانادا را اعلام کرد

جاستین ترودو، نخست‌وزیر کانادا، به تازگی دستورات جدیدی را در زمینه مهاجرت به کابینه خود ارسال کرده است.

نامه دستوری، مهمترین سند سیاستی است که سیستم مهاجرتی کانادا را هدایت می کند. وزیر جدید مهاجرت کانادا، شان فریزر، و اداره مهاجرت، پناهندگان و شهروندی کانادا (IRCC) موظف به اجرای دستور کار ترودو خواهند شد.

خلاصه ای از اولویت های مهاجرتی جدید کانادا:

پردازش برنامه: ترودو از فریزر می‌خواهد که زمان‌های پردازش درخواست را کاهش دهد، از جمله برای رسیدگی به تأخیرهایی که تحت تأثیر COVID-19 قرار گرفته‌اند.

اکسپرس اینتری: مسیرهای اقامت دائم بیشتری را از طریق اکسپرس اینتری برای دانشجویان بین المللی و کارگران موقت خارجی ایجاد کنید.

الحاق خانواده: ارائه درخواست های الکترونیکی برای الحاق خانواده و اجرای برنامه ای برای ارائه اقامت موقت به همسران و فرزندان در خارج از کشور در حالی که آنها در انتظار رسیدگی به درخواست های اقامت دائم خود هستند.

چشم پوشی از هزینه های درخواست شهروندی کانادا: این مورد نیز توسط ترودو به عنوان یک اولویت پس از انتخابات 2019 شناسایی شد، اما یکی دیگر از مواردی است که به دلیل شیوع بیماری همه گیر، به تعویق افتاده است.

کارگران غیرمجاز: بر اساس برنامه‌های آزمایشی موجود برای شناسایی نحوه تنظیم وضعیت کارگران غیرمجاز در کانادا هر چه سریع تر مشخص شود.

پناهندگان افغان: تحقق هدف کانادا برای اسکان مجدد 40000 پناهجوی افغان.

مطلاب مربوط

جریمه صاحبان خانه در تورنتو، به دلیل پاک نکردن برف

تناقض قوانین بین استان ها…..صاحبان خانه در تورنتو، به دلیل پاک نکردن برف از پیاده …

سوییچ های هوشمند

از فن آوری سوییچ های هوشمند خود لذت می برید؟ اتفاقا سارقان نیز همانند شما …