خانه / گوناگون / پلیس منطقه پیل، نوزاد حبس شده در یک اتومبیل را از گرمای نزدیک به 30 درجه نجات داد. والدین با جرائم کیفری روبرو هستند

پلیس منطقه پیل، نوزاد حبس شده در یک اتومبیل را از گرمای نزدیک به 30 درجه نجات داد. والدین با جرائم کیفری روبرو هستند

پلیس، به مردم یادآوری می کند که هرگز کودکان و حیوانات را در وسایل نقلیه تنها رها نکنند.
پلیس منطقه ای پیل می گوید پس از این که نوزادی را در حالت پریشانی در یک خودرو واقع در می سی ساگا، آن هم در گرمای نزدیک به 30 درجه سانتی گراد، تنها یافتند، تحقیقات در حال انجام است.
پلیس می گوید که روز سه شنبه، حدود ساعت 12:30 نزدیک به جاده دری در منطقه می سی ساگا،فردی با 911 تماس گرفته و وضعیت کودک را گزارش داده است. مردی که کنار ماشین پارک شده ایستاده بود، صدای گریه کودک را شنیده و برای پیدا کردن پدر و مادر کودک، خانه به خانه در یک ساختمان نزدیک رفته بود اما نتوانسته بود پدر و مادر را پیدا کند.
در این ماموریت، پلیس مجبور شد شیشه اتومبیل را بشکند تا بتواند نوزاد را به محلی امن برساند. اگرچه کودک در زمان انتقال به بیمارستان هشیار بود ولی وضعیت او مشخص نیست. پلیس به دلیل قانون حمایت از هویت کودکان، مشخصات این نوزاد را فاش نکرده است اما به شدت هشدار می دهد که دمای فضای داخل خودرو، حتی اگر پنجره باز باشد یا سیستم تهویه خنک کننده روشن باشد، برای کودکان و حیوانات خطرناک است و هرگز نباید آنها را در خودرو تنها گذاشت. همچنین پلیس، خاطر نشان می کند که در صورت مشاهده حوادث مشابه، قطعا با پلیس تماس گرفته شود.

مطلاب مربوط

تساوی یک بر یک تیم ملی فوتبال ایران مقابل کره‌جنوبی در مقدماتی جام جهانی

تیم ملی فوتبال ایران در چهارمین دیدار خود در مرحله پایانی مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲، …

طرز تهیه آش دوغ

آش دوغ یکی از انواع آش های سنتی و قدیمی ایرانی است که مانند آش …