خانه / گوناگون / مردگان بیش از 9 میلیون دلار کمک هزینه کووید-19 از دولت کانادا دریافت کردند!!

مردگان بیش از 9 میلیون دلار کمک هزینه کووید-19 از دولت کانادا دریافت کردند!!

به گزارش نشنال پست، دولت فدرال اعلام کرده است که نه میلیون دلار چک برای افراد دارای معلولیت در دوران کووید ارسال کرده است که دریافت کننده پول قبل از پاندمی فوت کرده است.
در ماه جون سال گذشته، دولت اعلام کرد که در راستای کمک های مالی کرونا، مبلغ 600 دلار به کانادایی های دارای معلولیت پرداخت می شود تا کمک هزینه آنها باشد. دریافت کنندگان واجد شرایط کانادایی هایی بودند که گواهینامه معتبر اعتبار مالیات ناتوانی 2020 (DTC) داشتند.
دریافت کنندگان مجبور نبودند برای درخواست این مزیت اقدام کنند، در عوض پول از طریق برنامه های موجود به حساب آنها واریز می شد. همچنان که از 21 آپریل، بیش از 1.6 میلیون کانادایی به آن دسترسی پیدا کرده اند.
علاوه بر آن مدارکی توسط ال کتبی جمی اشماله، نماینده محافظه کار به مجلس عوام ارائه شده است که نشان می دهد 4637 نفر با آدرسی خارج از کانادا، از این مزایا بهره مند شده اند. دولت می گوید پرداخت های انجام شده به متوفی به این دلیل اتفاق افتاده است که خانواده های کسانی که فوت کرده اند باید اطلاعات عزیزانشان را با هر اداره یا برنامه دولتی به روز می کردند و البته که چنین کاری نکردند.
جالب آن جاست که دولت فدرال اعلام کرده است بازمانده هایی که این پول را دریافت کرده اند نیاز به بازپرداخت این پول ندارند.
حزب محافظه کار می گوید این دقیقا یک نمونه دیگر از ضعف عملکرد دولت لیبرال است که به راحتی از آن سوء استفاده شده است.

مطلاب مربوط

تساوی یک بر یک تیم ملی فوتبال ایران مقابل کره‌جنوبی در مقدماتی جام جهانی

تیم ملی فوتبال ایران در چهارمین دیدار خود در مرحله پایانی مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲، …

طرز تهیه آش دوغ

آش دوغ یکی از انواع آش های سنتی و قدیمی ایرانی است که مانند آش …