خانه / فرهنگ و هنر / ازدواج مریم کاویانی و رامین مهمانپرست (سخنگوی اسبق وزارت امور خارجه و سفیر پیشین ایران در لهستان)

ازدواج مریم کاویانی و رامین مهمانپرست (سخنگوی اسبق وزارت امور خارجه و سفیر پیشین ایران در لهستان)

مریم کاویانی بازیگر کشورمان مانند مهناز افشار و آزاده نامداری به قولی ازدواج سیاسی داشته است و این روزها وی سوژه فضای مجازی شده است. به تازگی ماه چهره خلیلی بازیگر کشورمان عکسهای مریم کاویانی را که به نظر می رسد مربوط به مراسم عقد خانم بازیگر با رامین مهمانپرست می باشد را در صحفه شخصی اش منتشر کرده و ازدواج مجدد وی را تبریک گفته است. در ادامه عکس های از مراسم عقد مریم کاویانی و همسرش را مشاهده کنید:

ماه چهره خلیلی بازیگر کشورمان با انتشار عکس هایی از ازدواج مریم کاویانی را تبریک گفت و به نظر می رسد این تصاویر مربوط به مراسم عقد خانم بازیگر است ولی بعد از چند ساعت وی عکس های خانم کاویانی را از صحفه شخصی اش پاک کرد.

ماه چهره خلیلی در اینستاگرامش نوشت :مریم عزیزم پیوندتون مبارک … خوشبخت بشی مهربون…

در اسفند سال ۹۶ همسر اول رامین مهمانپرست فاطمه یعقوبی بعلت بیماری سرطان در ورشوی لهستان درگذشت، آقای سفیر با پایان ماموریت ۴ ساله خود در مرداد ۹۷ به ایران بازگشت.

در ۱ اسفند ۹۷ رامین مهمانپرست به همراه همسر دوم خود مریم کاویانی بازیگر نام آشنا در مراسم اکران فیلم قرارمون پارک شهر، موجب حیرت اهالی هنر شد.

گفتنی است که مریم کاویانی از ازدواج اول خود یک پسر دارد که متولد ۱۳۷۶ است و رامین مهمانپرست سفیر پیشین ایران در لهستان و لیتوانی و سخنگوی سابق وزارت امور خارجه است. رامین مهمانپرست اسفند ماه سال گذشته همسرش را از دست داد و امسال در دومین ازدواجش پای سفره عقد با مریم کاویانی نشست.

مریم کاویانی سال قبل در مراسم ترحیم همسر اقای مهمانپرست در تهران حضور یافته بود.

مطلاب مربوط

ونکوور: باز شدن بدبوترین گل جهان این روزها قابل بازدید است و هزاران نفر از آن دیدن می کنند

بدبوترین گل جهان که هنگام باز شدن، بوی گوشت مردار می دهد و به گل …

طلای زنده

یکی از مشکلات جهان امروز، حفظ بهداشت محیط زیست است. کره زمین، پر از آلودگی …