خانه / فرهنگ و هنر / ماجرای آن‌هایی که مرگ آنجلینا جولی هنرپیشه آمریکایی را می‌خواهند!

ماجرای آن‌هایی که مرگ آنجلینا جولی هنرپیشه آمریکایی را می‌خواهند!

آنجلینا جولی هنرپیشه محبوب هالیوود به تازگی قرار است در یک فیلم سینمایی هنرنمایی کند. او در فیلم سینمایی آن‌ هایی که مرگ من را می‌ خواهند به ایفای نقش خواهد پرداخت. اخرین فیلم سینما آنجلینا جولی می توان به کنار دریا اشاره کرد که در سال ۲۰۱۵ روی پرده بوده است. گفتنی است فیلم جدید جولی را تیلور شریدان کارگردانی خواهد کرد.

بنابر اخبار منتشر شده از هالیوود، آنجلینا جولی که مدت‌هاست فیلمی روی پرده‌های سینما نداشته است، به گروه بازیگران پروژه‌ای هیجانی و پر از ترس و خشونت به نام «آن‌هایی که مرگ من را می‌خواهند» اضافه شد.

به نقل از ورایتی، آنجلینا جولی به پروژه‌ای سینمایی در ژانر تعقیب و گریز به نام «آن‌هایی که مرگ من را می‌خواهند» پیوست. کارگردانی و نگارش این کار برعهده تیلور شریدان هنرپیشه و فیلمنامه‌نویس ۴۸ ساله‌ است که پیش از این بابت فیلمنامه «اگر از آسمان سنگ ببارد»(۲۰۱۶) نامزد دریافت جایزه گلدن گلوب، بفتا و آکادمی اسکار شده بود.

تهیه‌کنندگان این فیلم، استیون زایلیان با سابقه تهیه فیلم «دختری با خالکوبی اژدها»(۲۰۱۱) و استودیوی برون «Bron Studios» با سابقه مشارکت در ساخت فیلم‌هایی چون «مول»(۲۰۱۸)، «یک لطف ساده»(۲۰۱۸) و «ملت ترور»(۲۰۱۸) هستند.

همه چیز درباره فیلم آنجلینا جولی هنرپیشه هالیوود

«آن‌هایی که مرگ من را می‌خواهند» اقتباسی سینمایی از رمانی به همین نام به قلم مایکل کوریتا است که در سال ۲۰۱۴ منتشر شد و داستان پسری ۱۴ ساله را روایت می‌کند که شاهد قتلی بی‌رحمانه است.

او با هویتی مخفی تحت برنامه محافظت از شاهدان قتل قرار می‌گیرد تا از دست آدم‌کشانی که نیت گرفتن زندگی او را کرده‌اند، جان به در برد. از خلاصه داستان فیلم و کاراکتر آنجلینا جولی در این فیلم اطلاعات بیشتری در دسترس نیست.

مطابق برنامه‌ریزی‌ها فیلمبرداری این اثر برای ماه می (اواخر اردیبهشت ۹۸) برنامه‌ریزی شده است یعنی زمانی که تیلور شریدان کار دومین فصل از سریال تحت کارگردانی خود با نام «یلواستون» با بازی کوین کاستنر را به اتمام رساند.

آنجلینا جولی آخرین بار سال ۲۰۱۵ با «کنار دریا» روی پرده‌های سینما بوده است؛ فیلمی که کارگردانی آن را نیز برعهده داشت. حضور بعدی جولی در سالن‌های سینما با فانتزی تاریک «مالیفیسنت ۲» از دیزنی خواهد بود که قرار است می ۲۰۲۰ (اردیبهشت ۱۳۹۹) اکران شود.

مطلاب مربوط

طلای زنده

یکی از مشکلات جهان امروز، حفظ بهداشت محیط زیست است. کره زمین، پر از آلودگی …

واکسینه بودن برای شرکت در بزرگترین فستیوال موسیقی در اتاوا، اجباری شد

فستیوال بزرگ و محبوب موسیقی Escapade Music Festival (EMF) در اتاوا، و در ماه سپتامبر …