خانه / گوناگون / هفتصد و پنجاه هزار دلار جریمه برای مسافرینی که به کانادا وارد می شوند اما با گواهی واکسن جعلی!

هفتصد و پنجاه هزار دلار جریمه برای مسافرینی که به کانادا وارد می شوند اما با گواهی واکسن جعلی!

کانادا از قوانین جدیدی رونمایی کرد که به کانادایی های واکسینه شده کامل اجازه می دهد از هتل قرنطینه و چهارده روز قرنطینه اجباری معاف شوند، اما نکته ای که اخیرا به این قانون اضافه شده است؛ آن است که فرزندان زیر هجده سالی که همراه با این افراد به کانادا وارد می شوند نیز از قرنطینه معاف خواهند بود.
دولت فدرال به کانادایی ها هشدار می دهد که برای مسافران چه در داخل و چه در خارج از کشور، چنانچه فقط یک دوز واکسن خود را تزریق کرده اند، هیچ سازشی وجود نداشته و باید دوران قرنطینه خود را سپری کنند.
دستورات جدید به مقامات فدرال این امکان را می دهد تا از مسافران بخواهند وضعیت واکسیناسیون خود را اعلام کنند. از جمله اینکه چه برندی از واکسن ها را دریافت کرده اند و چه زمانی. مسافران کاملاً واکسینه شده، باید مدارک دریافت هر دو دوز را در برنامه اپلیکیشن ArriveCan وارد کنند.
حتی اگر دو دوز واکسن را هم زده باشید آزمایشات قبل و بعد از سفر، هنوز لازم است. مسافران پنج سال به بالا باید 72 ساعت قبل از سفر تست PCR کرونا داده باشند و تست دوم خود را داخل فرودگاه انجام دهند.
اگر مسافران، کاملا واکسینه شده باشند و نتیجه تست کرونای آنها مثبت اعلام شود، باید بتوانند به ماموران مرزی برنامه کاملی از دوران قرنطینه شخصی خود را ثابت کنند.
چه واکسن هایی برای کانادا مورد قبول است: فایزر، مدرنا، آسترازنکا، جانسون اند جانسون و کووشیلد

مطلاب مربوط

تساوی یک بر یک تیم ملی فوتبال ایران مقابل کره‌جنوبی در مقدماتی جام جهانی

تیم ملی فوتبال ایران در چهارمین دیدار خود در مرحله پایانی مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲، …

طرز تهیه آش دوغ

آش دوغ یکی از انواع آش های سنتی و قدیمی ایرانی است که مانند آش …