خانه / گوناگون / پدیدار شدن یک زباله دانی بزرگ در خانه تازه عروس و داماد انتاریویی که زمستان خانه خود را خریده بودند!!

پدیدار شدن یک زباله دانی بزرگ در خانه تازه عروس و داماد انتاریویی که زمستان خانه خود را خریده بودند!!

به گزارش سی تی وی نیوز، هنگامی که لان لبل و کایل الیس، تازه عروس و داماد، پس از شرکت در 20 مناقصه خانه، از خرید خانه ناامید شده بودند، از طرف آژانس املاک و مستغلات به آنها توصیه ای شد که اگر شرط بازرسی ساختمان پیش از فروش را نادیده بگیرند، بلافاصله می توانند با بودجه ای که دارند، در شمال شرقی پیتربورو، خانه رویایی خود را بخرند.
آنها قبول کردند و البته به مجرد وارد شدن به خانه، مجبور شدند تا هفت هزار دلار بابت فرنِس جدید، هزینه کنند.
این زوج وقتی خانه هنوز زمین برفی بود، خانه را خریداری کردند و در بهار، وقتی که ذوب برف شد، شوکه شدند. چون دیدند که بقایای زباله دانی، در حیاط خانه آنها وجود دارد.
لبل گفت: “دريافتيم كه زباله ها سه تا چهار متر از زیر زمین شروع شده اند و انواع نخاله های ساختمانی را می توان در آن یافت.
این زوج، بعد از استعلام از چندین شرکت، متوجه شدند که حالا باید 98 هزار دلار بابت حفاری و خارج کردن زباله ها بپردازند. چرا که احتمال وارد شدن آلودگی به آب آشامیدنی آنها وجود دارد.
چشم پوشی از ارزیابی ملک، به دلیل کاهش هزینه ها در این آشفته بازار املاک، این روزها بحث تازه ای نیست. یک بازرس خانه نمی تواند هر مشکلی را پیدا کند اما می تواند شرایط کلی اجزای اصلی یک خانه را به شما توصیه کند. در صورت وجود سیستم چاه و سپتیک، بازرسی از منازل روستایی، هزینه بیشتری خواهد داشت و بازرسی ها از 500 تا 1000 دلار هزینه دارند.

مطلاب مربوط

تساوی یک بر یک تیم ملی فوتبال ایران مقابل کره‌جنوبی در مقدماتی جام جهانی

تیم ملی فوتبال ایران در چهارمین دیدار خود در مرحله پایانی مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲، …

طرز تهیه آش دوغ

آش دوغ یکی از انواع آش های سنتی و قدیمی ایرانی است که مانند آش …