خانه / فرهنگ و هنر / «کریس براون»، خواننده آمریکایی بعد از اجرای کنسرت در فلوریدا بازداشت شد

«کریس براون»، خواننده آمریکایی بعد از اجرای کنسرت در فلوریدا بازداشت شد

«کریس براون»، خواننده برنده جایزه گرمی که در تور کنسرت به سر می برد، پس از اجرا در فلوریدا بازداشت شد.

این خواننده ۲۹ ساله، سال گذشته در یک کلوپ شبانه در «تامپا» فلوریدا با یک عکاس درگیر شد و او را کتک زد.

«کریس براون» با سپردن ۲ هزار دلار وثیقه آزاد شد. عکاسی که «کریس براون» را به خشونت فیزیکی متهم کرده می گوید او با مشت توی صورتش زد.

این عکاس را کلوپ برای گرفتن عکس از رویدادی به میزبانی «کریس براون» استخدام کرده بود. «کریس براون» در سال ۲۰۰۹ هم پس از درگیری فیزیکی با دوست دخترش «ریانا» مجرم شناخته شد.

در سال ۲۰۱۳ هم مردی را خارج از هتلی در واشنگتن دی سی کتک زد. «کریس براون» به مدت دو و نیم ماه تحت نظر بود و مجبور شد در کلاسهای کنترل خشم شرکت کند.

«براون» پدر یک دختر چهار ساله است. او چند ماه پیش با گرفتن یک جشن تولد بسیار لوکس و پرهزینه برای دخترش خبرساز شد.

همسر «رومن پولانسکی» دعوت آکادمی اسکار برای عضویت را رد کرد. «امانوئل سنیه»، بازیگر و همسر «رومن پولانسکی» که برای عضویت در آکادمی علوم و هنرهای سینما دعوت شده ، این دعوت را رد کرده است.

آکادمی علوم و هنرهای سینما که برگزارکننده مراسم اسکار است، دو ماه پیش، «رومن پولانسکی» را به دلیل نقض ضوابط اخلاقی آکادمی، اخراج کرد. همسر او «امانوئل سنیه» این اقدام آکادمی را «دورویی» خوانده است.

آقای پولانسکی در سال ۱۹۷۷ پس از اعتراف به داشتن رابطه جنسی با دختری سیزده ساله، چهل و دو روز زندانی شد و سپس به اروپا گریخت. «پولانسکی» در سال ۲۰۰۳ برای فیلم «پیانیست» برنده جایزه اسکار شد. او در سال ۱۹۶۹ به عضویت آکادمی اسکار درآمده بود.

همسرش «امانوئل سنیه» فرانسوی است و در چند فیلم او از جمله «ماه تلخ» و «دروازه نهم» و « بر اساس یک داستان واقعی» ایفای نقش کرده است.

خانم «سنیه» خطاب به آکادمی گفته «این یک زن را در گروه خود نخواهید داشت». او می گوید «از قرار آکادمی فراموش کرده که من ۲۹ سال است با یکی از بزرگترین فیلمسازان دنیا پیوند زناشویی دارم.»

آکادمی علوم و هنرهای سینما، با هدف احترام به تنوع نژادی، از ۹۲۸ هنرمند دعوت کرده تا به عضویت آکادمی درآیند. این، نخستین باری است که این تعداد عضو جدید برای پیوستن به آکادمی دعوت می شوند.

از این تعداد، حدود بیش از یک سوم اقلیت هستند.

آکادمی برگزار کننده اسکار، پس از افشای آزارهای جنسی هالیوود به این مسأله واکنش نشان داد و تعدادی از اعضای خود را که متهم به آزار جنسی شده اند اخراج کرد.

«هاروی واینستین»، تهیه کننده هالیوود نخستین کسی بود که از آکادمی اخراج شد. «رومن پولانسکی» و «بیل کازبی» نیز چندی پیش از آکادمی اخراج شدند.

مطلاب مربوط

معرفی یازده فیلم ترسناک

11 فیلم ترسناک جدید برای کسانی که قلب قوی و سالمی دارند و دوست دارند …

نگاه

اخیراً مطلبی را در مجله شهرما آغاز کرده‌ایم با عنوان « بی شعوری » که …