خانه / فرهنگ و هنر / مسابقه دختر شایسته ایرانی در تورنتو

مسابقه دختر شایسته ایرانی در تورنتو

شنبه گذشته 29 جولای، مراسم باشکوه مسابقه انتخاب دختر شایسته ایرانی، با همت همکار زحمتکش و خوبمان عباس حیدری از تلویزیون HTV در سالن “سونی سنتر” در مرکز شهر تورنتو، برگزار گردید و الیکا امینی، با 227 امتیاز به عنوان اولین دختر شایسته ایرانی در سال 2017 انتخاب گردید و جایزه اول مه یک دستگاه اتومبیل بود از آن خود نمود. نفر دوم فرناز با کسب 224 امتیاز، جایزه نقدی 5000 دلاری را دریافت کرد و نفر سوم سارینا با 171 امتیاز برنده سفر به جزایر هاوایی در هتل 5 ستاره گردید.

شرکت چند تن از هنرمندان معروف ایرانی مقیم لس آنجلس نیز، گرمی بخش بیشتر این مسابقه شد. هنرمندانی مانند: شهره، شهرام صولتی و هلن و همچنین با هنرمندی و مجریگری بسیار جالب مایکل، کمدین معروف.

نکته بسیار مهم این رویداد، این است که کلیه درآمدهای حاصله، از طرف کانون فرهنگ و هنر خانه ایران به همراه شبکه تلویزیونی HTV، صرف ساخت مدارس، در مناطق محروم ایران خواهد شد. در حقیقت، این پروژه ملی و مردمی، با همیاری 50 درصدی هموطنان خیرخواه و فرهنگ دوست ما، از ماه می سال 2018 در استان سیستان و بلوچستان آغاز خواهد شد و در همان سال نیز به پایان خواهد رسید.

مطلاب مربوط

طلای زنده

یکی از مشکلات جهان امروز، حفظ بهداشت محیط زیست است. کره زمین، پر از آلودگی …

واکسینه بودن برای شرکت در بزرگترین فستیوال موسیقی در اتاوا، اجباری شد

فستیوال بزرگ و محبوب موسیقی Escapade Music Festival (EMF) در اتاوا، و در ماه سپتامبر …