خانه / گوناگون / مربی مرد تایلندی که با روسری وارد سالن زنان در گرگان شد!!

مربی مرد تایلندی که با روسری وارد سالن زنان در گرگان شد!!

فدراسیون کبدی ایران با صدور بیانیه‌ای ورود مربی مرد تیم زنان تایلند به سالن مسابقات زنان در جریان مسابقات قهرمانی آسیا در شهر گرگان در شمال ایران را نقض مقررات مسابقات توصیف کرده و قول داده آن را پیگیری کند.

در این بیانیه آمده است: “فدراسیون کبدی ایران ضمن محکوم کردن این عمل ناشایست، با کمال احترام، از جامعه بزرگ و ورزش دوست ایران عذرخواهی می‌نماید”.

انتشار تصاویری از مربی مرد تیم زنان تایلند که با پوشاندن سر و موهایش با پارچه‌ای شبیه روسری وارد سالن محل مسابقات زنان شده بود در روزهای اخیر بازتاب گسترده‌ای در شبکه‌های اجتماعی و رسانه‌های ایران داشته است.

محمدرضا مقصودلو، رئیس فدراسیون کبدی به خبرگزاری ایسنا گفته است: “یک عکاس به آن مرد تایلندی روسری داده تا سر کند و به داخل سالن برود و از او عکس بگیرد. این ماجرا شیطنت بود و با این کار می‌خواستند این بازی‌ها را زیر سئوال ببرند”.

فدراسیون کبدی ایران تصویر اسنادی را به زبان‌های فارسی و انگلیسی به عنوان مقررات پنجمین دوره مسابقات قهرمانی زنان آسیا منتشر کرده که در آن از تیم‌ها خواسته شده که تنها سرپرستان و مربیان زن را همراه تیم‌ زنان خود اعزام کنند.

ایران در روزهای اول تا ششم آذرماه در گرگان میزبان دهمین دوره مسابقات قهرمانی مردان آسیا و پنجمین دوره مسابقات قهرمانی زنان آسیا بود.

تیم های مردان و زنان ایران هر دو در مرحله نیمه نهایی مغلوب حریفان خود شدند و از رسیدن به فینال باز ماندند.

هر دو تیم ایران در سال ۲۰۱۴ در مسابقات آسیایی اینچئون به فینال رسیده بودند و هر دو در برابر تیم‌های هندوستان شکست خورده و به مدال نقره رسیده بودند.

در مسابقات گرگان هم تیم مردان هند با شکست دادن پاکستان و تیم زنان هند با شکست دادن کره جنوبی به قهرمانی رسیدند.

مطلاب مربوط

تساوی یک بر یک تیم ملی فوتبال ایران مقابل کره‌جنوبی در مقدماتی جام جهانی

تیم ملی فوتبال ایران در چهارمین دیدار خود در مرحله پایانی مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲، …

طرز تهیه آش دوغ

آش دوغ یکی از انواع آش های سنتی و قدیمی ایرانی است که مانند آش …