خانه / فرهنگ و هنر / کیم کارداشیان تولد 37 سالگی خود را چطور می گذراند!

کیم کارداشیان تولد 37 سالگی خود را چطور می گذراند!

کیم کارداشیان به مناسبت تولد 37 سالگی خود پیام های زیادی از طرف خانواده و دوستانش دریافت کرد.

کریس جنر مادر کیم کارداشیان اولین شخص از این خانواده بود که روز شنبه تولد وی را تبریک گفت.  کریس 61 ساله با انتشار عکسی از خود و کودکی دخترش کیم که با بادکنک های صورتی و بنفش احاطه شده اند، تولد وی را تبریک گفت و در توضیح عکس نوشت: “تولد دختر زیبای من کیم مبارک!!! تو از بیرون و درون زیبایی ، یک همسر و مادر دوست داشتنی ، یک زن تاجر شگفت انگیز و یک دوست وفادار هستی.”

“تو موهبت بزرگی برای من هستی و خدا را شاکرم که تو را به عنوان دخترم به من داد. دوستت دارم. از طرف مامان”

کریس جنر و دومین دخترش کیم کارداشیان

پس از پیام کریس ، خواهر 33 ساله او کلوئی کارداشیان با انتشار یک عکس سیاه و سفید از کیم و دخترش نورث وست تولد او را تبریک گفت.

او نوشت: “تولدت مبارک کیم!! تو به هیچ وجه نمی دانی که چقدر دوستت دارم و چقدر برای من الهام بخش هستی.”

کلوئی در ادامه نوشت: “تو یک همسر ، مادر و خواهر شگفت انگیزی! برای داشتن تو سپاس گزارم. باشد که امسال بهتر از سال پیش باشد. بهترین سالروز تولدت را داشتی باشی کیم!”

کیم کارداشیان و دخترش نورث وست

نفر بعدی خواهر بزرگتر او کورتنی کارداشیان بود که با انتشار عکسی از خود و کیم در ردیف اول فشن شو تولد خواهرش را تبریک گفت: “تولدت مبارک کیمبرلی نوئل کارداشیان وست! من نمی توانم زندگی را بدون داشتن تو در کنارم تصور کنم. تمام دنیا را برای تو آرزومندم.”

جاناتان چبان، دوست صمیمی خانواده کارداشیان نیز با انتشار عکسی از خود در کنار کیم نوشت: “تولد شگفت انگیزترین فرد مبارک، بهترین دوست وفادار، مادر شگفت انگیز و همه چیز تمام. دوستت دارم.”

جاناتان چبان دوست صمیمی کارداشیان ها

کیم کارداشیان روز شنبه 21 اکتبر وارد 37 سالگی خود شد و بدون شک یک جشن خانوادگی خوب همراه با همسرش کانیه وست و دو فرزندشان نورث 4 ساله و سینت 1 ساله برگزار کردند. این زوج در ماه ژانویه از طریق رحم اجاره ای صاحب سومین فرزند خود خواهند شد.

وی با انتشار عکسی با طرح تعدادی کریستال، از هوادارانش برای پیام های تبریک تولد تشکر کرد و نوشت: “از همه شما برای محبت هایتان در تولد امسالم متشکرم! عاشق دیدن پیام هایتان هستم، مرا بسیار خوشحال می کنند. دوستتان دارم.”

به گفته یک منبع نزدیک این خانواده قرار است آخر هفته به افتخار تولد کیم در خانه مادر او کریس جنر در کالاباساس یک جشن تولد خصوصی به صرف صبحانه و ناهار برگزار کنند.

مطلاب مربوط

طلای زنده

یکی از مشکلات جهان امروز، حفظ بهداشت محیط زیست است. کره زمین، پر از آلودگی …

واکسینه بودن برای شرکت در بزرگترین فستیوال موسیقی در اتاوا، اجباری شد

فستیوال بزرگ و محبوب موسیقی Escapade Music Festival (EMF) در اتاوا، و در ماه سپتامبر …