خانه / گوناگون / نمایش سنگ قبرهای نمادین در قالب پوستر، پشت پنجره مغازه های شهر…. از بیزینس های محلی برای دوام بیشتر حمایت کنیم

نمایش سنگ قبرهای نمادین در قالب پوستر، پشت پنجره مغازه های شهر…. از بیزینس های محلی برای دوام بیشتر حمایت کنیم

در برخی از محله های تورنتو، صاحبان بیزینس، یک تصویر از سنگ قبل نمادین کسب و کار خود را پشت شیشه چسبانده اند تا به مردم یادآوری کنند که بدون حمایت از مردم، نمی توانند بیش از این دوام بیاورند.
اقدامات سخت گیرانه ناشی از پاندمی کرونا، خسارات زیادی را به مشاغل وارد کرده است. تورنتو، تا پایان سال 2020، نزدیک به 3480 کسب و کار خود را از دست داده است.
در این رابطه کمپینی با نام انجمن بهبود بخش های تجاری تورنتو، به راه افتاده است که اهمیت حمایت از مشاغل محلی را برجسته می کند. اگر این کار را نکنید، ممکن است فروشگاه ها، رستوران ها، شراب فروشی ها و یا آرایشگاه های مورد علاقه شما، در بین بیزینس هایی باشند که به زودی از دست خواهند رفت.
بیش از چهارصد مغازه در سراسر تورنتو، در ویترین های خود پوسترهایی شبیه سنگ قبرها به نمایش گذاشته اند. هر پوستر، شامل نام تجاری و تاریخ افتتاحیه است، اما تاریخ دوم، خالی است. با پایان احتمالی همه گیر، تورنتویی ها ممکن است فکر کنند که این بدان معناست که همه مشاغل ادامه خواهند داد. اما واقعیت این است که آنها اکنون بیش از هر زمان دیگر به حمایت نیاز دارند.

مطلاب مربوط

تساوی یک بر یک تیم ملی فوتبال ایران مقابل کره‌جنوبی در مقدماتی جام جهانی

تیم ملی فوتبال ایران در چهارمین دیدار خود در مرحله پایانی مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲، …

طرز تهیه آش دوغ

آش دوغ یکی از انواع آش های سنتی و قدیمی ایرانی است که مانند آش …